Cena snubních prstenů (pouze zlato)

Ahoj nevěsty, prosím vás, kolik vás staly snubní prsteny. Chceme zlatý - myslela jsem kombinaci, k té nám včera pán řekl, že už se moc nedělá a není moderní..tak se mně líbil jemný kroužek s kamínky a pro přítele hladký zlatý kroužek bez ničeho. Ale ta cena? 18 tisíc se zirkony. Byli jsme ve čtyřek zlatnictví a všude obdobné. tak si říkám, jestli, když koupíme zvlášť pánský a dámský - ne jako snubní, jestli to nevyjde levněji - že tam tu vysokou cenu dělá to slůvko "snubní". Tak se raději ptám, jestli se ty ceny fakt takto pohybují, nebo jestli jsme jen narazili na špatné prodejce. Děkuji :)
Odpovědět
Dobrý den, my jsme si nechávali dělat prstýnky na zakázku přímo ve výrobně Českého granátu v Turnově. Jsou z bílého zlata + já ho mám kolem dokola osázený českými granátky + vyrytý datum svatby za 19.990Kč...takže bych řekla, že se ceny pohybují tak nějak stejně... :-) Tak snad jsem Vám pomohla :-)
Odpovědět
Dle mého hlavně záleží na šířce prstenu a na velikosti. S budoucím mužem máme drobné prsty, já mám prstýnek 3mm, velikost 50. Přítel 4mm, velikost 59. Máme kombinaci bílého a červeného zlata, dámský s malými kamínky.. Cena nám byla vypočítána na 8 100 Kč. :-) :-) Loni se brali známí, kupovali ve stejném zlatnictví jako my.. mají určitě větší šířku (4 - 5 mm) i velikost prstenu, bílé zlato a prstýnky jim vyšly na 18 000 Kč.
Odpovědět
Nás vyšli prstýnky na 20 000,- Kč, máme bílé zlato, šířku 5mm, já se zirkony a manžel zas velkou velikost:-). Ale prstýnky byly něco, na čem jsem nechtěla šetřit, mám ráda šperky a tenhle je na celý život....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. My jsme si nechávali dělat od pána co dělá doma prstýnky, je to zlatnik a vyšly nás bílé zlato+ já mám 3 diamanty. 20 000,-Kč.
Odpovědět
My budeme mít prstýnky od Rydla dohromady za 22 - ale budu tam mít 3 brilianty.
Odpovědět
Nám prstýnky dle popisu zadavatelky - pro mě kroužek se zirkony, manžel jednoduchý, oba z bílého zlata a vyšly nás na 12 000 Kč, přímo ve zlatnictví jsme vybrali typ a vyrobili nám je na naši velikost.
Odpovědět
22 tisic z bileho zlata, sirka asi 4 mm, a ja mam 5 diamantu malinkych.
Odpovědět
@nikiana nemáte foto a případně kde jste nechávali dělat? Díky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hledejte dál! My jsme prošli několik zlatnictví, psala jsem si i se zlatníkem kvůli nacenění prstenů. Nemohli jsme totiž najít v okolí takové, co by se nám líbily. A ceny kolem 18-25 tisíc! Chápala jsem, že ten styl, co se nám líbí, je pracnější (líbí se nám zdobené s reliéfy) a asi to tedy bude dražší než jen obyčejný kroužek. Ale i tak nás ta cena celkem položila. Pak jsme ale přišli do zlatnictví Zlatý Slon v Ostravě, kde jsme si hned na první dobou vybrali - měli přesně ten typ prstenů, co se nám líbí. A cenu nám stanovil na 8 700 Kč. :-) Taková perlička: My celou dobu mysleli, že ta orientační cena, co tam je napsaná na papírku, je za 1 prsten :-D :-D Jsme si totiž říkali "8 tisíc za oba? to je blbost, to bude za 1 prsten, ale tak 16 tisíc je pořád méně než 20, co chtěli jinde" :-D :-D Jaké překvapení pro nás bylo, když nám to pan zlatník vyčíslil na 8700 za oba. Jsem čuměla jak puk. Prý snubní prsteny naceňují stejně jako jiné zlaté prsteny, nechtějí prý na nich vydělávat jen protože jsou "svatební".
Odpovědět
My si obhlídli pár zlatnictví na veletrhu a nakonec jsme skončili u soukromého zlatníka, který nám to ze žlutého zlata nacenil na 14 tis. Muž bude mít 5 mm vel. 63 (asi, teď z hlavy nevím),já 4 mm s 3 diamanty ve.52,5. Každým dnem by měly být hotové,jsem zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame prstynky od Rydla a davame za ne 22000 Kc. Pritel vel. 62 a sirka 5mm. Ma kombinaci lesku a matu. Ja mam vel. 45 a sirka 3mm. Budu mit 15briliantu a jen lesk.
Odpovědět
@deniiinka Ve Zlíně, zlatnictví Pechanec. Foto: http://pechanec-zlin.cz/prsteny/#&gid... Velikosti si už nepamatuju.
Odpovědět
Článek se načítá
@deniiinka Oprava foto: http://pechanec-zlin.cz/prsteny/#&gid... Proužek kamínků je na střed, ne na okraji, jak ta předchozí fotka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?