Datum svatby na 6.8. 2011. Co chystáte a plánujete?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny budoucí nevěsty co si vybrali toto krásné datum jako já..:-)...Možná je na plánování trošku brzy, ale nikdy neuškodí se podělit a poklábosit co která už chystáte, co plánujete, co by jste chtěli a tak..:-)...snad se nás tu sejde co nejvíc..:-)
Odpovědět
1
2
ahojky holky.:-) tak já dneska byla na matrice domluvit si termín a hodinu a paní matrikářka má zrovna dovolenou a jak naschvál tak 14 dní..:-)...jinak fotograf je zamluvenýá zálohu budeme posílat tak za měsíc,hostinu už mám taky domluvenou...snad to vše dobře dopadne..:-)...jinak jsem taky zastánkyně nakupovat co nejdřív pěkně se to rozloží a pak to nebude taková pálka..pěkně pomaličku nakupovat..:-) a co vy co už máte nakoupené vyřízené? přeju hezký den :-)
Odpovědět
betuska: to nejdůležitější už máme, příští týden jdeme domluvit restauraci! Ty už máš hostinu domluvenou - na co všechno je tak dobré se zeptat, abych na něco nezapomněla?
Odpovědět
Holky, tady se nic neděje! Nic novýho?? :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
My jsme si vybrali stejné datum, zatím pomalinku vše připravujeme. Bude to taková menší svatba.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, taky máme svatbu 6.8. datum vybral přítel. Vzhledem k tomu, že je potřeba vše zamluvit dost dopředu,jsem ráda že to stíháme :-D
Odpovědět
Ahojky. Taky jsme se dohodli (nevím proč to množné číslo používám :-D ) na 6.8. Když vidím, kdy tahle diskuse byla založena, tak si přijdu mírně opožděně :-D Svatbu bychom rádi na Nové radnici v Brně. To je moc vtipné, protože zadávají termíny pouze 3 měsíce dopředu. Takže vše domlouváme na tohle datum, ale nevíme, zda nás oddají :-| Bude nás tak 50 na hostinu a pak dalších 30 lidí dojde. Zvažuju konání předakce pro známé, kteří nebudou pozváni na hostinu. Ještě vybírám šaty a zbytek až v květnu.
Odpovědět
Ahoj všem, i my máme tento termín svatby:). Zařízené máme šaty pro mě, místo svatby, svatební hostinu (dnes jsme dali s koordinátorkou dokupy i menu na oběd, raut a vše kolem), o výzdobu se starat nemusíme, vše máme v ceně hostiny, ubytko zajištěno, oznamka vymyšlená, jen je poslat k tisku, dort domluvený, koláčky taky, kadeřnice i kosmetička taktéž.... a teď si dám chvíli oraz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak i my ode dneška budeme mít tenhle termín, posouvali jsme to o dva týdn dopředu, takže momentálně máme jen obřad a hostinu, kapelu a fotografku uháním, jak moc jim vadí změna termínu :-( ale každopádně za místo na hostinu to snad stát bude, moc se nám restauračka líbí :-) jinak máme vymyšlení oznámko, hotové prstýnky, vybrané cukrárny (jen to spočítat a objednat), něco málo výzdoby a já mám šaty a objednané popůlnočky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my už máme termín 6.8. zamluvený už od ledna. Máme svatební šaty, popůlnoční šaty, snubní prstýnky a dekorace. Ted vyrábím svatební oznámení a svatební noviny. Čeká nás tedy ještě shánění nějakého pěkného modelu pro ženicha. Jinak máme 50 hostů. Cenově jsme na tom velmi dobře, co mužem uděláme sami. Svatbu máme na zámečku a máme tam známého tak to máme za uplně jiné peníze. Tak už čekáme jen na den D. Doufám, že nám všem v tento den bude svítit slunce... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky :-) my budeme mít taky kolem 50 hostů, svatbu máme v takové jakoby klášterní stavbě na kopci s vyhlídkou na celé město, cenově to vychází taky ok, hostina už bude o trochu horší, no ale svatba je (snad) jen jedna ;-) my se pro ženichův model chystáme do Bandi, až otevřou v Praze pobočku
Odpovědět
Profilova fotka
@sari_nka taky se chystáme do Bandi, to bude tedy masakr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To teda asi fakt jo, ale bůhví kdy to konečně otevřou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak co holky, co máte nového na svatbu? Nějak nám ta diskuse spí :-D My máme už oznámko s definitivní platností hotové, teď ještě ladíme potisk obálek :-) chystáme se do Bandi a já vyrábím svatební noviny, sice mě to strašně baví, ale vždycky musí Ondra přijít a udělat nějakou počítačovou úpravu, asi nejsem zas takový talent, jak jsem si myslela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
J8 už mám tak nějak všechno podstatné zařízeno, takže čerpám oddech a detaily se budou ladit tak měsíc před. Vlastně ještě příští týden jdem objednat prstýnky, oznámení se nám tvoří a chybí nám ženichův oblek - ale ten taky až tak měsíc před svatbou. Ale začíná se to nějak nebezpečně krátit, co?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dneska kompletně oblékli ženicha, oblek je náš, ale všechno ostatní je nové ;-) a máme z toho oba velkou radost :-) zároveň jsme i objevili fajn tiskárnu na oznámení, takže to jen vytiskneme doma kvůli vyzkoušení velikosti a pak už to pošleme do tisku ;-) nakonec budu jen dolepovat mašličky... Krátí se to vážně hodně, začínám mít strach, abychom všechno stihli, protože nás ted čeká ještě zkouškový a mě hafo stáží :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@betuskaa20 Ahojky, taky máme svatbu 6.8. kde ji plánujete?? Chystáte se do Buchlovic?
