Společné problémy nevěst XL a XXL. Pokecáme?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Spojují nás společné problémy, tak proč si o nich nepokecat... (doufám, že to nebude opět někomu vadit)
Odpovědět
1
22
23
Profilova fotka
@miru2015 Ahoj, Mačingová je super, držíme to celá rodina od 60 leté babičky po mě, je to parádní, člověk si připadá úžasně a hubne :)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahojte, dřív jsem měla velikost 40/42, ale stresem v práci a nepravidelnou stravou jsem se dostala až na 44 a u některých šatů dokonce už 46 ]-( Nejhorší na to je, že svatba se pomalu ale jistě blíží a bojím se, jak se na to budou tvářit v salonech. V lednu jsem si byla vybírat plesové šaty v nejlepším salonu ve městě a paní na mě hleděly, co po nich chci, když jsem tak "obrovská" (měřím 173cm) a vnucovaly mi neuvěřitelné rovně šité "stany" 8-( Takže zavádím pravidelné svačiny do práce a zmenšuji porce večeří. Njevíc tloustnu na večeřích, protože z práce se domů dostanu třeba i v 22h večer a do toho celodenní stres a pořád někdo otravuje a vařím i prop snoubence, který je zvyklý na každodenní teplé jídlo. Na vysoké jsem každý večer dala padesát sklapovaček a padesát "mostů", takže musím znovu zavést i toto a snad se to zase ubere. Taky jsem přemýšlela o lymfodrenáži, kolegyně říkala, že některé ženské jsou jenom zavodněné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky nevěstinky. řeším otazku. Kam s ním? Tedy s podvazkem, chci ho, ale bojim se ze se mi budena stehne soupat, bude to nepřijemne a ja z toho budu nervni! :/ Jedna nevesta ho mela pod kolenem? Jak to resite vy? p.s. samodrzky mit nebudu , kdyz uz tak normalni silonky. ;)
Odpovědět
@tynkash ja nevim, pod tim kolenem je to takove nestastne :-| to uz bych ho radeji nasadila chvili pred tim, nez se pujdes fotit (pokud jej chces mit na fotkach), nebo pak pred zabavou - zase pokud mas v planu jej do zabavy zahrnout.. ja podvazek nehrotim, beztak ho ukazovat nikomu nebudu :-D mozna opravdu jednu decentni fotku od fotografky.. nenech si klouzajicim podvazkem zkazit dobry pocit z nastupu nebo pri tom, kdyz ti budou blahoprat a ty budes nesva a budes si rikat kdy se sveze az dolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaeth01 no právě, myslím, žeby to bylo úplně zbytečné se takto stresovat,kvůli podvazku. Se snoubencem jsme to řešili jestli chce abych podvazek měla či ne ;) A je pro abych ho měla pod kolem :) Ale nechám si poradit :) Víc hlav víc ví ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@tynkash a opravdu ten podvazek "potřebujete"? Pod kolenem je to podle mne hloupé. Je to podvazek a né podkolenka ;-) A jak píše @kaeth01 když ho chci na focení nandám ho před focením když na zábavu nandám ho před zábavou.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Ahoj, prosím Vás, neměla jste některá z Vás doma samodržící svatební punčochy (Weding Molly rette) velikosti 3-4? Přesně nevím, jak jsou velké, je to od značky Gatta, nemá některá z Vás zkušenosti?
Odpovědět
Ahoj holky neprodáváte některá bílé botky,...vel.43moc vám děkuji
Odpovědět
1
22
23
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?