Občerstvení pro svatebčany před obřadem

Profilova fotka
Ahoj, prosím o radu či Vaše zkušenosti ohledně příjezdu svatebčanů na obřad. Vzhledem k tomu, že máme svatbu v penzionu, kde bude zároveň i hostina a ubytování předpokládám, že svatebčani přijedou dříve a budou na obřad čekat cca půl hodinky a někde postávat a zevlovat kolem, především ti, kteří nebudou ubytováni. Domlouvali jste se nějak s restaurací na občerstvení? Měli jste něco přichystáno již před obřadem? Minimálně nápoje? Díky za Vaše tipy!
Odpovědět
Profilova fotka
My to budeme mit stejnr jako vy a budeme se domlouvat, aby urcite bylo nejake obcerstveni a piti, z jidla minimalne cukrovi a nejake oblozene misy :-)
Odpovědět
Máme to taky tak... Obřad bude ve 13h, oběd pak ve 14h. Napadlo mě dát třeba 12:30 nějaké takové uvítání - koláčky, jednohubky, kávu, limonádu. Ať lidem u obřadu nekručí v břiše. Ale přesné složení ještě vymyšlené nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za info, taky asi nechám připravit pití a minimálně koláčky.
Odpovědět
@shigella přesně tohle mi doporučila koordátorka - hosti pak nebudou mrmlat když už bude oběd, nehledě na některých hladinu cukru, aby to s nimi neseklo :) Taky máme obřad ve 13h, pak hoďku a půl na gratulace a skupinové foto a hned je půl třetí, tedy spíš čas na kafe :D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli se uvidíte s hosty až na penzionů tak to nech na restauraci ale pokud se uvidíte doma tak bych to viděl na párek a cukroví doma
Odpovědět
@thaletka : u nas je obcerstveni "automaticke" :-) .Mame kolacky,cukrovi,pecene maso,sekanou,slane rolady atd. a k tomu piti, alko i nealko.
Odpovědět
@happiest_girl no, já jsem přesně ten případ... už se mi několikrát stalo, že jsem z hypoglykemie omdlela. Když mám hlad, jsem nervózní a protivná, proto mi přijde menší svačinka před obřadem jako samozřejmost. :-D
Odpovědět
Asi dost záleží na tom, kdy máte oběd. My měli obřad ve 12 a oběd ve 13h, což je běžný čas na oběd. Takže jsme měli na chalupě, kde se hosté sjížděli, připravené nealko a slivovici a koláčky s lineckým cukrovím. Pak jsme ještě vzali košík s koláčky na obřad, což mělo velký úspěch, zatímco jsme se fotili, se snědl celý košík (a to jsem měli hostů málo) :-D Kdybychom měli oběd až ve dvě nebo později, tak už bych asi zajistila něco navíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc za Vaše názory. Nenechám je tedy padnout hlady :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?