Menu Forum

Hostina pre 100 hostí + parket, Brno a okolie

7. říj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
saxana9k9
Registrovala se 12. října 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 60 příspěvků. Brno, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
saxana9k9
Registrovala se 12. října 2015 na mojasvadba.sk. Přidala 60 příspěvků. Brno, Česká republika.
 Ahoj, prosím o radu, kde usporiadať svadobnú hostinu. Zisťujem, že uložiť niekam 100 ľudí a rpitom mať dostatočný tanečný parket je problém. Poradte niečo dostatočne veľké, ale krásne, nič "komunistického", ale ani prehnaný zbytočný luxus. Ideálne restaurace, ale tak keby nie, tak beriem aj catering emoticon S teraskou, alebo zahrádkou. Brno, prípadne do 50 km od Brna. Ak by tam bola aj možnosť ubytovania, to by bolo úplne super! Hoteli na Príglu sú drahé (ubytovanie), Žebetínsky dvur, Myslivna zas malý priestor.....
Ďakujem
4. lis 2015 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
janule047
10
Registrovala se 28. září 2016 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
janule047
10
Registrovala se 28. září 2016 na beremese.cz. Přidala 13 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Brno.
 @saxana9k9
Ahoj emoticon našli jste nakonec nějaký tip? Taky hledáme hostinu min. pro 80 lidí i s následný ubytováním.
6. říj v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
saxana9k9
fotoportrét
fotoportrét
saxana9k9
 @janule047 ahoj, mali sme hostinu vo Vinarskom dome Dominant, v Rakvicich - plne odporúčam! Maju dve sály - horní, obrovsku a presvetlenu (tu sme boli my, 100 hosti) a sklep (tiez veľká, len uz ve sklepe). Miesta bolo naozaj veľa, aj na tancovanie, personál výborný a spoľahlivý, jedlo dokonale. Ubytovanie pre vuac ako 100 hosti (nepamätám si presne číslo, nas tam spalo 80),krasne 2-5 lôžkové izby. My aj hostia boli maximálne spokojní. http://www.vinarsky-dum-dominant.cz
6. říj v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nikolka86
Registrovala se 7. října 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
nikolka86
Registrovala se 7. října 2016 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Budeme mít v Měníně. Tam je veliký sál a od Brna kousek.
7. říj ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí