Svatba 11./12.9. vs koronavirus

Ahoj holky, Obracím se na vás,které se máte vdávat o víkendu 11.-12.9.2020 - jak jste na tom? Přesouváte svatbu/rušíte nebo plánujete stále dál? Dost mě děsí narůstající případy, navíc svatba bude v Praze a bojím se, že je dost vysoká pravděpodobnost, že na svatbě bude někdo nakažený a prskne to třeba na babičky... Vůbec nedokážu mít radostnou svatební náladu a nevím moc co dělat. V našem okolí už to má poměrně dost lidí. Děkuju za odpověď a přeji pevné nervy 💚
Odpovědět
@vydrous svatbu mame 12.9. kousek za Prahou a nic takoveho si nepripoustim,myslim pozitivne a tesim se🙂.. timto strachovanim si spis neco privolas.
Odpovědět
Také máme 11.9. a zatím nic nerušíme. Určitě to vyjde. Hezké počasí, žádní nakažení 🙂
Odpovědět
Máme 19.9. a také nic nerušíme 🙂 Už jsme přesouvali z dubna, takže teď jsme v takovém stavu, že i kdybychom se měli vzít jen se svědkama, tak to prostě uděláme. Nevíme, jaké to bude za čtvrt, půl roku, rok ... Někde strašili, že čekají, že tento stav bude cca 2 roky jak u španělské chřipky, prostě to přišlo a odešlo, takže stejnou situaci můžu řešit i na jaře, to si fakt nevybereš 🙂
Odpovědět
Ahoj, my máme 12.9. a zatím jedeme dál a doufám, že už to klapne. Původně jsme měly termín 18.4. 2020. Bereme se v pardubickém kraji, máme 70 lidí. Nepřipouštím si nic zlého a v této situaci bychom se taky nemusely vzít nikdy. 🙂
Odpovědět
My máme ještě týden po vás, 19.9. a zatím se tváříme, že svatba bude. A ona bude i kdyby měla být jen se svědky. Protože s tím, co teď je, bysme mohli stejnou situaci řešit na jaře znovu. Kamarádka se vdává dokonce až v říjnu a taky nic neruší. Holky musíme myslet pozitivně, všechno dobře dopadne
Odpovědět
Ahoj- my az 26.9. - pozitivni mysleni me opousti, vcera jsem mela prvni krizi, ze nic nebude, ale zatim take nic nerusime... a uz tyden sem koukam, jestli nezjistim, jak to vidi ostatni.... Drzme si palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrzou také mám svatbu 26.9. a těším se moc 🙂 původní termín byl v červenci a podruhé bych už nic neodkládala protože svatba se odkládat nemá , pokud to nepůjde jinak bude to jen obřad se svědky hlavně ať jsme manželé ale já osobně doufám a modlím se za ten den ať je požehnaný a bude krásné babí léto to samé přeji i Vám 😉
Odpovědět
Přesně tak, těšme se děvčata a hlavně pozitivní myšlení 🙂 Neházejte nic za hlavu, ať pak toho nelitujete. Vyčkávejte do poslední chvíle 🙂
Odpovědět
Holky, nakazily jste mě pozitivním myšlením, máte pravdu 😊💚 děkuju moc za podporu a přeju vám ty nejkrásnější svatby! Moc si to užijte! 😊
Odpovědět
Profilova fotka
@nikca_k Máme to úplně stejně. Přesunuli jsme z dubna na 18.9. a nic zlého si nepřipouštím. Všem přeji, aby svatba vyšla podle představ! :)
Odpovědět
Profilova fotka
@luciskajus také máme 26.9. a vidím to stejně jako vy 🙂 Hlavně myslet pozitivně, těšit se a ten den si užijeme určitě naplno 😊
Odpovědět
@luciskajus ja take denne volam a prosim andelicky, takze to musi vyjit
Odpovědět
Článek se načítá
Také jsme přesouvali z dubna 😞 a máme 19.9.2020 držím palce všem, i když nejistota tu pořád je, ale už se to pomalu blíží, tak snad to už proběhne jak má 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Abych řekla pravdu, tak mě dnes dobrá nálada opustila... zase roušky
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že minimálně venkovních svateb se to moc netýká. Horší to bude s těmi uvnitř. Na druhou stranu, konzumuje se u toho jídlo a pití 😁 jsem zvědavá kdo to bude všechno stíhat kontrolovat. A beztak tam zase udělí různý výjimky. 🤔
Odpovědět
Profilova fotka
@blankaa89 nápodobně.. snažila jsem se udržet si optimismus co nejdéle, ale po tom, co teď začalo zase to bláznění s nařízeními, mě nadobro opustil 😞
Odpovědět
Holčiny, mně je Vás tak líto. My rušili jarní termín a tehdy jsem to obrečela. Druhý byl v srpnu a byli jsme pevně rozhodnuti, že kdyby cokoliv, berem se třeba jen se svědky. Měli jsme štěstí a vyšlo to dobře. Dneska se žije fakt z týdne na týden. Já myslim, že je to nastaveno tak, že uvnitř mají mít roušky jen hosté. Nevěsta a ženich nikoliv. A upřímně mohla bych se jim na to vykašlat. O svatbě si make-up ničit rouškou. V restauraci, kde lidi jí, už tím tuplem nic nezmůžou.
Odpovědět
holky, měli jsme se brát 4. 4. a svatby byly zakázané.. jak píše paní výše, celej den sem probrečela... brali jsme se teď 29. 8. a vidím, že nám to vyšlo ještě na poslední chvíli, protože jsme měli svatbu uvnitř. držím vám všem pěsti, ať to vyjde co nejlíp to půjde.. uvidíte že za pár let se tomu zasmějeme a budeme na to vzpomínat 🙂
Odpovědět
Mě to nejdřív taky rozčílilo, ale teď už na to kašlu. Já se prostě vdám i kdyby čert na koze jezdil. No co, tak přinejhorším na obřadu budou roušky a hezké fotky se nafotí někde venku. Nevěřím, že bysme je museli mít v restauraci, u jídla a pití to jaksi technicky ani nejde a kdo určí, jestli když tančím se skleničkou v ruce, tak je to konzumace nebo není. Takže párty snad proběhne bez problémů. Navíc zas z toho bude milion různých vyjímek, jako minule. A hlavně, nejdůležitější ze všeho je, že se vezmeme my dva a jestli s hadrem nebo bez, na to už se historie neptá. Na jaře nešlo ani to. Hlavy nahoru, vždycky to nakonec dobře dopadne 🙂
Odpovědět
Souhlasím s ženami nade mnou.. Už se nad tím jen povznést protože tolik nerviků kolik nás to už stálo. Hlavní je že máme svoje polovičky, lidi kteří budou s námi a vše ostatní nějak dopadne. 🙂 Vyplatí se myslet pozitivně.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?