Menu Forum

Svatby ve čtyřech 2016

2. srp 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
moncuskr
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
moncuskr
Registrovala se 27. prosince 2015 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek a 1 inzerát. Region Karviná.
  • Neví, kdy bude svatba
 My máme svatbu v říjnu pro 60lidí, protože jsme s přítelem dost společenští a máme rádi takové "oslavy". Ovšem budoucí švagrová je zasnoubená 2roky. Svatbu plánovali, pak ji posunuli o rok, pak ji odložili na neurčito. Švagrová chtěla klasickou svatbu se všemi hosty, ovšem s neustálým vytáčením se ženicha a jeho rodiny, chtěla přistoupit na svatbu jen se svědky, protože prostě chtěla být vdaná. Nebylo to, ale její přání, prostě do toho byla tlačená. Nyní je to stejně jedno, svatba je v nedohlednu, tím jsem chtěla, ale říct, že pokud si to tak přeješ, tak to určitě neměň a udělejte si malinkatou svatbu! Moc držím palce!
29. črc v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
Registrovala se 28. května 2016 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 2. září 2016
    Nuselská radnice, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
Registrovala se 28. května 2016 na beremese.cz. Přidala 40 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 @kristiiin @moncuskr děkuji moc za příspěvky a za podporu emoticon máte pravdu, že nejdůležitější je, jak si to přejeme my emoticon a člověk se stejně nikdy nezavděčí všem emoticon přeji hodně lásky a šťastná manželství emoticon
29. črc v 10:41  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luci_k
9
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 6 inzerátů. Má 7 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
luci_k
9
Registrovala se 24. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 51 příspěvků a 6 inzerátů. Má 7 přátel.
 @behemotova @jancab3 Holky, po pravdě... Konečně jsme se na svatbu začali těšit. Najednou to děláme podle sebe a pro sebe. Jsme vlastně rádi, že to tak dopadlo, protože jinak bysme si den neužili. Svědkyně mi řekla, že je potřeba být trochu sobec. Já to nikdy nedokázala, až teď a je to ohromná úleva emoticon
Den si určitě užijeme a věřím, že i když budou rodiny ze začátku naštvané, nakonec budou rádi, tu napjatou atmosféru cítíme všichni...
Svatbu máme díky přesunu termínu už za pár a pak to rodičům na společné večeři oznámíme.
30. črc v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
 @luci_k tak to je hlavní emoticon i na sebe budete mít ten den hodně času emoticon hlavně ať se vše vydaří a máte ji přesně takovou, jakou chcete emoticon
30. črc v 08:42  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
behemotova
7
Registrovala se 13. září 2015 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 25. června 2016
    Olomouc, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
behemotova
7
Registrovala se 13. září 2015 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Svatba byla 25. června 2016
    Olomouc, Region Olomouc
 @luci_k To je skvela zprava, mam radost, ze se tesite. Drzim palce, aby se vse podarilo dle vasich predstav!
30. črc v 11:33  •  Svatba byla v červnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luci_k
9
fotoportrét
fotoportrét
luci_k
9
 @jancab3 @behemotova Děkuji holky. I vám přeji do manželství hodně štěstí a lásky emoticon
31. črc ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
Registrovala se 28. června 2016 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 4 přátele. Hradec Králové, Region Hradec Králové.
 My plánovali ,,klasickou" svatbu s rodinou cca 20 lidí na červen 2017, ale vzhledem k tomu že máme oba trochu komplikovanější vztahy v rodinách oba jsme se velmi obávali nějakých těch výstupů.
'Navíc rodina nastávajícího jsou kuřáci včetně mě má rodina nekouří, takže by to asi dopadlo tak že by větší část hostů byla venku popíjela a pokuřovala a zbytek by seděl uvnitř.
Proto jsme se tento víkend rozhodli pro svatbu ve 4 a možná to stihnem ještě letos emoticon
1. srp v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
 @hahzhk to urcitě stihnete emoticon my termín zamluvili v únoru a už v dubnu jsme už prakticky všechno měli emoticon budu držet palce, ať se vše vydaří emoticon
1. srp v 16:59  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
 tak doufám že se vše povede jak si přejeme emoticon zatím nemáme nic jen představy a omezené finanční možnosti emoticon ale věřím že to zvládneme a užijeme si ten náš den emoticon
1. srp v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
 @hahzhk joo to my taky měli a nejdražší ze všeho byly prstýnky, chtěli jsme zlato a stály skoro stejně, jako zbytek svatby emoticon ale dá se to zvládnout za docela rozumné peníze emoticon
1. srp v 19:01  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
 @jancab3 jj taky chceme zlato - bílé emoticon
2. srp v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
jancab3 (22 r.)
4
 @hahzhk my máme úplně hladké kroužky ze žlutého zlata emoticon v tom mém je malý zirkonek, nechtěla jsem ho, ve zlatnictví to zvrzli a omylem udělali můj s kamenem, ale nakonec když jsem ho viděla, tak jsem řekla, že to tak necháme, dělá to prstýnek jemnější emoticon
2. srp v 17:37  •  Svatba byla v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
fotoportrét
fotoportrét
hahzhk
3
 tak já chci snubní s kamínkem, nejraději bych nosila zásnubní i snubní na jednom prstu tak uvidíme co se nám povede vybrat emoticon
2. srp v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí