Svatba květen 2020

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj nevěsty, chtěla jsem se vás zeptat, jak to máte se svatbou v měsíci květnu 2020 v této situaci, která se děje... Rušíte ji a nebo věříte, že proběhne v " normálním " režimu? My máme plánovou svatbu 16.5.2020 a bojíme se, že ji budeme muset zrušit. Předem děkuji za odpovědi.
Odpovědět
1
2
Ahoj květinky, tak svatbu jsme posunuli na 4.7.2020. Doufám, že už to konečně vyjde a vše bude zase v normálu. A to jsme měli štěstí, že vše bylo v termínu 4.7.2020 volné. Ti, kteří se fakt budou brát v květnu, moc přeji, ať to vše vyjde, tak jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Původní termín 15.5.2020 jsme posunuli na říjen :-/ Teoreticky by to možná mohlo proběhnout, ale jsem stresař a odmítám si přidělávat vrásky ještě tím, že nevím jak to bude a nemůžu to ani nijak ovlivnit.. Takže jsme se už asi před 14 dny rozhodli najít náhradní termín a ten už neposouvám. I kdyby trakaře padaly :D
Odpovědět
Milé nevěsty, je tu někdo s květnovým termínem, kdo svatbu ještě nezrušil a stále vyčkává? My máme 30.5., z původních cca 55 hostů jsme udělali max. 18 a k tomu vymysleli tři varianty svatebního dne a čekáme, co přinese konec dubna...jak probíhají vaše přípravy? Původně jsem teď měla mít spoustu práce s výrobou dekorací, ale není toho potřeba tolik, takže ani rozhodnutí na poslední chvíli nepřidělá práci navíc...:-)
Odpovědět
@terpaa ahoj my máme 15 května a ještě jsem nezrusila, čekám s jakým prohlášením přijdou po Velikonocich. Ale už mám 0ro jistotu náhradní termín 1 srpna. 🙂
Odpovědět
My máme mít 16.5.-a teda máme náhradní termín v říjnu a.už s ním víceméně počítám..nemyslím si,že to bude o,něco lepší v květnu nebo cervnu ..měli jsme mit 40 lidí a všechny jsme uz pozvali tak by mi bylo teď hodně blbé seznam osekat..navic tam chci svoji rodinu a bát se že se někdo nakazí na svatbě? No neodpustila bYch si to nikdy..
Odpovědět
@kimh @nikola19khn Super, už jsem si myslela, že jsme poslední, kdo pořád věří..:-) je teda pravda, že jsem ten příspěvek napsala asi až moc pozitivně - ten počet lidí by byl sen. My spíš doufáme, že bude možný alespoň v obřad se svědky...držím palce, ať vám vyjde nejlépe první nebo alespoň náhradní termíny přesně podle vašich představ!
Odpovědět
@terpaa Rozhodneme se zítra, podle toho s čím přijdou, má být zítra ukazan plán rozvolnovani. Máme Teda skoro 80 lidi i s detmi, takže jsem asi velký optimista 😀 Obrad určitě dopadne, věřím v to, že vám to vyjde 🙂 @nikola19khn když já nevěřím, že v říjnu to bude o moc lepší než teď, takže pokud máš strach z nakažení nevím jestli říjen bude výhra. No ukáže všechno čas, nikdo do budoucna nevidíme 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@terpaa ahoj my máme 30.5.2020.zatim jsme teda ještě oficiálně nic nezrušily, ještě pořád čekáme co bude.. Aspoň se chceme vzít jen se svědkama ten den když to půjde a později udělat aspoň oslavu.. Máme mít cca 60 lidi.. A chceme je tam mít všechny .Takze něco škrtat se nám nechce.. Myslím si že větší svatba stejně nebude možná... 😉
Odpovědět
@kajadomca @kimh @nikola19khn Milé nevěsty, s ohledem na dnešní informace zveřejněné vládou - máte také tolik telefonátů od příbuzných a přátel “co jako budete dělat?” :-D Přeji vám všem klidný večer a chladnou hlavu při rozhodování❤️
Odpovědět
@terpaa Nikdo nevolal 😀 my ještě nedali oznámení, takže čekají jaké datum napíšeme, tak nějak všichni věděli, že máme náhradní termín 🙂
Odpovědět
@kimh Tak to máte dobrý, u nás pokračují telefony i dnes. Budete tedy přesouvat? Vtip číslo dvě byl, když jsem volala na matriku a měla více informací než dotyčná paní. Ale byla vysmátá a příjemná, takže za mě palec nahoru😃 teď čekáme na vyjádření z místa konání celé svatby, prý dají dohromady, co nám mohou nabídnout a pak se rozhodne...snad do konce měsíce bude jasno, nejhorší je pro mě neznat přesný plán🙂
Odpovědět
@terpaa tak snad to brzy také rozseknete a budeš se těšit na nový datum 🙂 my už přesunuli na 1.8. Takže snad už to vyjde 🙂
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@terpaa my mame taky 30.5. a zatim jsem nerusila, protoze se mi do toho nechce 😁 ale uz bych to mela obvolat.. Budeme rusit bez nahradniho terminu na dobu neurcitou a kdyz se to vse uklidni, tak doufam, ze se nam to podari naplanovat behem 14 dnu 😉
Odpovědět
Ahoj, my jsme nakonec z 30.května přesunuli na 8.8. a dost možná to dopadne tak, že bude obřad a malé posezení s nejbližší rodinou a hostina (pro cca 5O lidí) až někdy, protože přes hranice se hosté ze sousedních zemí (Něm,Rak,Slov,Polsko) asi ještě v srpnu budou těžko dostávat... Chtěli jsme září, ale to švagrová čeká přírustek a říjen už nám přijde pozdě...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@kajadomca : díky za odkaz. Kdo ví jak se to ještě změní, nicméně moc z logiky věci nerozumím tomu poslednímu odstavci: "Zatímco svatebního obřadu se může zúčastnit maximálně 10 osob, bohoslužby a náboženské obřady se už nyní mohou konat s účastí do 15 osob. Důvod je podle Prymuly jasný. „U církevních obřadů bude omezenější kontakt než při svatbě,“ odůvodnil pro Echo24 rozdíl mezi počtem účastníků bohoslužeb a svatebních obřadů." My máme mít svatbu v kostele jako církevní obřad, tak jestli pak budou ty počty jiné než u svatby na úřadě... Ale asi teda spíš to děli svatba jako svatba, církevní obřady = náboženské obřady mimo svatby... Zvláštní...
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?