Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já překlapávám, nějak mě ty rekapy neba..
Odpovědět
sabca aha
Odpovědět
Sabi, koukej dokud můžeš!!! Pak se Ti bude stýskat :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale jo, koukám...říkala jsem si, že když nebudu, nebudu si s váma moc povídat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně je mi trochu smutno z toho,že to končí a už nikdy asi znova nebudou,bude mi po tom smutno,no jo,na mateřské mám moc času,takže by mi bodly takové pořady celý rok. :-D Sabi,počkej,já to malé řeknu,co chce teta abych jí udělala,počkej až příště přijedeš! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dostanu od vás příště do nosa? :-D mě se moc líbila jednička, ale tak jako tihle mi k srdci nepřirostli...
Odpovědět
sabca mě taky potom co odešla Růžena už to není ono
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to takový nudnější... :-)
Odpovědět
hezký večer 8-) na koníkovi jsem se už rozloučila ale ještě nakukuju sem :) manžel opět kouká na fotbal ale dneska mi to ani neva už mě nějat ty vv neba jsem sice zvědavá jak to dopadne, protože podle mě a jak už tu psala Bety, Dominik měl už dávno být venku a i René, jsem zvědavá kdo bude ve finále to jako jo :-D ale v té vile už je nějaká nuda...i když včera mě pobavil Milan s jakou radostí si nadělil to nářadíčko k vánocům.... a nejvíc mě taky bavila jVV ednička ale tak už to bývá že vždy 1 je dobrá a pak už to je horší a horší |-|
Odpovědět
Profilova fotka
dominik nechce, aby se ho marcela vzala...protože se bojí, že ho rené vyřadí :-D to by byla prča, co?
Odpovědět
mohla by si vzít Domčušku, ale vezme asi Dávu, co =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž by Marcelka vzala Dominika,to by byla bomba. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kdyby řekla,do duelu si vezmu Domčušku,bych e asi smíchy po..... :-D Navíc jak René teď řekla,ona NÁM to udělá. :-)
Odpovědět
Bet a myslíš, že by hrdličky letěli jako namydlený blesk =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by byl zvrat!!! byla bych pro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Letěli,tomu věřím,DOUFÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
škoda,David. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole!!! Krásná řeč... Co řeč, to perla!!! Má pravdu, proč si hrát na přátele...ale že vzala davida je škoda...
Odpovědět
Profilova fotka
A Dominik ten blb nevychovaný je ve finále,budu blejt. :-(
Odpovědět
No jo no... lepší zůstanou!!! Marcelu chválím za řeč!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marcelka taktizuje si myslím,pro ni udělala dobře,snad vezme René Davida do Ostravy a Marcelka si to rozdá s Mílou o melounky. :-D
Odpovědět
betule já bych jí to přála
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že udělala chybu... mohl se vyřadit Dominik s René...David je slabý soupeř, toho si měla nechat...
Odpovědět
Ty lyže na zítra budeou bezva!!!!! Tak se tu kočulenky mějte a zítra nazdárek bazárek ;-) Brou :-p |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No jo,ale asi měla strach,že by se do toho finča ani nedostala,jsem zvědavá,kolik má teď René fanoušků.Nejlepší finále by bylo Dominik,Davča a Milan,jednoznačné. :-D Ale co,je to hra a já doufám,že Dominik půjde na párek a Marcelka si to s Milanem rozdají,těžko tipovat vítěze,ale spíš Milánek. :-D Oni dva si to finčo zaslouží,i když dneska mě zklamala,jak kopla toho sněhuldu do bazénu,přetáhla bych ji lopatičkou. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
měla vzít D. mají určitě s René stejný fanoušky a ti by dělili hlasy...což by bylo dobře pro marcelu... mám pocit, že si holka podepsala ortel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,nestraš. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
je to škoda...ale bojím se, že je to tak... :-) ovšem, jestli se nestane zázrak a nevrátí se David :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že by až tak? Nové fotky,družba s Brnem. :-D http://betulkavandulka.rajce.idnes.cz...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, hned mrknu... a my se spolu vlastně vůbec nefotily :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?