Svatebni saty,vaham :(

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky,tak uz i ja vaham.V salonu jsem byla rozhodnuta,ze ano a zaplatila zalohu,kamaradka byla nadsena..ale ja ted vidim fotky a zacinam vahat :/ Co myslite?Jeste k nim budu mit dlouhy spanelsky zavoj s krajkou,to saty jeste o tisic procent ozivi,ale az ho sundam,tak nevim,jestli nejsou moc obyc :( Co vy na to? Budu mit jeste upravene raminka,lehce zkracene a ty kytky presahujici okraj,pujdou pryc.A taky nemam lodicky na nohou.
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Tak za mne určitě, ty druhé - s opaskem. Dělají Ti pěknou postavu - jsi v nich taková jemná. Ty poslední a předposlední (prodložený trup) si myslím, že Tě dělají zbytečně robustní. A budou hlavně splňovat i Tvou podmínku, když sundáš závoj, tak budeš vypadat krásně. Ale sto lídí, sto chutí. Důležité je, aby si se v nich cítila dobře TY sama.
Odpovědět
Strašně moc ti to sluší na té třetí fotce od konce. Můžu se zeptat v jakém obchodě/půjčovně jsi byla? Také sháním šaty a zatím jsem žádné nenašla.
Odpovědět
Jsou hezké, ale máš je moc dlouhé, takže to vypadá, že máš krátké nohy a dlouhý trup. Buď vysoké podpatky nebo jiné šaty
Odpovědět
Holky,dekuji :) @cigaro Ano,asou dlouhe i velke,toto byla vel.40,ja mam 34,necham si usit na miru a sukni zuzim. Jinak saty jsou z Tyna nad Vltavou, salon Satyshop,toto byla kolekce z Madory :-)
Odpovědět
Jsou moc krásné, na fotky nekoukejte, já mám taky fotky doma a vypadám v nich strašně, ale ten pocit tam byl, takže moc se raději na fotky nedívám :D a vím že osobně jsou hezčí než na fotkách :-) asi to budete mít stejně
Odpovědět
Jsem pro druhou moznost :-)
Odpovědět
@klaritkaa Děkuji :) Už jsem rozhodnutá :)
Odpovědět
Profilova fotka
@leeena222 mne se na vás nejvíc líbí ty úplně první :)
Odpovědět
Třetí :-)
Odpovědět
Holky i vam dekuji za nazor :-)
Odpovědět
určitě ty poslední :)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?