Striptíz na rozlúčke so slobodou - áno alebo nie?

Profilova fotka
Zaujímalo by ma ako to vnímate v Čechách a aký máte postoj k takémuto typu vystúpenia.
Odpovědět
Profilova fotka
Klidně.🙂
Odpovědět
Já jsem nic takového nechtěla, chtěla jsem obyčejné pohodové posezení (koncert nám nevyšel kvůli koroně). Záleží na nevěstě, co si představuje. Mě by byl striptýz nepříjemný, nemám tohle ráda, ale je to pouze můj osobní pohled na věc a co vím od mých známých, tak taky nechtěly. Jinak je to tady poměrně normální součást rozluček. Jak říkám, záleží na nevěstě 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Já ho na rozlučce nechtěla a ani jsem ho neměla... Chtěla jsem si ten den užít pouze s kamarádkami a bylo to úžasné. A hlavně jsem neměla náladu koukat na jiného chlapa když jsem si brala toho nejlepšího... 🙂 Ale je to na každém...
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně záleží na typu nevěsty. Některé holky si to vyloženě užívají, některé ne. Pokud kamarádky nevěstu znají, tak jsou schopné odhadnout, jak se jí takové překvapení bude zamlouvat. Byla jsem na rozlučkách kde byl i na rozlučkách bez. Osobně jsem striptéra nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ja sa velakrát stretávam s tým že nevesta nechce striptéra.Baby jej ho objednajú a nakoniec je rada a nechcú ma pustiť 🤔 😄 Ale akopíšete sto ľudí sto chutí.
Odpovědět
Záleží na nevěstě/ženichovi a je úplně jedno, jestli je to v ČR nebo v USA 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
ahojky, opravdu zvážit , jestli nevěsta by striptéra uvítala. Někdy určitě ano , ale zbytek nemusí souhlasit , je tam přece více holek , aby se všechny shodli na takovém druhu zábavy na rozlučce.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?