Svatby v červnu 2021 Covid

Zobraz úvodní příspěvek
Dobrý den, Máte někdo svatbu letos v červnu? Tak co myslíte? Budou letos v červnu povolené obřady bez roušek a pro více jak 15 lidí? 🙂 Já stále doufám!
Odpovědět
1
2
...
Odpovědět
Máme svatbu koncem června. Pozváno 93 lidí. Svatbu plánujeme dál a ani v myšlence nemám že by se svatba neměla uskutečnit. 🙂 Na zbytečný stres času dost 😀😀😀
Odpovědět
@k_michaela90 🙂 teda to už je pořádná svatba.
Odpovědět
@holka2106 ono to nebude tak horký máme svatbu bez dětí k tomu máme spoustu rodících kolem našeho termínu takže si myslím že nakonec bude lidí cca 70. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mayasss297 věřím, že to ještě výjde! 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
já mám svatbu v srpnu a zvali jsme 115 lidí, ale vypadá to na 80+/- 😄 já jsem chtěla malou svatbu, ale snoubenec chce velkou, že prý když už bude 😄 😄 a věřím, že už se to bude jen zlepšovat, už otevírají zase školy atd... Pomalu a jistě se to zlepšuje 🙂
Odpovědět
Ahoj holky. Už se nám to pomalu ale jistě krátí.🤗 Je tady někdo kdo svatbu nakonec zrušil? Zatím to vypadá dobře 🙏 tak to snad vydrží a bude líp a líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj @holka2106 máme svatbu úplně stejně. Je to mazec jak to utíká, ale na to, jak jsem ještě v březnu měla depku, že to nepůjde, tak už se dostavil pocit radosti. Už věříme oba, že svatba bude tak, jak ji chceme. Nechceme nic velkého, v podstatě rodinu, ale i tak je to tak 40 lidí i s námi a s fotografy a obsluhou, ale obřad bude venku jen s rodiči a prarodiči, ostatní přijdou až na hostinu a dopadne to, jinak to ani není možné. Rušit určitě nic nebudeme, bereme se stůj co stůj. Chceme zakládat rodinu a chceme být už manželé, tak držím pěsti nám všem, ale určitě to vyjde. Plánuj dál podle svého 🙂 🙂 🙂 🙂
Odpovědět
@jonasel ahoj. 🙂To máš pravdu. Strašně to uteklo. Když se vzpomenu že jsme se o svatbě začali poprvé bavit loni přesně na Nový rok. Pak přišel stejně Covid takže nic. Najednou rok v háji a pomalu ale jistě je to tady. Věřím že to všechno dobře dopadne. Nás bude 28. Tento týden jedu ještě řešit květiny a máme vše hotovo.Taky se bereme za každých okolností protože máme 2 děti tak už chceme být rodina i papírově.😊 Vy budete mít svatbu do žluté barvy?(pokud to chápu z fotek dobře ) My taky.🤗
Odpovědět
Profilova fotka
@holka2106 ano, barva do žluta 🙂 🙂 🙂 moje oblíbená barva už od mala
Odpovědět
@jonasel mám to úplně stejně 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Máte to potvrzený 😉 hodně štěstí
Odpovědět
Článek se načítá
@te_ssiinka_nelova 🙂 Už jsem viděla. Díky.😊Ještě potřebuju otevřít restaurace. Ale věřím že to do konce června taky bude.
Odpovědět
Každý věří v něco jiné a není důvod někomu brát optimismus, obzvlášť teď je velice důležitý, jinak by jsme asi všichni zešíleli! :)
Odpovědět
@jonasel dobrý den, my máme tak nějak stejně hostů a pořád jsem věřila a dopadlo to. Hurá! ☺️ A za týden to bude určitě lepší. My už odkládali minulý rok, takže teď jsme řekli, že už to letos neodložíme a vyčkáme .. tak přeji hodně štěstí!
Odpovědět
Hurá, vyjde nám to ☺️🌷 tak hodně štěstí všem. A co plánujete mít navrchu svatební šatů, když by byla zima a pak večer? ☺️
Odpovědět
@mayasss297 já teda nemám v plánu nic na šaty. Snad bude teplo. 🙂Jinak přeji hodně štěstí 🍀😊
Odpovědět
Profilova fotka
@myasss297 no já jsem jednu dobu byla docela skeptická, ale už věřím, že to dopadne, nic jiného ani není možné 🙂 mám toho nejlepšího muže, jakého jsem si mohla přát a i kdyby nedej bůh se to nějak pokazilo a nemohli by jsme mít u sebe lidi, se kterými to chceme sdílet, bude to pro mě nejkrásnější den v životě, protože vedle sebe budu mít svou spřízněnou duši 😉 😉 😉 😉
Odpovědět
Ahoj, my, svatbu taky 26.6. A budeme mít kolem 70lidi což už teď je povolené ale zajímá mě jak to je tedy s hudbou a tancem. Nikde na portálech vlády jsme nenašla jak to je u svateb. Svatbu nemáme v restauraci ale kulturním domě a v prostorech zahrady před kulturakem. Víte někdo bližší info? Já se nikde nedopatrala uspokojující odpovedi
Odpovědět
@jomca to by mě taky zajímalo. Podle mě teda může být DJ ale co ten tanec těžko říct.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?