Svatby ve čtyřech 2016

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, kdo letos měl (nebo bude mít) svatbu jen se svědky? :) Jak den probíhal, co vše jste měli zařízené? A co rodina, jak to vzala? :-) A jaké byly dojmy, vyšlo vše tak, jak jste si představovali? My budem mít takovou v září, tak bych si chtěla udělat představu, co nás vlastne čeká :)
Odpovědět
1
2
My máme svatbu v říjnu pro 60lidí, protože jsme s přítelem dost společenští a máme rádi takové "oslavy". Ovšem budoucí švagrová je zasnoubená 2roky. Svatbu plánovali, pak ji posunuli o rok, pak ji odložili na neurčito. Švagrová chtěla klasickou svatbu se všemi hosty, ovšem s neustálým vytáčením se ženicha a jeho rodiny, chtěla přistoupit na svatbu jen se svědky, protože prostě chtěla být vdaná. Nebylo to, ale její přání, prostě do toho byla tlačená. Nyní je to stejně jedno, svatba je v nedohlednu, tím jsem chtěla, ale říct, že pokud si to tak přeješ, tak to určitě neměň a udělejte si malinkatou svatbu! Moc držím palce!
Odpovědět
@kristiiin @moncuskr děkuji moc za příspěvky a za podporu :-) máte pravdu, že nejdůležitější je, jak si to přejeme my :-) a člověk se stejně nikdy nezavděčí všem :-) přeji hodně lásky a šťastná manželství :-)
Odpovědět
@behemotova @jancab3 Holky, po pravdě... Konečně jsme se na svatbu začali těšit. Najednou to děláme podle sebe a pro sebe. Jsme vlastně rádi, že to tak dopadlo, protože jinak bysme si den neužili. Svědkyně mi řekla, že je potřeba být trochu sobec. Já to nikdy nedokázala, až teď a je to ohromná úleva :-D Den si určitě užijeme a věřím, že i když budou rodiny ze začátku naštvané, nakonec budou rádi, tu napjatou atmosféru cítíme všichni... Svatbu máme díky přesunu termínu už za pár a pak to rodičům na společné večeři oznámíme.
Odpovědět
@luci_k tak to je hlavní :-) i na sebe budete mít ten den hodně času :-) hlavně ať se vše vydaří a máte ji přesně takovou, jakou chcete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luci_k To je skvela zprava, mam radost, ze se tesite. Drzim palce, aby se vse podarilo dle vasich predstav!
Odpovědět
@jancab3 @behemotova Děkuji holky. I vám přeji do manželství hodně štěstí a lásky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My plánovali ,,klasickou" svatbu s rodinou cca 20 lidí na červen 2017, ale vzhledem k tomu že máme oba trochu komplikovanější vztahy v rodinách oba jsme se velmi obávali nějakých těch výstupů. 'Navíc rodina nastávajícího jsou kuřáci včetně mě má rodina nekouří, takže by to asi dopadlo tak že by větší část hostů byla venku popíjela a pokuřovala a zbytek by seděl uvnitř. Proto jsme se tento víkend rozhodli pro svatbu ve 4 a možná to stihnem ještě letos ;-)
Odpovědět
@hahzhk to urcitě stihnete :) my termín zamluvili v únoru a už v dubnu jsme už prakticky všechno měli :-) budu držet palce, ať se vše vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám že se vše povede jak si přejeme :) zatím nemáme nic jen představy a omezené finanční možnosti :-| ale věřím že to zvládneme a užijeme si ten náš den :)
Odpovědět
@hahzhk joo to my taky měli a nejdražší ze všeho byly prstýnky, chtěli jsme zlato a stály skoro stejně, jako zbytek svatby :-D ale dá se to zvládnout za docela rozumné peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancab3 jj taky chceme zlato - bílé :)
Odpovědět
@hahzhk my máme úplně hladké kroužky ze žlutého zlata :-) v tom mém je malý zirkonek, nechtěla jsem ho, ve zlatnictví to zvrzli a omylem udělali můj s kamenem, ale nakonec když jsem ho viděla, tak jsem řekla, že to tak necháme, dělá to prstýnek jemnější :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak já chci snubní s kamínkem, nejraději bych nosila zásnubní i snubní na jednom prstu tak uvidíme co se nám povede vybrat :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Holky máte některá tip jak vyřešit hudbu na obřad, když je svatba jen se svědky? Jak jste to řešily? A hlavně jak je ten obřad celej dlouhej 15minut? Díky
Odpovědět
@heidi86 Ahoj, nám nabídla radnice svého vlastního varhaníka (Nuselská radnice na Praze 4) a ten nám nabídl, že nám zahraje, co si řekneme, tak jsme se pořadně vyblbli (nástup na intro ze Star wars a tak :-D ). Celkem to byly 4 skladby, na nastup, řeč oddávajícího, výměna prstýnků a polibek s gratulacemi, a odchod. Obřad trval něco kolem 10 minut. Záleží, kde se budete brát, ale myslím, že každá matrika by vám mohla poradit, nebo nabídnout nějaký hudební doprovod :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jancab3 no my to máme na Praze 9, jsem zvědavá s čím se vytáhnou, já bych chtěla taky celkem nestandartní věci, takže nevím nevím, jak nám vyjde vstříc :-)
Odpovědět
@heidi86 tak budu držet palce ať vše vyjde :-) no kdybychom měli velkou svatbu, tak bych asi vsadila na klasiku, ale když jsme tam byli jen čtyři, tak jsme vybírali hlavně ty melodie, které nějak souvisely s naším vztahem :-) kdyžtak se dá hudebník i objednat, kdyby náhodou P9 nic nenabídla :-)
Odpovědět
Ahoj nevěsty nebo nastávající. Letos máme termín svatby na červenec. Chtěli by jsme se vzít my dva, svědkové a naše dvě děti. Svatba vychází na pátek s tím že nějakou oslavu by jsme buĎ měli ještě ten den nebo druhý den v sobotu ale formou grilování, zeleniny, slaného mlsání (bramburky, oříšky, křupky), něco sladkého, sýry atd. Potřebovala bych poradit? Co myslíte lepší udělat ten den nebo druhý. Měl to takle někdo? Docela by mi pomohlo kdyby se mi ozval někdo kdo to má už zasebou z dobrýma radama. Cca by bylo na grilování pozváno 10lidí +děti. Na co nezapomenout atd. A na kolik si myslíte že to tak vyjde. Předem děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adamkiki já bych to udělala ten den, prostě takovej jednodenní mejdan pro Vás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@adamkiki Ahojda oslavu rozhodně v den svatby :) my slavili s širším příbuzenstvem asi po týdnu a už to nebylo ono :(
Odpovědět
Profilova fotka
@adamkiki já bych bumbal až do neděle
Odpovědět
@heidi86 Jak nad tím čím dál více přemýšlím tak to asi bude ten den a další se může pokračovat :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?