Nejistota ve výběru šatů

Ahoj holky, koupila jsem si překrásné svatební šaty, zamilovala jsem se do nich a řekla jsem si, že je zkoušet pořádně nemusím, když se mi tak líbí. Teď jsem si je obléká a cítím, že to není 100% ono. Jenže co teď? Mám si je vzít i když nejsem 100% spokojená? Co budu dělat s satama, které už nejdou vrátit? Prosím, měla jste některá podobné dilema? doufám, že je to normální. Pritel navrhuje půjčení jiných, ale já nemám vůbec představu, kolik stojí půjčovné a půjčovna u nás je momentálně zavřená, abych to zjistila.
Odpovědět
Záleží na výběru půjčovny a druhu šatů a jejich stáří. Cena novějších bývá okolo 15 tisíc. Záleží kolik stály tvoje šaty a jaký máte rozpočet... Jinak přítel je super, že ti navrhuje ať si půjčíš jiné 🙂
Odpovědět
Možná zkusit prodat a kouknout se do salónu 🙂
Odpovědět
@adleta013 moc děkuji, opravdu jsem vůbec neměla představu. 😊 S přítelem máš pravdu - je skvelej 🙂
Odpovědět
@zasnoubenazrzka to není špatný nápad, třeba se do nich nějaka slečna zakouka 🙂
Odpovědět
Já bych si je nechala. Sehnala bych švadlenu/krejčovou, aby mi je upravila přesně na míru, to udělá hrozně moc.
Odpovědět
Co přesně ti vadí na současných šatech, co jsi si koupila?
Odpovědět
Ahoj, tak sem můžeš nahrát foto, ať máš více názorů na šaty 🙂
Odpovědět
@adleta013 nelíbí se mi, Jak mi dělají prsa a celkově se v nich necítím dobře a pohodlně 🙂
Odpovědět
@darette vypadají takhle, lepší fotku bohužel nemám 🙂
Odpovědět
Mně se na Tobě líbí, ale pokud se v nich opravdu necítíš, tak bych obešla ještě nějaké salony. Do 10 000 kč se určitě vejdeš. Pokud by Ti stačily jednoduché šaty, tak určitě najdeš do 5 000 kč.
Odpovědět
Určitě zajdi do salónu, protože zjistíš, co se ti líbí 🙂 Obecně mi tvoje šaty mi přijdou hezké, ale já osobně jsem spíš na jednodušší styl - méně kamínků.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?