Datum svatby na 6.8. 2011. Co chystáte a plánujete?

Ahojky, zdravím všechny budoucí nevěsty co si vybrali toto krásné datum jako já..:-)...Možná je na plánování trošku brzy, ale nikdy neuškodí se podělit a poklábosit co která už chystáte, co plánujete, co by jste chtěli a tak..:-)...snad se nás tu sejde co nejvíc..:-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahojky,o tomto datumu taky přemýšlím,budou to totiž právě 3 roky,co jsme se zasnoubili.Teď ale čekám o aktuálnější požádání o ruku :-| ..Odkud si??
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, tak máme stejné datum :-D
Odpovědět
:-) ahoj holky...já jsem z Uherského Hradiště...no my jsme 100% rozhodlí na tomto datumu jelikož 6.8. budem mít 6 let výročí a zrovna to vyšlo na sobotu ;-) ....a co už máte plány co a jak? nebo i něco objednané..:-)...tyy joo 3 roky a jak to že ještě svatba nebyla? tak pokud jsi zasnoubená tak honem plánovat..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby to v ten datum vyšlo tak spolu budem 4 a půl roku,to datum mě právě napadlo že to bude to 3 letý výročí od zasnoubení a je to sobota...my jsme si právě už předtím řekli,že nebudem dodržovat rok a den,jak to asi většina lidí čeká ale prostě až na to tak nějak příjde..jenže bych ještě chtěla aby to přítel znova zaktualizoval,nechce se mi ho do toho strkat...njn musim čekat.. Já už ale koukám a vše pročítám... Kolik Vám je?? mně by bylo kdyby to vyšlo 22. Nevim no,sice sem asi mladá,ale prdím na okolí... :-D
Odpovědět
Ale za zeptani nic nedes pokud se ho zeptas ze by jste to mohli pristi rok z realizovat :-) určitě nebude nic mět proti..:-) a mladá nejsi proč? já mam 23 a ja se budu vdávat tak mě bude 24..:-)...
Odpovědět
Profilova fotka
My už jsme o tom tak nějak mluvil ;-) i...njn 24 je už lepší než 22,ale to je fuk...jinak už steto oznámili rodičům?? a začínáš s přípravami??
Odpovědět
jj přesně jak říkáš je to fuk..:-)...hlavně, že to chcete oba a milujte se ....jj rodičům jsme to oznámili tož čekala jsem lepší reakce, jkao veselejší slzy dojetí a oni jen " my jsme si to mysleli a čekáme na to"...:-)...a přípravy? jj už zařizuju pomaličky všichni radí radši pomalinku nakupovat věci, ať se to pak neplatí najednou pak nejsou žádné peníze. Tak už máme fotografa zamluveného a taky vím, že chci svatbu v lila barvě ( fialkové) takže se dívám na doplňky a tak. A od září začnu pomalinku nakupovat drobnosti..:-) a jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
my teda zatim vůbec nic...zatim jen vše pročítám a sbírám info...jako pročtenýho toho mám celkem dost...taky si myslim že je lepší kupovat něco už teď,ale já vůbec nevím co... Ty jo,ale fotografa bych asi takhle brzo nezamlouvalam nebo ted já nevim jak to chodí,ale u nás se daj zamlouvat termíny obřadeů až od ledna a co kdyby to datum pak neklaplo??
Odpovědět
Profilova fotka
Mě je taky 23 a bude mi 24. Mám v albu příprav vše co už mám, svatbu jsme měli mít letos, ale přesouvali jsme. Takže doporučuju nakupovat předem, ono se vám to finančně hezky rozloží a pak vás to nepoloží :-)
Odpovědět
JJ taky nakupuju předem všichni říkají, že je to nejlepší...:-)...svatební oznámení a jmenovky jsi budu taky dělat sama je to nejlepší a 2000kč určitě ušetřených ráda si s tím pohraju..:-)...
Odpovědět
Profilova fotka
Jů, teda holky vy toho máte...tak asi taky pomalu začnu nakupovat ;-) ...víte už zhruba tok kolik hostů budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
My jeden den jen rodina - 20 i s námi a druhý den asi taky 20 - kamarádi..
Odpovědět
Článek se načítá
My se pořád rozhodujem jestli pozvat všechny z rodiny jako i strýce a tety, bratránky atd. to by nás bylo asi 45 a nebo bez nich a to by nás bylo tak 25. Nevím jak to dopadne..:-(..Zase si říkám, že to je málo těch 25, že se tam moc nepobavíme a ja bych si to chtěla pořádně užít, ale zase s finanční stránky to by nás to vyšlo hodně.
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme finanční svatební dary, tak snad se nám povede vydělat si na svatebku..
Odpovědět
Profilova fotka
To jo no,taky sem přemýšlela nad pozvaním tet,strejdů atd..ale když to tak vemu tak s přítelovy strany je jich moc...takže to uplně osekáme obědem pro ty nejblížší a večer rautem a zábavou pro kamarády..
Odpovědět
Tak něvesty..:-) jak to s váma vypadá a co nového u vás a jak pokračují přípravy nebo dáváte tomu čas? :-) :-)
Odpovědět
Ahoj, tak já se přidávám, zatím jsme vybrali taky 6.8.2011. Zatím nic moc, jen koukáme (spíš já, partner to moc neřeší) a přemýšlíme, koho pozvat. Místo už máme :-). Svatbu bychom chtěli malou, do 20 lidí. Jinak myslím, že nikdy není brzo. Alespoň se to uloží v hlavě a člověk stihne nasbírat víc zkušeností. Osobně bych byla nervózní, kdybych začínala plánovat 2 měsíce před, navíc bych mohla být bez termínu, bez restaurace a bez fotografa...
Odpovědět
Ahoj holky, bereme se 6.8. 2010.!!! Řekli jsme si to minuý týden.!!! :-) Vzali jsme první volný termín, objednali dort,koláčky, restauraci,kytku, zamluvili šaty, prstýnky, objednala jsem se na manikůru, pedikůru a u kadeřníka. Přijede 6 hostů. Svatba nás bude stát 25 000,- i s prstýnkem s diamantem. Moc vám ten rok příprav nezávidím. Dám vám vědět, jak to dopadlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
drobca: ty jo,teda tak to koukám...takhle narychlo??tak to já bych teda nemohla,chtěla bych mít vše pořádně promyšlené a ráda budu vše naopak připravovat takhle dopředu.. Ale hodně štěstí,ať se ti to vydaří.. x-)
Odpovědět
drobca: takhe narychlo je to asi nejlepši...ja to mam 7.8. a připravuje to rok. a řeknu vám nikdy více :-) Ale je pravda že až takhle narychlo bych to nezvládla..ale vy máte malinkou svatbu tak to asi neni až takový problém..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, takyse přidávám na 6.8.2011 - zasnobili jsem se už na Vánoce 2009. Původně jsem se chtěli vzít 2.7.2011. ale bohužel na našem místě oddávají pouze v liché soboty a toto datum je jako na potvoru sobota sudá. Tak jsme se dohodli na 6.8. - den mých a budoucí tchýně narozenin :-) Ikdyž si pořád říkám, jestli to není škoda slavit narozeniny a svatbu/později výročí ve stejný den :-) Budoucí manžel to bude mít až podezřele jednoduchý...
Odpovědět
Tak holky, je tu nějak mrtvo. Něco nového?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Tak ja jsem dneska objednala prvni veci na svatbu =-) :-)
Odpovědět
veronila: a co? :-) Já už mám těch věcí trochu víc =-) :-D . Zbytek počká na zimu a na jaro, hlavní byl termín, místo a fotograf! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo, to uz mam ;-) Zalohy fotografovi a kameramanovi jsou uz zaplacene... :-N Ja myslela vyzdobu :-)
Odpovědět
veronila: já taky myslela výzdobu, jen jsem za to připsala, co už mám z těch hlavních věcí a asi to vyznělo jinak.
Odpovědět
Profilova fotka
A jo :-N Mne to prijde porad jeste hodne brzy, ale jsou letni vyprodeje, tak se to vyplati ;-)
Odpovědět
veronila: no jasně! Taky se to trochu rozloží, takže toho potom nebude tolik najednou... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tak ;-) Ale prijde mi, ze jsem utratila docela hodne penez za totalni blbinky :-S :-D
Odpovědět
veronila: no ono to lítá! A ty velký částky teprve přijdou...ale zase co, přípravy si máme užít.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?