NACHLAZENÍ

Profilova fotka
Ahoj holky, za týden mám rozlučku a začíná mi snad jen nějaké nachlazení. Nemáte nějaké tipy, jak urychlit léčbu? Mám zvětšené mandle, takže je to pro mě vždycky očistec. Spím v sedě, abych se vůbec mohla nadechnout. Vždycky to u mě minimálně týden trvá. Nějaké ozkoušené rady kromě té klasiky? 🙂
Odpovědět
@jonasel - na rýmu - vyplachovat nos slanou vodou (v lékárně jsou na to konvičky, vyplachovat jde vincentkou nebo jen teplou vodou se solí) - vypotit se (přes pyžamo třeba vestu, když chodíš po bytě) - hodně pít - pro vnitřní zahřátí zázvorový čaj, skořice - na bolesti v krku slézový čaj - mazat se "větrovou" mastí - já mám ajurvédskou z Asie, ale i tady prodávají v lékárně nebo tygří mast od Vietnamců - nemít studené nohy (třeba termofor pod peřinu, stále ponožky) Hlavně se nenervuj, může to být z nervozity, to bude dobrý, máš týden čas
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka děkuji. Ještě se zeptám, kam si tu mast mám mazat? 😄
Odpovědět
@jonasel na plice (kasel, prudusky), pod nos (lepe se dycha), na dutiny (ulevi) Nesmi se dostat do oci,to pali jak.... Jinak lze pouzit treba i na bolavy zada, bricho pri menstruaci,kolena... Mohlo by pomoct dokola nad zapesti a dokola pod kolena (zni to divne,ale jsou tam akupresurni body). V podstate kdekoli je to prijemne
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka super, děkuji. Už jsem si zarezervovala v lékárně a až půjdu nakoupit, vyzvednu si 🙂
Odpovědět
@jonasel doufám, že aspoň něco z toho zabere, hlavně myslet pozitivně
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka určitě budu, i když už je toho na mě v práci dost, šla bych domů a ještě 2 a půl hodiny a pak velký nákup
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?