Květen 2016 - boří také někdo květnové mýty?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, je tu také někdo, kdo si vybral květen - lásky čas - pro svůj termín svatby? Co a jak plánujete, co už máte...? :)
Odpovědět
1
2
:D no u nás si to alespoň maminky vysvětlit nechaly a v pohodě, dokonce už snad i babičky se uklidnily, tak uvidíme, jak to celkově nakonec dopadne...:) Stále totiž nemáme vybrané místo :/
Odpovědět
My budeme mit svatbu 13.5.2016 takze jdeme uplne proti proudu-kveten a jeste k tomu patek 13. :D vsichni to zatim berou jako dobry vtip ale netusi ze svatba opravdu bude v patek 13.kvetna :D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my 21.5.2016 :-) Miluju květen a vždycky jsem chtěla v květnu svatbu, takže přes to nejede vlak :-D Hlavně kvůli květnu a našim společným zálibám a také zálibám našich kamarádů, které tam chceme mít, čekám na svatbu rok a půl. Takže cca po 2 měsících a kopě vysvětlování, to všichni vzali jako skutečnost. Dívala jsem se na průměrné teploty a vycházelo to asi 21 stupňů, prostě ideálka. A v létě, mi budoucí tchýně řekla, že jsem to vymyslela skvěle, že aspoň na svatbě nebudou taková vedra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se též budeme brát v květnu, přesně 21.5.2016 a podle mě je květen nejideálnějším měsícem na svatbu. V létě bych nechtěla, obzvlášť po těch vedrech, které prý budou ještě horší! A nějakých pověr se opravdu nebojím. Navíc my už spolu žijeme, máme dítě a svatba v květnu je podle nás naprosto v pořádku :-) Ještě jsme zvažovali září, ale už tak na svatbu čekáme od listopadu 2014, takže téměř 2 roky už by bylo moc dlouhé čekání. I když ono to letí ;-)
Odpovědět
Holky, tak už konečně snad máme místo i termín :) Ještě tam jednou pojedeme, ale vypadá to, že jsme konečně našli to pravé, s večerním obřadem také problém nemají, takže asi 21.5. 2016 to bude náš den :) Joo a uplnou náhodou už mám šaty :D dokonce tak, že jsou moje a čekají na mě u našich...:D Pomalu začínáme koukat po prstýnkách a zkoušet, co se nám na ruce líbí..co vy, jak pokračujete? :)
Odpovědět
Profilova fotka
7.5. 2016 :)
Odpovědět
Profilova fotka
No my se rozhodujeme a kveten se nam libi,navic by to mela byt malicka svatba v prirode....jeste musime na matriku,jestli to projde a pak uz zacne spravny adrenalin.... maminky sice remcaly ale po osvetleni povery uznaly,ze je fakt jina doba :-) mam na vyber troje saty, vubec netusim,pro ktere se rozhodnout,musim za kadernici 40 km na pokec o ucesu a licit se budu zrejme sama :-):-):-) jeden by neveril,kolik tech malickosti okolo svatby bude :-):-):-)
Odpovědět
Holky, zrovna jsem byla u tchýně a její mamky (tedy babičky přítele) a ta začala o tom, že bychom měli ten termín přehodit někam jinam (taky máme 21.5), že to říkají i babky na dědině :-D :-D Tak jsem začala o tom, že na poli po svatbě neplánuji pracovat a že kdyby se nám dítě narodilo v únoru, tak počítám, že ho v pohodě uživíme, ale nějak se mi ji přesvědčit nepodařilo :-)
Odpovědět
Holky taky se občas ještě potkáváme s nepochopení..a když už projde květen, tak nechápou večerní obřad..no je to sranda, ale stojíme si za svým...:) Je pravda, že těch maličkostí okolo svatby je dost, ale zatím nám jde vše od ruky a v pohodě...o víkendu snad vybereme prstýnky...:) oznámko už máme téměř taky vybrané, ted jsem ve víru počítání kolika lidem oznámení, koláčky atd..:D
Odpovědět
Holkyyyy, tak se musím pochlubit, že leden byl v našem zařizování dost zásadní a hlavně tento víkend :) Prstýnky máme objednané a pořídila jsem i boty! :) Poslali nám už i sestavený raut, co jsme si navymýšleli, fotografa už máme také sjednaného...no nádhera tohleto, tento víkend ze mě září spokojenost! :) Jak pokračujee vy?:)
Odpovědět
@elyskas Jééé to je taky naše datum :) Podle mě je krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky se přidám do květnových svateb ale až příští rok, letos bysme to už asi nestihli :-D A koukám,že svateb je v květnu víc než dost. :-D Jinak jsem volala na místo obřadu a už na 13.5.2017 málem neměli volno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Vzhledem k tomu, že jsme měli první rande v pátek 13., tak květnová svatba pro nás není žádná překážka... :-D a taky máme 13.května 2017 - to bude asi populární datum, vypadá hezky, je to ideálně uprostřed mezi zimou a vedry, kvetoucí příroda, za mě ideál.
