Ušít svatební šaty v Praze

8. zář 201810

Ahojte všichni,
vím, že tu takové téma už je, ale ozvala jsem se několika švadlenám a žádná zatím neodpověděla, tak hledám nějaké aktuální typy. Svatební šaty chci z bavlny (resp. vrchní vrstva z bavlěné madeiry) čili se to bude krásně šít. Šaty ideálně bez kostic, s ramínky a vzadu šněrováním (mám na to dokonce střih z burdy), takže můžete klidně doporučit "obyčejnou" švadlenu co nešije primárně svatební šaty. Víte o nějaké dobré (a) levné?
Díky!

 • Dobrý den,
  zde na portálu jsem sice jako vizážistka a vlasová stylistka, ale věnuji se také módnímu návrhářství a šití na zakázku. Svatební šaty jsem, ale ještě netvořila, ale to není zábrana 🙂 Některé kousky můžete vidět na mé FB stránce v portfoliu FASHION. Pokud by jste měla zájem o mé služby budu ráda, když se na mě obrátíte 🙂
  Hezký den,
  Markéta Ignácová

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Doporučení dodavatelé
  Pokud uvažujete o zakoupení svatebních šatů a ne jejich půjčení, přijďte se podívat k nám. Na zkoušení je třeba se objednat emailem nebo telefonicky.
  Svatební studio Mystique
  Uherské Hradiště
   Studio Mystique nabízí svatební a společenské šaty značek jako jsou:
  ROSA CLARA
  AIRE BARCELONA
  MORI LEE
  LUNA NOVIAS
   MODECA


  Výroba šperků z minerálů se stala mým koníčkem, kterému jsem propadla téměř okamžitě. Ráda vám vyrobím originální šperk na míru.