Svatba na konci října

Holky, SOS! Začínají na mě padat strašný depky. Máme svatbu na konci října, mám strach jak to všechno dopadne. Už jsme svatbu jednou rušili kvůli tomu co se tady v létě všechno mlelo, po druhý to rušit nechci. Zároveň se nechci vdávat v roušce a nedej bože aby mi někdo sáhl na počet hostů. SOS, dejte mi někdo vědět, ať vím že se v tom neplacám sama. 🙏
Odpovědět
Ahoj. My přesouvali z června na 10.10. a obávám se, že jsme v řiti. Ale buď v klidu, zatím to vypadá tak, že po nás to zas bude v pohodě 👍😁 tak už to třeba budete mít vy ok
Odpovědět
Ahoj, proč myslíš že jste v řiti? Je zase nějaké nové nařízení, které mi uniklo?
Odpovědět
@krty Jo, zase se budou vydávat nová opatření týkající se omezení počtu osob na veřejných a soukromých akcích. My přesouvali z května na 17.10. 🤦 Co jsme měli nakoupený alkohol, je už skoro vypitý 🤣
Odpovědět
@snahnah 😁😁😁 já si zas koupila mnoho šatů a mnoho čokolády na nervy 😂 @krty ano, mají tento týden oznámit další omezení 😞
Odpovědět
Profilova fotka
Ženské přestaňte to sledovat.. Vývoj stejně žádná z nás neovlivní a jen si zbytečně přiděláváte nervy.. 🙂
Odpovědět
@snahnah no tak s tím alkoholem mě to pobavilo 🙂 myslela jsem, že jsme jediný, kdo to přes léto zvládl skoro celé zlikvidovat. Svatbu máme mít příští víkend a nevěřím tomu, že to klapne. Zatím se mluví, že vyhlásí do 30 lidí, ale co nakonec dneska řeknou se teprve uvidí. Takže další várka alkoholu je nakoupena, myslím, že budeme mít hodně zásob na vánoce.
Odpovědět
Ahoj holky, já mám svatbu 10.10., zatím nepropadám panice 🙂 budu doufat, že počasí vyjde a svatba bude venku (hostu55) a pak až se přesuneme dovnitř bude se pít a konzumovat tak snad se vyhláška nějak výrazně nezmění... svatbu bychom asi neposunovali... holt bychom museli proškrtat seznam hostů 😞
Odpovědět
Profilova fotka
@ka_ro_lina jeee, my to mame podobne, taky 10.10., obrad venku, castecne se bude venku i sedet. Vcera jsem cetla, ze na svatby by se zatim opravdu sahat nemelo, takze ja verim, ze vse klapne. My jediny problem, ktery mame, tak je kapela, protoze kapelnik je ze Slovenska a to se nam zkomplikovalo 😞
Odpovědět
@miillii tak třeba to ješte vyjde, držím palce 🙂 ono se teď může stát vlastně cokoliv... kdokoliv z nas může jít so karantény a to by bylo nemilé... hlavně já nebo ženich😆😆😆
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?