Podpis nevěsty po oddání novomanželů. Nový nebo dívčí?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, mám to už za pár....a teď mě napadl trapný dotaz - při obřadu se podepisuje nevěsta už svým novým jménem nebo ještě dívčím?
Odpovědět
1
2
@mochomurka Ahoj, presne tohle jsem rozmyslela i ja a taky jsem si myslela, ze je to trapne se zeptat, ale jsem rada, ze je tu na to zalozena diskuze:-) diky :-D jdu si precist, jak to teda vlastne je :-)
Odpovědět
@jahy2 Ahoj, taky jsem koukala a nasmala jsem se:-)
Odpovědět
A taky se mi libil prispevek, ze by se to mohlo obrait, a ze by se chlapy jmenovali po nas...muj by teda mel silene prijmeni.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta Taky jsem se nařechtala:-DJá sem ráda,že se zbavím svýho příjmení,jelikož začíná na Z, takže sem byla vždy a všude poslední:-(A tedka mi bude příjmení začínat na š To je posun v abecedwě:-DDDDDDkupředu:-))))
Odpovědět
@jahy2 no muj by byl kozel, ja se taky o kousicek posunu, ale zas nebudu KK :-| tak pro prd...nechame at si on vezme kozel :-D :-D :-D :-D furt si ze me dela srandu, jeste navic mam velky prsa, tak se karta obrati :-N
Odpovědět
Ahoj holky, hlavne se nestresujte takovou prkotinou. Ja jsem se rozhodne nesplatla, ani sem nebyla nervozni a to jsem se podepisovala 3x (2x novym prijmenim vcetne jmena a 1x po staru). Meli jsme uzasnou pani matrikarku a reklami, sem nove vc. jmena sem postaru a tady taky nove. A jestli ten podpis vypadal jako od prvnacka, no a co. Ted uz mam podpis vypsany. A pokud si dobre pamatuju, svedci se podepisuji celym jmene, tzn. jmeno a prijmeni. Ale jak tady ctu tu diskuzi, tak je to asi vsude jine. Tak drzim palce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacenkanevesta Tak to je dobrý,to si mě fakt pobavila:-DJá to znám ,když člověka štve příjmení,mě zas celý život všichni říkají zelí,zelino,takže asi nemusím říkat jak se jmenuju:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak holky, prosím nebyly ste tu nějaká v řecku na korfu:-)))Včera jsme si objednali svatebku na 20 dni domeček na pláži:-)Ale je to od 8 května už:-)Tak doufáme že vyjde počasí:-)když už ted je tam 11 stupnů:-)moře bude asi chladnější,ale to nevadí,můj drahý není milovníkem šílených veder:-)
Odpovědět
Já jsem na Korfu byla dvakrát a docela vám závidím, je tam nádherně. A v květnu tam bude příjemně.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@jahy2 Asi se budu jmenoval podobně.. Myslím, že na předmětu zelinářství na škole budu jasná.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka ja se jmenovala Zelinková ted už ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jahy2 Jojo, mně to pak došlo..:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-)Ted my říkají štěpino,štěpinko:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@hancazelinka
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?