Svatba 20.8.2016, kdo má?

Ahoj budoucí nevěsty, která z Vás má stejné datum jako já? Chci se jen zeptat jak se cítíte, co ještě chystáte atd. abych třeba na něco nezapomněla ;) Mám sice několi krabic jen výzdoby, ale pořád mám pocit, že na něco zapomínám :D . Předem děkuji za reakce ;)
Odpovědět
Ahoj, já mám taky svatbu 20. Srpna a kromě košile pro přítele máme vše zařízené. Teď o víkendu budeme po sousedech roznášet koláčky a pak už jen čekat na den D. S výzdobou ti moc neporadím, protože výzdobu obřadního místa nám bude dělat koordinátorka a výzdobu v restauraci nám bude dělat personal restaurace. Co ty všechno ještě chystáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@galikl @sissive Ahoj holky taky mám svatbu tenhle datum. Cítím se v pohodě, ale ještě min týden, jsem šílela - hlavně z hostů. Teď už se to uklidnilo, ale taky mám pocit jestli na něco nezapomínám... Místo jdem vyzdobit v pátek před svatbou, kytky jsou domluvený, šaty vyzvednu také v pátek, vizážistka domluvená, fotograf, DJ taky. Hostina i místo obřadu domluveno. Odvoz na místo také, Mám závoj, naušnice, prádlo, župánek, šaty, boty, boty na přezutí :-), budoucí manžel má dokonce 3 košile :-) manž. knoflíčky, sako, boty, pásek, kravatu. Cukroví řeší mamka ale vše domluveno. Seznam věcí na další den na převlečení také mám... Nějaké ty dekorace také mám....
Odpovědět
@sissive Děkuji za reakci. No já si právě taky myslím, že máme vše potřebné. Taky máme koordinátorku na zdobení obřadu, ale na místo hostiny jsem si nějakou výzdobu chystala sama. Spíš mám takový pocit, že něco zapomenu, tak jsme potřebovala slyšet od ostatních co řeší až na poslední chvíli ;). Máme vše venku, takže uvidíme zda nám to letošní počasí umožní, nebo bude mokrá varianta ;). Všichni doufáme v ten náš vysněný ideál ;). A jsi nervózní? Já jsem byla chvíli hodně, ale teď jsme to měli takový srandovní, že jsem se z toho až uklidnila. Snoubenec si 14 dní před zatrhl půlku nehtu a hádej na kterém prstě? Ano levý prsteníček :D takže prst zavázaný obvazem. Mě se předevčírem udělalo v oku ze stresu ječný zrno, takže jsem lítala po doktorech a sháněla antibiotickou mast :D. Takže to začalo celkem vesele těch posledních 14 dní. Takže doufám, že jsme si vše vybrali teď a v den D to bude už idylka ;). Ať se stane cokoliv, manželé z nás budou a to vše kolem budou jen veselé vzpomínky (doufám ;) )
Odpovědět
@kacenkacc Tak to je super, podle toho co čtu, jste vybavení nejlíp jak můžete ;) A nervozita tě už tedy přešla?
Odpovědět
@kacenkacc Ahoj, o hostech mi něco povídej. Taky jsem si s nima užila, ale teď už snad bude klid. Já už se teda hrozně moc těším. Já si furt říkám, že se máme kde vzít a hostinu už taky máme domluvenou a to jsou nejdůležitější věci. I kdybych něco zapomněla, tak to bude jen nějaká maličkost a to nám ten den stejně nezkazí a my si ten den užijeme
Odpovědět
@galikl Jj, jsem nervózní, ale spíš z toho jak se už na ten den hrozně moc těším. Z toho si nic nedělej. Snoubenec byl do minulého týdne doma s angínou, ale už by měl být v pohodě. Mě zase poslední týden pobolívá zub, ale chci to vydržet, protože se bojím co by mi tam zubař vyvedl, takže k němu půjdu po svatbě a můj táta má zablokovaná záda tak, že se ani pomalu nemůže hýbat. Takže taky máme veselo. Taky máme mít právě vše venku jak obřad tak i hostinu ( u nás je formou rautu), takže doufala, že nebude pršet, ale zatím hlásí 22 stupňů a polojasno, což by šlo
Odpovědět
Profilova fotka
@galikl @sissive Svatbu máme také venku, ale myslím, že má být pěkně tak snad... Nervozní jsem byla tak do úterý :-) Teď už méně, hodně mi pomáhá mamka se segrou, bez nich bych byla vyřízená, hodně věcí zařizují oni... myslím, že druhá vlna nervozity se teprve dostaví :-)
Odpovědět
Tak jak to tady tak čtu, jsem ráda, že v tom nejsem sama a taky, že je to asi normální, že se takhle těsně před něco šíleného děje :D. Tak snad nám dámy to počasíčko vyjde. Žádné tropy, ale tak to polojasno 24 stupňů ideál ;). Doufám, že už jsem si tu nervozitu schovala až na ten pravý den, jelikož v tom posledním týdnu před bude tolik převážení, zařizování atd. že na ni snad nebude ani čas. Děkuju Vám za komentáře a všem Vám přeji ať se ten Váš den vydaří tak jak si představujete a hlavně ať je to ten správný krok do budoucna :)
Odpovědět
Profilova fotka
@galikl Ještě mě napadá zkontrolovat občanky - i svědkům :-) to je asi to nejdůležitější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vdávám se v neděli 21.8. a jediný, z čeho mám momentálně stres je, aby nepršelo, i když předpověď je bohužel jiná. To by mě hodně mrzelo. :-(
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?