Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už vím, po kom dělá vandík ksichtíky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
musím jít do peřin, jsem nějaká hotová :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Po mém drahém,že?Taky jdu,dobrou noc.Jestli někdo bude sledovat nočku,ráno prosím napište co tam bylo,u nás se nahrává nějaký film. :-( Dobrou,osudová. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ta jsem to dneska něja čekala, doufám že se zase vratí Marcela :-)
Odpovědět
včera to bylo ok, jen začínám nechápat, jak se vám může líbit "Davča":-D Už z toho oslovení mám vyrážku:-D Měla by se vrátit Marcela. Ale Dominik ve finále, to je děs!
Odpovědět
velebnosti jdu blejt :-D 8-) :-D Domčuška ve finále no potěš aby jsem ještě nevalily bulvy až vyhraje René :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám, že se nestane :-o
Odpovědět
Nazdar holky :-) Tak i s dneškem 4 dny a je šmytec :-( .... Že Domčuch proklouzl do finále se mi taky až tak moc nelíbí..Jsem včera chtěla aby si Marcela nevzala Davida, ale právě Domču :-D Kat: Náhodou mě se David líbí.. ;-) A kdopak vyhraje ve čtvrtek..no asi to bude velký boj René - Marcela..přeju to Marcele, ale jak to dopadne..kdo ví, kdo ví.. :-N Ale kdyby to vyhrála René, tak chudák Milan by ve vile dělal křena... :-D ..No uvidíme.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to jo, ale zase jak znám Milana tak by si nějakou zábavu vymyslel :-D
Odpovědět
Jo, Milan je šikula, ten se dokáže zabavit. I když už jde taky vidět že toho má "plný kecky".. ;-)
Odpovědět
Já myslím, že Milan by se bavil jejich pošťuchováním:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Milan je prostě borec a vyprovodí je všechny :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Akorát je chudák už trochu vyšˇčavenej, ale kdo by nebyl ;-) fandím mu..
Odpovědět
Profilova fotka
do něj bych to vůbec neřekla...
Odpovědět
No také mě to docela překvapilo, jak se tam u té tabule položil :-S ale je to jenom člověk, že ;-) fandím mu na plné čáře!!!!! ;-)
Odpovědět
Tak to je mazééééc: =-) http://bleskove.centrum.cz/vyvoleni/c...
Odpovědět
=-) =-) woooow..... no včera jsem to o něm četla na super, ale až takhle a fotky... a to ještě na super, psal, že se to ven nedostane, že je to dlouho, a že by museli mít tuny materiálu!!!! =-) tak to bude mít hezké přivítání až skončí třetí, co??? ;-)
Odpovědět
To jo. Copak mu na to asi řekne René? :-N Ale že se to na netu víc nerozmázlo už dřív, ale až teď těsně před finálem? =-) Marti správně, třetí bude... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec,si to nechali až do finále,škoda,že Domčuška nevyhraje,aby si materiály mohl koupit a měl klid. :-D :-D :-D Teď se může slavná Renatina Lucinka podívat na nového tatínka jak dováděl,než poznal maminku. :-D :-D :-D
Odpovědět
No oni asi veděli Koťátko, že lehce proklouzne do finále, tak si to museli nechat na pozdějc... aby nevyhrál, teď ho všici odsoudí a nebude mít nárok ani na 5 tisíc hlasů :-D :-D myslíte, že dostanou nějaký finanční dar i druhý a třetí neVV =-) Bety ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Marti myslíš taková perlička na závěr?? :-D :-N Ve finále tam stejnak bude jen do počtu..si myslím.. S těmi finančními dary bych to nějak moc neviděla...Spíš nějakou maličkost, vzhledem k tomu jak se prý šetřilo na stavbě a vybavení vily.. Betu: A dědečkovi a babičce Lucinky se to musí taky moc líbit, jakého budou mít zeťáka... :-D :-D
Odpovědět
Kot.. no taková ta třešnička na dortě!!! :-D :-D :-D Domčuška jako páté kolečko u vozu :-N :-p No já si právě vybvuji jak 1 dostávali ty statisíce a 2 už ne... by mě zajímalo co mají v těch kufrech =-)
Odpovědět
Mně Domčuch dostal včera s tím vlčáčkem...To bylo fakt dobrý. :-D No v těch kufrech..Jsem to někde četla..Vzpomínám..Jo byl rozhovor s někým vypadlým, s nějakou holkou, nevím přesně se kterou, a oni se jí ptali co měla v tom kufru. A ona že masážní podložku na sedadlo do auta... No takový hodnotný dárek... :-D V tu chvíli jsem si říkala: "Aha, tak proto je raději ten dárek schovaný v tom kufru" :-D :-D V první řadě myslím dostávali dárkové šeky i ostatní vypadávající.. Postupně se ty částky zvyšovaly...
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím,že je hlavně strašně nadšená Domčuškova maminka. :-D :-D :-D Se těch vypadlých finalistů můžete zeptat až budou na bleskově na chatu co a jak. ;-)
Odpovědět
Kot to má jako útěchu za to, že nevyhrála to auto :-D :-D :-D
Odpovědět
Bety: chudák mamka, ta musí být na synáčka "pyšná" :-S .. No jo to je ta jeho touha zviditelňovat se.. :-N Marti: tak to je teda útěcha jako hrom :-D :-D
Odpovědět
Kot a nemusí to mít jenom v autě, hodí si to doma na sedačku a má to jako útěchu za ten byt :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kot,to je ta touha být v televizi. :-D :-D :-D
Odpovědět
Bety: Jj, no a pak to tak dopadá, že.. :-D :-D Marťo: :-D :-D Takový 2v1 :-D
Odpovědět
Kot a třeba vymyslíme i jiné využití :-o :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?