Menu Forum

Svatba 16.1.2016

12. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
nici23
1
Registrovala se 12. května 2015 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 4 inzeráty. Region Opava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nici23
1
Registrovala se 12. května 2015 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků a 4 inzeráty. Region Opava.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, tak asi začíná předsvatební stres. Pořád dokolečka přemýšlím jestli jsem na něco nezapomněla. Je něco co vám chybělo na svatbě i nějaké maličkosti-detaily. Díky za odpovědi
11. led v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
huwik
Mariana Ryšavá - svatební fotografie
Mariana Ryšavá PRO

Foto a video - Region Ostrava
27

“Nová facebooková stránka založena: https://www.facebook.com/marianarysava Pokud chcete sledovat novinky nebo se účastnit soutěží o párové a rodinné fotografování, které v budoucnu plánuji, můžete se přidat :-).”
(Před 1 rokem)

to máte skoro stejné datum, jako jsme měli my emoticon My jsme měli 19.1. 2013 emoticon
Jinak k Tvé otázce - nejlepší je udělat si seznam a odškrkávat. emoticon
Nechybělo mi nic, jen asi pomocná ruka, ale to nebylo, protože přátel moc nemám (spolehlivých přátel) a rodiče se svatbou nesouhlasili, tak to bylo všechno na nás, takže jsem toho měla dost. To je asi jediná věc, která mi chyběla, ale s tím se asi nedalo nic dělat emoticon
11. led v 19:12  •  Svatba byla v prosinci 2012  •  www.marianarysava.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nici23
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nici23
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Seznam mám hotový a pořád v něm listuji, zda mi něco nechybí v něm emoticon
11. led v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
Registrovala se 13. září 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Má 24 přátel. Havířov (obec), Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
masotri
29
Registrovala se 13. září 2013 na beremese.cz. Přidala 128 příspěvků. Má 24 přátel. Havířov (obec), Region Karviná.
 @nici23 Hlavně klííd! emoticon emoticon Vdáš se i bez detailů emoticon emoticon užívej si to. S trochou štěstí už to nikdy znova nezažiješ emoticon
11. led v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saruskaaaa
Registrovala se 11. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
saruskaaaa
Registrovala se 11. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte holky, jsem rozvedena mam už 23 letou dceru, uz nejsem zrovna nejmladší 45 potkala jsem meho současného přítele 51 který je také rozvedeny.Zname se teprve 3mesice a on mě požádal o ruku byla jsem z toho v šoku takhle rychle, vždyť se skoro neznámé.A udivuje me to, vždycky jsem žila v domeni,ze do sňatku hrnou ženy muze a ne naopak.Nevim co si o tom mám myslet.Muži se takových závazků boji.Ma někdo podobnou zkušenost?
11. led ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
emmin
4
Registrovala se 20. července 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Jihlava.
  • Svatba byla 16. ledna 2016
fotoportrét
fotoportrét
emmin
4
Registrovala se 20. července 2015 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Jihlava.
  • Svatba byla 16. ledna 2016
 @nici23 Ahoj,taky se bereme teď v sobotu a já jsem děsně napružená,ani doma se mnou nic neni,chlap jě zase na větvi ze mně..:D Nám se do toho pořád angažuje tchyně a snaží se organizovat..:D Hlavně se mně každý teď ptá"Tak có? Jak se těšíš?" co je to doprčič za otázku..?? :D Prý je ten předsvatební stres normální,ale já se těším,až už bude den D,protože nebudu mít čas přemýšlet,kde co jak kdo dělá a jestli je vše tak,jak má..emoticon) Paradoxně na druhou stranu musím udělat ještě takových věcí,až je mi z toho zle...nechť to přežijem ve zdraví,držím vám palce a klidně piš,jestli chceš upouštět páru....;))))
12. led v 06:41  •  Svatba byla v lednu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1687 příspěvků, 2 alba a 65 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2014
    Kunovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
zorro4
21
Registrovala se 18. června 2009 na beremese.cz. Přidala 1687 příspěvků, 2 alba a 65 inzerátů. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 22. srpna 2014
    Kunovice, Region Uherské Hradiště
 @saruskaaaa Proč to píšete do vlákna o svatbě 16.1.2015?
12. led v 07:08  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí