coverphoto
Aktivní

trumpikova

Lucka
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 13. lis 2018
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 12. 9. 2020
495
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
24 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
PrahaMade at homeVěnuji
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +19
Svatební album
Lucka a Honza
12. 9. 2020 | 23 fotek
výzdoba
wed wood
Nádherný podpisový strom, perfektní domluva, pečlivá výroba a krásná památka :) Určitě doporučuji
květiny
různé :)
Květiny Kopecká (Sadská) Vendulka má ty nejšikovnější ruce na světě <3 a každá květina od ní je skvost!! Stačila říct představa a nechat ji volné ruce a kam se moje představa hrabala :-D :-D :-D realita byla tisíckrát nádhernější :) Moc doporučuji :)
fotograf
Michal Mládek
Nemohla být lepší volba než Michal! Naprosto perfektní přístup, fotky odevzdané dokonce před termínem a nádherné, zachytil přesně to co jsme si přáli, žádně nastrojené fotky, ale emoce <3 Nikde nebyl vidět, ale byl u všeho :) ;-) Mohu jen a jen doporučit!
svatební šaty
MiaBella - šijeme z lásky ke kráse
Jsem spíše kalhotový typ a navíc který nesnáší nakupování :-D , a tak chození po salonech nepřipadalo v úvahu. Proto jsem si našla MiaBellu, kde se nám přímo paní majitelka věnovala od začátku až dokonce, nic nebyl problém a to ani druhá zkouška, když jsem se nemohla rozhodnout 8-) tímto ještě jednou velké díky za trpělivost ;-) V šatičkách jsem vydržela až do brzkých ranních hodin :) <3
dorty
Cukrárna Kašovi - Český Brod
nejlepší sladké jaké jsem kdy jedla a že jsem spíše na slané :-D (šla jsem si 2x přidat :-D ), nádherný dort i zákusky, perfektní domluva, nic nebyl problém. Měli jsme lehoučký korpus s tvarohou náplní, promazávaný malinovou marmeládou...prostě top, ještě teď se mi sbíhají sliny :) a všichni hosté si ho moc chválilli :)
Žádné příspěvky