Jak to chodí se striptérem? Brno

Profilova fotka
Ahoj, jsem svědkyně a organizuji rozlučku. Nějak nevím jak to chodí, chtěly bychom striptéra (nevěsta stydlivě vykoktala, že to nechá na nás, jestli ano nebo ne 😄 ) je potřeba pronajmou si nějaký klub, salonek, aby tam mohl přijít? Nebo kdybychom šli do klubu jako na diskotéku, udělá vystoupení tam? Budeme jen čtyři, proto pronajímat celý klub mi přijde jako blbost když bychom tam byly samy. Tak by asi bylo lepší na nějakou akci zajít, ale to právě zase nevím, jak to chodí s tím striptérem, jestli tam přijde a udělá to před celým klubem pro ni, nebo jak? Díky moc za každou zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@britula pokud je nevěsta stydlivá, tak bych to pro ní možná udělala někde v soukromí, v nějakém salónku v klubu. Sama jsem dostala striptéra k narozeninám a můžu říct že jsem byla ráda že to vidělo co nejméně lidí 😄
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nakonec jsem vybrala jednu menší diskotéku v Brně. Není to obrovské, působí to útulně, a máme domluveno, že nás pustí dovnitř a můžeme si nechat udělat striptýz hned jak otevřou, takže to tam ještě nejsou lidi, tak budeme mít více méně soukromí. Takže paráda 🙂 Klub TwoFaces.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám striptýzovou agenturu přes 20 let a to záleží na Vás , kde se budete cítit nejlépe. Jde to udělat v soukromí v hotelu v bytě nebo si rezervovat nějaký salonek a tam budete mít také soukromí. Na diskotéce by striptér také pro nevěstu vystoupil , ale to záleží na Vás . Mohu Vám pána zajistit S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
To jeste nekdo chce? 😳 Uprimne, zazila jsem na oslavach pansky i damsky striptyz a vzdy mi bylo oslavencu strasne lito a vsichni pak priznali, ze to uz nikdy nechteji prip. musi byt svobodni nebo mit aspon 5 promile v krvi.
Odpovědět
Profilova fotka
@britula Myslím, že záleží na konkrétním striptérovi - ten, kterého jsme sehnaly my, chtěl uzavřený salonek nebo místnost s vyloučením veřejnosti.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?