Vyvolení 3 Noví hrdinové. Plánujete sledovat?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Plánujete sledovat? Pojďte si pokecat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi,já měla jen 3 body,víc už radši neřeknu,neboť se stydím. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď 8, překvapuju sama sebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Supr.šikulka. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
umění 6b, celkově 30... taky mě štve, že nevylítl domino :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky,navíc se mi nechce spát,tak se nudím a roupama nevím,co mám dělat. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
já už valím od tchánů dom, tak můžeme kecat...škoda, že nebydlíš blíž, měla jsem roupy a chtělo se mi někam jet...ale je to fakt moooc daleko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tys mi utekla, betuško?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to včera dopadlo jak jsme asi všichni tušilo :-(
Odpovědět
Misicko: Jo jo, přesně tak. 8-) Kdoví komu dá Honza šátek imunity, ale tipuji asi Milana. :-)
Odpovědět
On vypadl KEN??? Se ani nedivím :-D
Odpovědět
Holky, ahojda, mě napadlo, že by Honza mohl udělat to, že řekne, že šátek dává tomu, kdo ho víc potřebuje, Dominikovi...tím by dal najevo, že měl Milan víc hlasů x-) No, ale to je jen můj nápad, asi ho dá Milanovi a nebude nad tím takhle přemýšlet 8-) Ale musím říct, že mi včera byl v tom přenosu Honza sympatický...ale Milan víc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj šprtící :-D Tak mě byl Honza taky sympatický,a co se nemůže vzít - umí ze všech co jsou tam nejlíp mluvit a vyjadřovat se x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Opravdu ho to včera dostalo, že vypadl, ale nesl to statečně ;-)
Odpovědět
Hojte holky... tak jsem byla nějak mimo od pátku, no jo víkendy nějak poslední dobou nezvládám být doma.... ale tak nějak jsem to čekala, že vypadne Ken, včera jsem to neviděla, tak snad se juknu dnes na rekapu... Milan válí... budou asi horkými kandidáty s Renééé, ale je fakt, že ještě v duelu nebyla Marcela, Ivana, Julek a David?? No snad tento týden vypalcují Julína ;-)
Odpovědět
Marti, já bych to taky tento týden viděla na Juliho... Pokud se teda nestane zase nějaká velká aféra... :-)
Odpovědět
Kotatko: No bylo by to nejlepšíííí :-D :-D :-D
Odpovědět
No a kdyby to padlo na Juliho tak koho by si asi vybral?? Marcelu, Dominika, nebo Milana (v případě že by neměli šátek) ??
Odpovědět
No spíš bych řekla, že Marcelu!!! =-) ;-)
Odpovědět
Že by... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Juli a Marcela v duelu, prosím ať se Marcela vratí a ten debil vyletí |-| už jen pro jeho zdraví :-D
Odpovědět
Pokud nebudou hlasovat převážně pubertální holčiny, tak asi Juli vypadne |-|
Odpovědět
Profilova fotka
No to taky doufám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych byla radši, kdyby vypadla Marcela, a naučila se někde pořádně mluvit, a ne šišlat ]-(
Odpovědět
Ale situace: Juli jde do duelu, v publiku nemá přítelkyni a vyhraje duel...Tak to by pak chudák asi moc nezvládl a byl by úplně zničený.. :-S .. Ale stejnak ho vzalo, že mu nedali hlas jak říkali kdo koho nejvíc miluje za přítelkyni....Si asi myslel že to vyhraje :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A nikdo by mu nevysvětlil , že přítelkyně je třeba nemocná, že!? :-D To by tam asi spáchal harakiri. :-D Marcela je v poho, Juli at jde ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kotatko- to by bylo rovnou na Bohnice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kdo ví jak to je s tou jeho přitelkyní :-)
Odpovědět
Sari: to jo...By museli znovu oprášit tu kazajku co měli tehdy na Emila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň by se tam něco dělo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se hlavně divím, že takovýho ubulenýho ufňukánka vůbec někdo chce! mít ho doma, tak ho furt mlátím, ať má proč bulet!!!! to není chlap, ale baba
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?