Jak usnout noc před svatbou?

Ahoj holky, jak jste to udělaly, abyste se alespoň trochu vyspaly? Mám obavy, že nebudu moct usnout... :-( Náký uklidňováky???? :-D
Odpovědět
Třeba tě překvapí jak budeš v klidu :) já to tak měla, pořád jsem čekala kdy přijdou ty nervy a spala jsem úplně bez problémů nějakých 9 hodin a i dopoledne před svatbou (obřad byl ve 14h) jsem byla v klidu. Rozhodně bych si nebrala žádné prášky apod., pokud na ně nejsi zvyklá. Říká se, že pomáhá medunkový čaj, teplé mléko s medem/kakao... ale třeba to vůbec nebudeš potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
@sposa26 Jak píšeš nikca92 – meduňkový čaj je super. Po mé zkušenosti ale doporučuji cokoli, co normálně neužíváš, vyzkoušet.Já jsem si takhle kdysi meduňku po letech koupila a dobře mi nebylo. Několik let před tím jsem ji pila často, má druhá zkušenost ale byla taková, že jsem měla pokaždé, když jsem čaj vypila, silné bolesti žaludku. Vyzkoušela jsem to (fakt masochisticky:D) víckrát, abych si byla jistá. Možná to bylo značkou, možná prostě už mi teď meduňka nesedí. Zkus to ale předem ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Večer už u nás doma byli příbuzní, celkově už byla taková pohoda, všechno bylo nachystané, bratránek dělal drinky. Já jsem byla samostatná jednotka, dala jsem si sprchu, lehkou véču, dvojku bílýho, poslední telefonát s milým a na usnutí jeden díl oblíbenýho seriálu...a vyspala jsem se snad jako nikdy. :-)
Odpovědět
Vyčerpáním 😂 chystali jsme výzdobu do půlnoci... pak sem padla únavou a bylo to 🤣
Odpovědět
Profilova fotka
@simsamsim Měli jsme to úplně stejně :-D . Čekala jsem, jak budu nervózní, jak se v cizí posteli (na hotelu) nevyspím. Šli jsme spát o půlnoci, lehla jsem a víc si nepamatuju, až ráno budík :-D
Odpovědět
Taky jsem usnula úplně bez problémů. Ale v jiných situacích se mi taky osvědčil meduňkový čaj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já neusnula.. závidím holky:). Radím se fakt pojistit, mi nepomohlo nic a už u obědu jsem měla komatové stavy :D
Odpovědět
Děkuju za rady, vidím to na víno nebo meduňkový čaj (budu ho muset ale vyzkoušet předem) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla teda překvapivě naprosto v pohodě, večer jsme poseděli u grilu, dala jsem si dva vinné stříčky a spala jsem asi sedm hodin úplně bez problémů. A ve svatební den jsem byla ještě klidnější, ty přípravy mě stresovali jen pár týdnů před svatbou :-)
Odpovědět
@sposa26 za celý týden před svatbou co jsme všechno chystali a rozváželi a uklízeli, jsme byli tak unavení, že jsem neměla absolutně žádné nervy a v pátek jsme ještě do 23 hod chystali tabuli, takže jsem padla totálně mrtvá a usla jak mimino :D takže doporučuji velký úklid jak na straně nevěsty tak ženicha a budete spinkat v klidu :D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?