Nevěsty, které se vdávaly 7.7.2007

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak pokračujeme v novém.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je rychlovka,co?Takže cukroví už pečeš u tchánů,jo?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to každopádně.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No,tak na to,že jste to jen původně zkoušeli,jak se byteček bude prodávat,tak to nabralo rychlý spád...
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo kozi - ale aspoň už bude po starostech aspoň co se týče prodeje bytu a můžeme se začít naplno věnovat stavbě baráčku! x-) akorát se tedy netěším na změny dokladů a věcí kolem toho...a za dva roky to samé - chjo... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo.To Ti nezávidím.Já jsem teprve včera dořešila poslední záležitost kvůli změny příjmení.Je to běs.Jen na občanky trvaly měsíc,pak další měsíc řidičák,pojistky,půjčky...A to jsme ještě nezměnili toto všo u Jardy kvůli bydlišti...
Odpovědět
Profilova fotka
no mě právě spíš děsí ty věci další - jak říkáš ty - půjčky, pojistky atd....než si člověk na všechno vzpomene.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ju,to máš pravdu-nezapomenout na žádnou,to je problém.No a pak to všo objet.Prý jsou na to formuláře,ale známá,která mi je měla donést,se na mě vyprdla,tak jsem si to vyřídila na přepážkách.No,jednu věc jsme vylítali a teď už se chystám na další lítání kvůli mimča...
Odpovědět
Profilova fotka
no je to děsné to lítání po úřadech - si toho ještě s mimčem asik užiješ co?! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo-přídavky,mateřská,porodné...Mezi tím poradna,očkování a po půl roce rodičovská...Děs běs!
Odpovědět
Profilova fotka
musela jsem něco zařídit ve města... ;-) kozi: je to děsně složité...kdyby to šlo zařídit vše najednou - to by bylo něco! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To mi povídej.Na chvilku končím.Lítám po městě,tak se ozvu až zas zasednu do autíčka.Zatím!
Odpovědět
Profilova fotka
páááá ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A úž jsem zase tu!Jsem šla ke kámošce do práce přes půl města a než jsem se tam dopajdala,řekly jsme si 3 věty a šla na oběd,tak jsem zas pajdala zpět.Jsem zbitá jak kůň a pro dnešek udělám už maximálně tak dva kroky...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to naštve teda ]-( ....potvůrka jedna že jo... :-D
Odpovědět
ahojte :-D. Jsem se nějak zapracovala :-S téda, Ded, takhle rychle teda. To bude akce kulový blesk :-D Lin, nic si z toho nedělej, oni kolikrát neví co chtěj. Jednou tohle, pak jim rupne v kebuli a obrátí o 360 stupňů :-| Verun, ty takhle lítáš jo? tak to by mě taky kleplo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sun: s tou prací ti to stejně nežereme, takže hezky přiznej, že jsi byla zalezlá a upíjela kafíčko... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ju a malá je teď z toho celá rozlítaná a hýbe mi celým břuchem. Ale Terezka je potvůrka nevěrná!Si říkám,chudák,má hodně práce,nakoukne aspoň ráno...Kouknu na Koňa a kdo tam píše o 106?!
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem si všimla, že nám Terďa jaksi emigrovala.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěrnica nevěrná!Na nás prdí...
Odpovědět
Profilova fotka
asik si ji budeme muset podat.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ju :-D Do zubů dostane,potvůrka podivná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chjo - chce se mi spát...dnes mám jít na masáž, ale nechce se mi tam - kdyby tak raději přišla ke mně!!! :-D
Odpovědět
No já právě že na kafe nejsem. Ale tak jo... pozorovala jsem, co tady klábosíte :-D :-D No tak jako ale, že se Terka nestydí, takhle nás zanedbat.. Tak na masáž... jéééé to bych taky brala. A klidně bych šla i za ní. Ale je tam venku kláda teda.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
já už kafe taky měsíc nepiju - prostě mi přestalo chutnat.... :-D ale hezky tam svítí sluníčko!!! x-)
Odpovědět
možná tak u vás... tady je zamračeno a vypadá to, jako by bylo pozdní odpoledne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to mě moc netěší - to se sem zase do zítřka dovalí... 8-(
Odpovědět
no a přitom tady koukám na předpověď (dala jsem si schválně Most) a má tady být krásně svítivo :-o . Asi jinej most :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo - asi ten železniční tady u nás!!!!! :-D
Odpovědět
jo tak to potom jo.:-D Mi to tady dneska přijde, jako bych tu seděla už celej tejden :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ani mi nemluv - já to tady už dnes nějak nezvládám...sice už jen 45 min. a jdu go home, ale vůbec to neutíká!!!! :-S a dostala jsem předvánoční dáreček - kalkulačku.... :-D se mi pokazila, tak jsem si zažádala o novou (v práci) a už ji mám hééééč! :-p :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?