Kdo máte svatbu ve Vinařském domě Dominant Rakvice?

Zobraz úvodní příspěvek
Tak jsem se na svatebním veletrhu v Brně dozvěděla, že nás je víc kdo bude mít svatbu v Rakvicích ve vinařském domě. Kdopak to je? a kdy máte svatbu ? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@kacenkahud dekuju
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@kettrina: Dobry den, mela bych par otazek na financni cast. Nasla jsem nejake stare prispevky, ale chtela bych neco aktualnejsiho. Pronajem, jidlo, dalsi vydaje- degustace vina pro hosty? Ubytovani je dostupne na stankach. Dekuji za odpoved :)
Odpovědět
@amalfiro máme tam svatbu příští červen, nabídku dělá pani každému na míru a opravdu nádherný ceny! Kdyžtak mi napište do zprávy..
Odpovědět
@amalfiro Dobrý den, cena jídla je závislá na druhu rautu, který si vyberete - v době plánování naší svatby byly k dispozici tři varianty rautu s cenou uvedenou za osobu. Obdobně to platí pro oběd. Cena za víno i za ubytování byla ve svatební den zvýhodněná. Pokud vás zajímají bližší podrobnosti, pište do zpráv.
Odpovědět
@kettrina jako byste mluvila o úplně jiném místě 😀 my si na příští rok svatbu nadiktovali jídla jaka chceme my 😎
Odpovědět
@simsamsim Upozorňuji na to, že informace jsou "v době plánování naší svatby".
Odpovědět
Profilova fotka
My tam mame svatbu pozitri :-D
Odpovědět
@kettrina já to chápu 😀 proto jsem psala že je to změna
Odpovědět
@martinasimvan taky se těším na info a fotky 😎 hodně štěstí !!
Odpovědět
Profilova fotka
My sme dostali navrh na raut neco sme vynechali neco pridali podle nas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz to mame za sebou. Velice rychle to ubehlo. Vyzdobu sme si delali sami. Budu par rozprodavat. My mozem Vinarsky dum Dominant enom doporucit. Vsecko bylo z ich stranky perfektni. Uzasne jidlo, hoste si velice chvalili. Slavili sme do skoreho rana. Skoda, ze uz je to za nama.
Odpovědět
Ahojky, není tu náhodou někdo kdo plánuje svatbu v Dominantu v Rakvicích v srpnu či září 2019? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@augijana ano, my planujeme v srpnu 2019 :-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky plánujeme svatbu v Dominantu na červen 2019, řešíme DJ, máte prosím nějaký tip. Děkuji moc Jana
Odpovědět
@hrja ahoj! Červen kolikátyho? 😊 My teda DJ neplánujeme ale zajímalo by mě kde to plánujete mít? Obrad tam? 😉
Odpovědět
Ahoj 20.června a obřad budeme mít tam a ty :-) ?
Odpovědět
@hrja 15.6. 😊 a máme to naplánováno venku celé a po 22h v sále 😎
Odpovědět
My oběd uvnitř a poté přesun ven až do té 22 a poté zpět :-) a mohu se zeptat na pár věcí? Obřad budete řešit matrikou? Výzdobu si budete dělat sami? A budete mít asi kapelu, já jsem zvažovala housle na obřad a poté DJ asi někoho z Brna, jsem od Olomouce, tak nemám žádné kontakty...snad se ještě někdo přidá do diskuze :-
Odpovědět
Ahoj, kdyby tady byl někdo, kdo si svoji svatbu tady rozmyslel a už má rezervovaný sobotní termín (červen-září) dejte mi prosím vědět. Mají úplně plno až do prosince :(
Odpovědět
@teri2 to mě mrzí 😏 my jsme měli mít původně svatbu letos a když jsem tam volala loni v srpnu tak už tehdy měli na letošek plno 😏
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Zdravím, mohu poprosit, zda nevadí, cenovou kalkulaci svatby v Dominantu cca 50 lidi? Byli jste i ubytovani? Něco podchytit? ☺️Děkuji
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?