Jak probíhá přípitek při obřadu

Svatba za týden, tak řeším detaily :-D Přemýšlím, jak vlastně zajistit přípitek při svatbě v přírodě. (Budeme si ho zajišťovat sami a bude se týkat nás, oddávající a matrikářky a svědkyň). Protože máme dvě svědkyně, poprosím bráchu, aby nám ho přinesl. Napadlo mě, jak se to vlastně dělá, jestli se teprve otevírá lahev, nebo je po dobu obřadu otevřená, nebo dokonce už nalité sklenice... Navíc hudbu budeme mít jen na můj příchod a pak právě až na přípitky, tak nevím, v jakém okamžiku ji pustit :-| Děkuji za vaše zkušenosti!
Odpovědět
Jen pro jistotu doplním, že je mi jasné, že si to můžeme udělat jak chceme, nepotřebuju dodržovat nějaké "předpisy" :-D Jen nemám moc představu, jak to bude ve výsledku vypadat ;-)
Odpovědět
Nechtesi pustit hudbu pri polibku, to je takovy dobry bod. Zalezi jak dlouhy obrad budete mit ale kdyby vam potom prinesli sklenicky a gratulovani by taky probehlo s nimi bude to takove lehce neformalni :)
Odpovědět
Rekla bych, ze pripitek uz ma byt nality a pripraveny pred obradem.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že náš přípitek byl připravený před obřadem a jen čekal na svůj okamžik. Přinesla ho paní matrikářka a připíjeli jsme si my, svědkové a oddávající.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zrovna jsem byla na svatbě, dek přípitek byl. Nevšimla jsem si teda jestli to už měli otevřené, ale vím, že to lil přednáma :)
Odpovědět
@verap33 Když jsme se brali my,tak na stole,kde byla i miska s prstýnky,už byl tácek,na kterém byli 3 už nalité skleničky. A když nastal ten správný čas,tak nám to podala matrikářka. Přípitek jsme měli pouze já,manžel a oddávající.
Odpovědět
my jsme měli také přípitek již připravený a byl pro mě s manželem a pro oddávajícího. Viděla jsem už i svatby, kde byl přípitek i pro svědky. Zachovala bych každopádně to nalití předem - vyvarujete se toho, že vám náhodou nepůjde flaška otevřít :-)
Odpovědět
My jsme měli připravenou lahev a skleničky a nalévalo se až těsně před přípitkem. Brácha - svědek otevíral lahev :)
Odpovědět
Děkuji všem! Taky už mě napdalo, že by mohly být už nalité skleničky na stole... Jenže budeme pod lípou, tak se bojím, aby do nich něco nenapadalo :-D Tak buď seženu něco pěkného na jejich zakrytí nebo bude z otevřené lahve nalévat (už) manžel ;-)
Odpovědět
My jsme měli přípitek nachystaný na stole, u kterého nás oddávali.. připíjeli jsme si s rodiči, svědkama, oddavajícím i matrikářkou.. jeden sekt rozlitý do 10 skleniček.. :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?