Smetanová / champagne / krémová košile v Brně (velikost XS)

Profilova fotka
Zdravím vás! Snažíme se s přítelem sehnat pro něj košili v barvě smetanová / champagne / krémová, všude to nazývají jinak. Problém je, že je velmi těžké najít velikost. Je opravdu hodně hubený, potřebujeme určitě Slim Fit a velikost asi 36 (takže zhruba XS), 37 už je moc velké. Nemáte nějaké tipy, kde v Brně hledat? Objeli jsme řetězce s oblečením, Košile…, Assante, máme v plánu Ceremoni na Kotlářské, Bandi, Mahdall. Možná CAXA, Vývoj. Neexistuje nějaký obchod pro malé velikosti, jako bývají pro nadměrné? Děkuji za rady!
Odpovědět
Co ušít na míru? Takových služeb je v Brně několik.
Odpovědět
čeká nás podobné hledání, tak se háčkuju, alternativní varianta pro nás je slim košile S z Tesca, kterou jsem náhodou koupila před 2 lety a oblečená byla asi 3x... sice je s jemným vzorem, ale k obleku ladí a sedí velikostně...
Odpovědět
Profilova fotka
@hedvika6 Viděla jsem, ale to je poměrně drahé (3000 a víc), my hledáme ideálně do 1500 Kč, protože on není košilový typ a košili by neunosil… @qlarinka My máme bílou z Primarku, velikost XS, ale pak jsem změnila šaty a najednou mám ty smetanové a to je hrozně velký rozdíl…
Odpovědět
V Caxe určitě takovou barvu mají, ale od jaké velikosti netuším. Jinak jsme taky obešli pár obchodů a všude měli jen bílé.
Odpovědět
Já tedy nejsem Brňačka, ale partner má také spíše menší velikost a k mým ivory šatům jsme mu koupili košili přímo v salonu, odkud mám šaty. Tak se zkuste zeptat, většinou ty salony nabízejí i něco navíc :) pokud jste si tedy šaty nepořídila jinačím způsobem :)
Odpovědět
Jestli to zrovinka není tahle, teď si nejsem jistá, ale tahle značka je dobrá https://www.fashionin.cz/slim-dl--ruk...
Odpovědět
Profilova fotka
@verucer Já mám šaty z druhé ruky, ale ty salony je dobrý nápad zkusit, děkuji. :)
Odpovědět
Manzel ma opacny problem,velky obvod krku a ramen, uzky pas. Svateni kosili si nechal sit u Muz bez kosile. Za 1500,- jednu. Mohl si vybrat material a sedi perfektne. Oblekovou kosili jsme pak koupili u Mahdala tusim za 1200,- a tu miluje a nosi vsude- kosili mu i upravili na miru.
Odpovědět
Profilova fotka
@ardent1 To zní super! Moc děkuji za tip!
Odpovědět
@xxycos Pokročili jste nějak, prosím? U nás už je to celkem akutní, v těch malých velikostech je košilí málo, přítel to nenosí, takže na jeden den něco drahého se nevyplatí... Díky
Odpovědět
Profilova fotka
@qlarinka Dívali jsme se všude možně, takto malé velikosti nikde nemají, a rozhodli jsme se, že půjdeme k tomu Muži bez košile (https://muzbezkosile.cz), kde na míru to stojí 1600 Kč. Ještě jsme tam ale nebyli, půjdeme tento nebo příští týden. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, doporučuju zajít do svatebního salonu Svatka. Mají pobočku v Uherském Hradišti a těď nově v Brně. Já u nich kupuju šaty a chlap má od nich oblek i košili a podvlékací tričko. Košili mu budou zužovat a zkracovat, aby mu seděla. Stála tuším 1600, ale nechci ted kecat. Platili jsme vše naráz a takže už nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
https://www.lepremier.cz/ v Brně ve Vaňkovce, také šijí na míru
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?