Svatby v červnu 2021 Covid

Dobrý den, Máte někdo svatbu letos v červnu? Tak co myslíte? Budou letos v červnu povolené obřady bez roušek a pro více jak 15 lidí? 🙂 Já stále doufám!
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Do konce června se neotevře vůbec nic, normální život je naplánovány na červenec
Odpovědět
Profilova fotka
My máme svatbu 12.6. chceme pozvat 60-70 lidi takže také doufáme, ze to rozvolní. Původně jsme se měli brát 24.4. Ale kvůli situaci jsme svatbu posunuli na červen, s tím ze máme pronajatý soukromý domeček s obří zahradou. Takže si říkám, ze venku by to snad neměl být problém pro tolik lidi.
Odpovědět
Máme svatbu 26.6.Bude nás 28. Věřím že to půjde.😉
Odpovědět
@mayasss297 já mám dojem že obřady bez roušek jsou povolený i teď,ne? Po obřadu nasadit a potom sundat na focení.
Odpovědět
@martina_karbanova Dobrý den, my se měli brát už minulý rok, ale nakonec kvůli strachu prarodičů přeloženo. Držím pěsti. Já věřím, že to venku vyjde. ☺️👍🏼☀️
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova vláda neví, co bude za týden a vy už máte jasno. ☺️ Hezký den vám přeji a trochu optimismu do života.
Odpovědět
@holka2106 svatebčané musí mít a po obřadu také. To je ale blbé.
Odpovědět
@martina_karbanova držme si pěsti☺️
Odpovědět
Profilova fotka
@mayasss297 hm tak když ty informace mám od někoho kdo pracuje s Prymulou, tak si myslete o optimismu co chcete 😉 sbohem
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova 😄😄😄
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@te_ssiinka_nelova Ano, jako ten Váš 🙂 Nemám ráda lidi, kteří šíří neověřené a ničím nepodložené informace. Hezký den!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@helcaa124 si to mysli dal v červnu si povime 😂 ty neověřená informace 😂 sbohem
Odpovědět
@te_ssiinka_nelova My si tykáme??
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@te_ssiinka_nelova Tak v tom případě bych ti měla taky tykat. 😉 Přijdeš s nějakou "ověřenou" informací typu jedna babka povídala a myslíš si, že jsi hrozně chytrá. Vytahujes se tu tím, že někdo, koho znáš, pracuje pro prymulu, a tak máš info "z první ruky". Pokud je to pravda, nejsou takové informace náhodou tajné, že ti je dotyčný říká? Každopádně ukončuju tuhle konverzaci. Měj se jak chceš 😉
Odpovědět
@helcaa124 Vůbec bych se nad paní nerozčilovala. Evidentně má problém sama se sebou. 🙂 už jsem ji nahlásila, nikdo o to její urážky nestojí 🙂 Asi smutný život, měli bychom takové lidi spíše litovat. 🙂 @te_ssiinka_nelova
Odpovědět
Profilova fotka
@mayasss297 jsi mi to nandala 😂 a když chceš mluvit o me, tak mluv na me 😘
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Vážně je tu zapotřebí na někoho útočit a urážet? Zrovna tady? Já to teda nedělám, ale tohle už se proste nedá nenahlásit. Bože, některým hold není pomoci. 😐
Odpovědět
Profilova fotka
@mayasss297 děkuji, také vám držím palce, aby vám všechno vyšlo podle vašich představ 😊
Odpovědět
@martina_karbanova Omlouvám se, že jsem se nechala unést. Myslím, že není potřeba nikoho nahlašovat. Vyměnily jsme si názory a konverzaci jsem ukončila a není třeba to dál rozvíjet.
Odpovědět
Profilova fotka
@mayasss297 mohu se jen zeptat kolik plánujete lidi a jestli už vše zařizujete (hostinu, nápoje atd..), nebo ještě vyčkáváte na to kolik lidi povolí ?
Odpovědět
@martina_karbanova plánujeme tak 30-40 lidí. Máme fotografa, jídlo máme vybrané, objedná se pár týdnů před svatbou. Místo máme zarezervované, s tím, že se zatím neplatila záloha. Šaty mám, svatební oznámení se dá objednat express. Takže uvidíme. Ale my už se letos vezmeme, i kdyby to mělo být u nás na zahradě se svědky 😁
Odpovědět
@martina_karbanova jak to máte vy?
Odpovědět
@helcaa124 možná není, ale paní vás dvakrát urazila. Bezdůvodně. Takže za mě nevhodné.
Odpovědět
Profilova fotka
@mayasss297 Také se letos určitě chceme vzít, i kdyby nakonec jen se svědky 😀 Jinak my to máme: cca 60 lidí Obřad v 11:00 (za mě nejhorší čas, ale poslední volný v sobotu) Pak máme pronajatý domeček s obří zahradou, kde chceme mít postavené stany (klidně je rozestavíme 2m od sebe 😀) a bude se tam grilovat kyta. A v tom domečku je potom velký sál s pódiem, kuchyň s barem. Dále už máme svatební oznámení, šaty, fotografa a prstýnky. Začala jsem nakupovat alkohol (vůbec nemám představu kolik čeho a jsem z toho dost hotová 🙈 nápoje i jídlo si totiž zajistujeme své) Zatím máme nakoupený alkohol: 8l zelené 5,5l rumu 4l vodky 4l Švestky A karton šampusu na přípitek K tomu dokoupime ještě nějakou wisky a nějakou sladkou vodku pro ženský, vino a sudy piva + nealko Jediné v čem dost pokulhavame je raut. Dost cataringovych služeb už se na náš termín rezervovany.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@te_ssiinka_nelova nevědí co bude přístí týden, natož za dva měsíce. Namjí šanci to co je teď držet až do června. Červen i půlka května už budou mnohem lepší 🙂 chce to myslet pozitivně
Odpovědět
Profilova fotka
@veroonka8 si myslete pozitivně a v červnu pochopite 😉 hezky den
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?