Odpovědět
lucajda22....ahojky jj rovnou do Buchlovic na zámek a pak si sejdme k Pávovi na hostinu a pořádnou oslavu? a co vy kde to plánujete nebo spíš už máte?...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to jsem ráda za tuto diskusi, my to máme také v tento datum :-D mám dojem, že nám ještě mooooc věcí chybí, ale přítel se k nám začíná zrovna stěhovat,, tak je toho hodně :) Už se moooooc těšíme, aktuálně sháníme fajn varhanici :-D
Odpovědět
ahojky. No jak to čtu, tak si přijdu sto let za opicema :-| 2. května jsem si na Nové radnici v Brně rezervovala termín na 12:00. A pak si dala na chvíli pauzu. Nějak jsem to nechala vyšumět, takže to budu muset dohnat. Máme akorát prostory, jídlo a moje šaty. Ale na seznamu darů pracujeme už měsíc, jelikož nás všichni urgují:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už máme varhanici, takže se aktuální problém přesouvá na nerozhodnost v účesu :-) a co nového u vás?
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám tedy skoro všechno zařízené. Chybí pár detailů. Bohužel tatínkovi zjistili vážnou nemoc, uvidíme jak na tom bude zdravotně. A jestli svatba bude nebo nebude je ve hvězdách....Po pravdě na ní nemám ani náladu. Zjišťuji, že jsou důležitější věci.
Odpovědět
Profilova fotka
@majinka1981 Tak to chápu, to je mi líto, tak snad to bude v pohodě, drž se
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme byli dneska domluvit podrobnosti ohledně hostiny a jsem vážně nadšená ;-) čekali jsme 150 korkovný za litr vína a nakonec to nebude ani koruna, můžeme si přinést všechno domácí, co jsme chtěli, poradili nám kde nakoupit o polovinu levnější výzdobu, dali skvělé ceny na všechno ostatní, no paráda :-D
Odpovědět
teda děvčata nám se to tak krátí a tady nikdo :(
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem si myslela že ani tahle diskuze tu není:( no je to opravdu za pár,už se začínám těšit..
Odpovědět
Holky tak my už se strašně těšíme, s tím, že je srpen chladnější jsme počítali a právě proto jsme tento termín vybrali. Nechtěli jsme horka co jsou v červenci. Máme obřad venku, ale vše je pod velkým altánem, takže nás déšť nenaštve - leda by přišla nějaká průtrž. Ale to se snad nestane. Focení máme spíše v interiérech, ale i venku, deštníky jsou připraveny. Holky mě vážně déšť neva, přece jen ty fotky budou zase trochu jiný. :-) A hostinu máme v restauraci, k večernímu grilování budeme mít venkovní terásku, naštěstí ale opět pod střechou... Takže děj se vůle boží! Hlavně ale aby vše vyšlo a všichni byli spokojeni. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, to jsem ráda, že je diskuse zase obnovená, aspoň na těch posledních pár dní :-) Mě už chytá stres a panka, že všechno nestihneme, přitom už máme téměř všechno doma, ale pořád mě napadají věci, na které jsem zapomněla ;-) Déšť mě teda štve, obřad máme teda uvnitř, ale focení jsme plánovali převážně venku, takže teď vymýšlím náhradní variantu :-(
Odpovědět
Dobrý den, jsme kapela z Opavy s tradicí více jak 20 let. Hrajeme na svatbách i narozeninách. Jezdíme celý moravskoslezský kraj. Na akce dojíždíme s vlastní aparaturou , nebo lze svatební hostinu s hudbou uspořádat v naší restauraci v Opavě na Palhanci. Hrajeme oldies, moderní, rychlé i pomalé.... české i cizí... Cena na dohodě... volejte 776857393 www.uleona.ic.cz
Odpovědět
@radek1988 reklama v diskuzi nemá co dělat, brzy tě smažou a dávat inzerát 4 dny předem do diskuze nevěst vdávajících se 6.8. je na nic, když se hudba zamlouvá téměř jako první. ;-) Holky tak máme po svatbě a byla to PECKA!!! :-) Supr, na obřad pršelo, ale měli jsme ho v jeskyni, takže nám déšť navadil. Původně to mělo být před jeskyní pod altánem, nakonec jsme to ve čtvrtek večer změnili a dobře jsme udělali, jak už jsme psala, máme rádi chládek a sluníčko moc nee, tak nám to vyhovovalo. A hostina suprová, oběd jen s rodinou, odpoledne přišli kamarádi, večer jsme měli venkovní grilovačku a to už bylo fajn počasí, takže vše vyšlo, doufám že i ostatním! :-) Těším se na vaše příběhy!!! Pa. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náš den začal hrozně - v celém okolí vypadla elektřina, takže nic nefungovalo :-) pak se to jako mávnutím proutku spustilo, změnilo se počasí, vysvitlo sluníčko, všechno se začalo dařit a byla to náááááádhera :-) krásný pocit být vdaná a prožít tak skvělou svatbu :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?