Striptérka na manželově rozlučce - jaký máte pocit?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jaký máte pocit z toho, že by měl váš nastávající na rozlučce striptérku? Nevím, jestli ten můj ji tam mít bude nebo ne...Ale mě osobně se dělá z tý představy, že bude koukat na cizí polonahou ženskou a ne jen koukat, špatně....Vím, že spoustě holkám tohle nevadí a že v dnešní době už se to bere jen jako nezávazný, neškodný pobavení. Taky vím, že přítel by mě nepodvedl, v tomhle mu věřím. Nejsem ani nijak žárlivá, nemám problém ho někam pustit. Ale striptérka se mi prostě hnusí..
Odpovědět
1
10
11
Profilova fotka
Nejsem proti stripu.. Přijde mi v dnešní době na rozluckach normální... Jen ať si to pořádně užije 😜👍
Odpovědět
Profilova fotka
@karolinakajda moc hezky napsané :-) vyprdni se na striptérku a koukej makat na té svojí :-D Třeba ti tam just tvoje baby pozvou striptéra :-D Je to jen legrace a myslím si že striptérka je profesionálka a jen tak na sebe sahat nenechá :)
Odpovědět
Můj názor je, že striptér ani striptérka na rozlučku nepatří ;-) Já jsem na své rozlučce striptéra holkám zatrhla, protože mi to za prvé přijde zvláštní a za druhé respektuji i to,že partnerovi by se to nelíbilo ;-) Navíc, rozlučku se svobodou vnímáme oba jen pomyslně...není s čím se loučit, oba se těšíme na novou etapu našeho života ;-) ALE proti gustu... pokud s tím souhlasí oba z páru, nevidím v ničem žádný problém, jde o jednotu názoru :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Striptérku ani striptéra bych na rozlučku nebrala, navíc my budeme mít rozlučku se svobodou společně - u nás se to tak dělá :) přítel teda sám řekl, že striptérku nechce, ale jeho bratr s tím došel, že ho vezme do nějakýho strip baru nebo někam tak. Ale můj mu řekl, že neexistuje, že stejně budeme mít rozlučku spolu. Takže jsem ráda, že i v tomto se s přítelem shodneme tak jak ve všem ostatním :)
Odpovědět
Ahoj holky, přítel jde na svoji rozlučku na motokáry...a striptérku rozhodně mít nebude, protože se mu to nelíbí (spíš se cítí trapně). Ale jeho kolega pro svého bratra takovou nějakou rozlučku uspořádal a dopadlo to mnohem hůře, pánové se totiž po striptýzu přesunuli do jednoho červeného mlýna v Brně a rozhodně nezůstalo jen u striptýzu, protože 70.000,- utratit za jednu noc....asi hráli karty :-). Přiznávám, že tohle se dozvědět, tak se svatba ruší, ani by nemrkl.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Tak toto, to je ulet...
Odpovědět
Zajímavý dotaz. Mně osobně vadí striptér, hnusí se mi to a vážně bych nic takového na rozlučcce nechtěla, cítila bych se opravdu nekomfortně, ale to je můj problém. V případě, že by měl přítel na rozlučce striptérku, jsem v naprostém klidu, i kdyby přijela na tyrannosaurovi. Prostě je to rozlučka, tak ať má na co vzpomínat. Osobně to ale beru tak, že by mi bylo trapně, prostě sedět někde na "čestném" místě, nechat kolem sebe poskakovat nějakou holku a být nervózní z toho, jak se tvářit a sedět a vůbec chovat před ní a kamarády, když mi nastrčí rozkrok před obličej. Hm.. možná bych mu spíš přála nějakou šikovnou profi pole dance tanečnici. (Nemyslím těď takové ty go-go, které používají tyč jen na to, aby se kolem ní občas obtočili). Pravý pole dance o je kolikrát úchvatné vystoupení a mnohem zajímavější. :-D
Odpovědět
V zadnym pripade. Tohle kdyby zkusil muj tak uz by na svatbu ani nedoslo.
Odpovědět
Jestli ma rad striptyz tak si udelej sama choreografii na svatebni noc. To ho prijemne prekvapi ;) Muzes si i nandat paruku aby mel pocit neceho novyho :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Já osobně nevidím nic špatného na tom, když přátelé budoucímu ženichovi objednají striptérku. ;-) Švára mému partnerovi plánuje rozlučku už od té doby, co zjistil, že jsme se zasnoubili. Mají s bandou v plánu zajít na paintball a následně do restaurace ke známému, kde si pronajmou salónek. Švára s ostatními si dělali srandu, že M. objednají striptérku a těšili se, jak budu naštvaná. Jaké bylo překvapení, když jsem jim sdělila, že mi je to zcela jedno, že já M. věřím a nevidím na tom nic špatného, ve směs ji objednávají hlavně pro sebe, aby se pokochali. :-) Ještě jsem jim dala instrukce, aby striptérka byla opravdu pohledná (sama jsem zažila striptéra se striptérkou, kteří neměli vůbec postavu na toto povolání, takže to bylo spíše utrpení, než nějaké pokochání se :-) ) a hlavně ať je ze seriózní společnosti a ne z bordelu. ;-) Takže, jestliže mu ji objednají, je mi to jedno. :-) Já sama nic takového nechci, ale nevidím na tom nic špatného. ;-) Buď partnerovi věříte a nebo ne. Ale to si ho poté nemusíte brát, když jste rozhozené z obyčejné striptérky, když v práci a na ulici může potkat tolik žen, do kterých se může zamilovat. :-)
Odpovědět
Podle mě je svatba a vše s ní související slavnostní záležitost a takové věci k ní vůbec nepatří.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 letech
Profilova fotka
Ženy....všetky Vás ukľudním.....pri striptíze ide hlavne o zábavu. Kolegyne čo poznám by ani jedna by nezašla za hranice.Bol som osobne svedkom pár rozlúčiek/vystúpení a mal možnosť to posúdiť svojím skúseným okom. Mimochodom striptérky majú vždy so sebou šoféra a veľa krát je to ich priateľ 🤔
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Nevidím v tom něco tak špatného , slečna přijede, zatančí a jede na další vystoupení. Kluci se podívají a o nic nejde. Určitě striptérka není pro každého, je to určitě lepší než si objednat slečnu s nevěstince.
Odpovědět
1
10
11
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?