Odpovědět
Profilova fotka
Můj nastávající se 13. podruhé narodil, takže tohle číslo je pro nás od té doby šťastné + já se vždycky chtěla vdávat v květnu když je všechno krásně zelené,kvete a voní. ;-)
Odpovědět
No holky, nám v roce 2016 se to už blíží a do roka 2017 se to brzy překulí :) Odpočítáváte? :) My docela jo :)
Odpovědět
Za nás pátek 13.5. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Upřímně vám závidím ty květnové termíny. Sama jsem chtěla taky svatbu v květnu, je to můj oblíbený měsíc. Dokonce nám i vychází naše vysněné datum 14. na sobotu... No ale mamka tvrdě zasáhla, ztropila menší hysterickou scénku, že v květnu fakt ne. Tak jsem radši ustoupila a byla to chyba, protože teď jsem musela ustoupit ve spoustě věcí a dost mě to štve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
My šetříme na svatbu sami, právě z důvodu abychom si svatbu mohli udělat podle sebe a nemuseli někomu ustupovat v čemkoliv. :-) Navíc moji rodiče se brali také v květnu ale už před 34 lety a jsou spolu dodnes. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
=-) Já jsem sice ignorant a české svatební tradice buďto vůbec neznám, nebo se mi aspoň nelíbí. Ale co je za problém se svatbou v květnu? Měl by to být máchovsky ideální čas, ne? (Já teda budu až v červnu, ale jen těsně).
Odpovědět
Ahoj, tak my máme taky svatbu v květnu a 13 v pátek a ještě k tomu budu v devátým měsíci těhotenství, takže to by jste teprve měli vidět těch keců okolo :D tchyně řekla že nepůjde,moje babi taky histerci a dokonce i kamarádky maj řeči ježisi vždyť si to ani neuzijes nebudeš moct pít (nevidím důvod proč bych se měla na vlastní svatbě ozirat) a pripit si můžu i nealko sampanskym. Ale co no nikoho tam chodit nenutím je to přeci jen o dvou lidech a pokud proti tomu partner nic nemá tak ať si ostatní poibi;) asi tak,to vidím ja, takže holky vykašlete se na ostatní má to být váš den,tak si ho udělejte podle sebe :))
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít svatbu 28.5.2016 a moc se na ní těšíme. Všechno krásně pokvete a hlavně je to lásky čas. Takže pověry a lidi, kteří na ně slepě věří ať se jdou bodnout.....my si to hodláme užít naplno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, nevěsty. Vybíráte kapelu na svoji svatbu? Pokud ano, nabízím sdlužby naší skupiny Bostrio či Bosáci. Hrajeme od roku 1999, máme za sebou skoro 280 svateb a dalších více než 800 akcí, v repertoáru máme písně od dechovky po rockovou hudbu, dojezd po celé ČR, kapela za rozumné peníze. Více v SZ nebo na webovkách.
Odpovědět
Profilova fotka
Svatby v květnu ? Nad tím se snad už nikdo dnes nepozastavuje :-) My půjčujeme mimo jiné svatební potahy na židle a můžu říct, že květnových svateb je opravdu hodně, lépe řečeno každým rokem čím dál více.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?