Máte některá zkušenost s prodejem svatebních šatů do zahraničí?

Profilova fotka
Chci prodat svatební šaty a mám je zde na bazárku... Zatím mám jen jednu reakci na šaty a je to zrovna pán ze zahraničí. Chtěl by je poslat konkrétně do Kanady. Máte některá zkušenost se zasíláním do ciziny? Jak je to s poštovným a jak zabalit šaty? Jsou po čistírně a krásně vyžehlené. A náhodou nemáte samy zkušenost přímo s tímto pánem johnken08080@gmail.com - johnken080 ???? komunikuje pak už jen přes e-mail... Nějak se mi to nezdá a jsem nesvá z toho, že bych posílala tak daleko. Prosím napište nějaké zkušenosti. Díky moc Petra
Odpovědět
na prodej šatů se tu prý ozývá spousta podvodníků ze zahraničí, chtějí, abys šaty poslala s tím, že oni uvolní peníze až jim pošleš doklad o odeslání. Pokud by to mělo mít tenhle průběh, nic neposílej! Spousta holek se tu už napálilo a nemají ani peníze, ani šaty. Pokud ti přijdou penízky na účet před odesláním, tak bych je poslala, jinak ne.
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/svatebni... http://www.beremese.cz/forum/svatebni... Nedělala bych to...
Odpovědět
Profilova fotka
Presne tento clovek mel zajem i o moje saty. Jiz jsem prestala reagovat. Je to urcite podvod a saty bych tam rozhodne neposilala.
Odpovědět
PODVOD!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi psal zohnken08080@gmail.com uz podruhe , zdalo se mi to ne jake divne . Diky za varovani .
Odpovědět
Ahoj, mě psal zas nějaký jiný. Už nevím co měl za nick, ale dost lámaná angličtina a mluvila jsem s kamarádkou a taky ji psal uplně ten samý. :-|
Odpovědět
Holky, mě už psali ze zahraničí asi 4 a už jsem docela naštvaná, jen jak slyším poslat do Kanady, USA, Afriky, už nereaguji.. Psali mi tito zdeniaziackova@seznam.cz, Johnken08080@gmail.com, lukanderson69@gmail.com a sandrasmth343@gmail.com . Takže na tyto mailové adresy raději ani nereagovat.. Zajímavé je, vždy chtějí jen platební údaje a většinou šaty kupují pro někoho.. Nikdy je nezajímají rozměry...
Odpovědět
Ahoj holky, přidávám se bacha na HUMBLEPET101@GMAIL.COM, poslala jsem jí/jemu info o šatech a hned chce poslat info o bance a dost podrobností, tak mi to začalo smrdět a začala jsem hledat tyhle diskuze a ejhle .... Tohle by mě nikdy nenapadlo, že existují takoví podvodníci! Ještě by mi nakonec vybrali účet! Tak pozor, pozor! Kopie mailu, kde si vyžádali bankovní údaje (pro jistotu, kdyby si někdo nebyl jistý, že jde o podobné podvodníky): Thanks for the mail and am very glad to hear from you...My Name is HUMBLE PAT from Canada,i am okay with the price However i want you to know that i want to buy this item for my cousins in canada AS A gift.I'd like to make the payment of the item through bank transfer so let me know the total of the shipping through EMS Express Service 3-4 Days delivery,so i want you to send me the below information so that i can able to quickly make the payment. Here are the information's needed for payment to be quickly made. Holder's Name Card Number Bank Name Bank Branch Country Item Full Name & Condition Occupation Total Cost + Shipping ems speedpost However here below is the shipping address:- Name: Marry-Ann Wiebe Address: 173 McKenize street. City: Winnipeg State: Manitoba Country: Canada Zip Code: R2W 5A3 Držte se holky!
Odpovědět
Ahoj děvčata, chci se zeptat jestli je tady někdo kdo je tak hloupý jako já a šaty poslal. Když jsem si zadala Humble Pat do googlu tak mi to tyto diskuse vůbec neukázalo. Začali mě otravovat ať pošlu ještě 50 euro. Tak jsem si našla stránky banky a napsala jim email na ředitelství, tak doufám, že to nějak dopadne. Jinak jsem koukala na sledování zásilky a tam zase píšou, že balík vrací zpět. Máte někdo zkušenost??
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Já taky nalítla, přesně jak píšete, šaty pro někoho, rychle je poslat, doklad o poslání , spoustu informací o bankovním účtu a chtějí abych poslala 357 dolarů, že pak pošlou 500, protože prej to jinak nejde. Nic posílat nebudu a doufám, že se šaty vrátí. Do zahraničí už nic posílat nebudu bez předchozího zaplacení. Dřív jsem posílala do zahraničí a vše proběhlo v pořádku, ale peníze jsem chtěla předem na účet. Ještě drze vyhrožují, že to předají Interpolu. Bacha na jdason7@gmail.com
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj Holky, chci se zeptat jestli vás někdo oslovil i na WhatsAppu? Mě kontaktovala paní a chtěla další fotky. Tedka píše že to zaplatí přes to PayPal. Tak jsem napsala že chci 340 euro a tedka psala že mi pošle 400.
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych do toho nešla... Svatebních šatů je všude kotel, proč by proboha někdo sháněl tak složitě šaty z ČR a ještě posílal dobrovolně o 60 euro navíc... Už tolikrát se ukázalo, že je to podvod a chtějí z tebe vymámit buď peníze, nebo alespoň ty šaty, a peníze neuvidíš. Ještě jsem tu neviděla jediný příspěvek "Jo, mně taky psala anglicky nějaká zahraniční adresa a všechno dopadlo OK a dostala jsem ještě víc, než jsem nabízela." Určitě seženeš i klasického zájemce.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?