Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
nepi: Já budu tento víkend taky u rodičů, přítel má taky rozlučku, jsem zvědavá, až po víkendu dorazím, jestli to doma poznám a hlavně jestli poznám i přítele :-D :-D
Profilova fotka
Lentil, tak to máme stejný problém s těma vlasama, já jich mám celkem hodně, ale hrozně jemňounké :-| Taky účes po chvilce vypada zplihle...měla jsem i strach, když mi to kadeřník navlnil, že to moc dlouho nevydrží, ale ubezpečil mě, že jo, tak mu věřím no...vypadalo to fakt dobře...strach pořád trochu mám, ale už s tím nic neudělám, tak jen budu doufat, že to dopadne dobře... Nepi, to bych asi přítele přiškrtila, vymyslet si takovou věc před svatbou, co kdyby mu to fakt hnisalo a opuchlo :-x No a jinak ty vývazky jsem včera zas nedodělala, protože jsem zevlovala na netu 8-( Dnes už určitě musím, pustím si konečně tu Lásku nebeskou :-D a dám se do toho...a chtěla bych stihnout udělat i etikety na víno...ikdyž ty nakonec ani kdyžtak být nemusí, důležitější jsou teď jmenovky...zajdu si dnes koupit papír a v pátek večer bysme to s drahým mohli udělat...
Já mám zase dost těžké vlasy, tak je to taky problém. Nejlepší byla naše mamka. Děsně utřela tetu. Teta k mamce přišla s tím, že kadeřnice, co mi bude česat vlasy by mohla učesat i mojí mamku, když bude česat mě a tetu. Mamka jí řekla, že o tetu ani o ní vůbec nejde, hlavně, abych měla super účes já a aby mi to slušelo, že na ostatních absolutně nezáleží. Tak tetě dost sklaplo. Asi si myslela, že ji kadeřnice bude 3 hodiny česat, pak učeše všechny ostatní a nakonec mě, když jí zbyde čas a nejlepší bude, že já to asi pak všechno zaplatím :-D :-D
luci,no tak já kromě jemných vlasů,jich mám strašně málo,takže je těžký mě na hlavě něco vytvořit :-| na té fotce,co mám v albu sem měla pod vlasama položku,takže tam trochu objemu bylo,ale tak mě tam ty sponky ryla,že když sem to doma rozmontovala,tak sem měla hlavu do krve rozrytou,takže teď se nemůžu pořádně učesat,jak mě to bolí :-N :-| No nic holky,tak já končim. Dodělám oběd,zavezu ho taťkovi,protože chudák zůstal doma sám,když mamka se segrou pečou u babičky.No a jedeme se za nima mrknout a podpořit,když tam nemůžeme s nima být :-)
ja.lentilka: No, mezi náma, to je ta kadeřnice trošku střevo. Jednou jsem byla na manikúře a tam bylo taky jedno takový střevo. Upravila mi kůžičku tak bezvadně, že jsem se ji pak nemohla ani dotknout, umělé nehty mi přilepila tak suprově, že mi upadly hned 2. den. Nekteří lidé mají po dvou odborných kurzech pocit, že jsou profíci a jako províci si práci i snaží nechat zaplatit. :-| Všude se najde verbež.
Tak sem se zkusila nalíčit sama a asi to tak i ve finále dopadne,protože se mi to od sebe líbí nejvíc :-N :-D Mrkněte do alba a hodnoťte :-)
ja.lentilka: To líčení je fakt pěkné, bude ti to slušet :-)
Profilova fotka
Lentil - to tvoje je fakt asi nejlepší, nechala bych to tak... Já jsem byla včera na zkoušce líčení a dopadlo to dobře, byla jsem spokojená...až na tu cenu teda - 250,- za zkoušku a pak až to bude "naostro", zaplatím 500,- :-. :-x
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já fixátor nepoužívám a nalíčení mi vydrží celý den. Používám středně drahou kosmetiku běžně dostupnou v obchodech. Experimentů s kosmetičkou se obávám, protože jsem alergik a mám hodně citlivou pleť.
Profilova fotka
Luciena no mas peknou cenu ja platim 1000 kc za cele liceni ale nevadi mi to pani lici kosmetikou Mary Kay a je fakt sikovna a vdavam se jen jednou teda doufam.. ;-) jinak u nas uz jse vse pripravene. teda a za tyden to vypukne
Profilova fotka
strašný, co? :-D =-)
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
dnes hlásili na příští sobotu polojasno s přeháňkama, teplota 24 stupňů....to by snad ještě šlo...já říkám hlavně ať je hezky ráno a přes obřad a na focení, pak ať si padají trakaře třeba...
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vám připadá, že to úplně neskutečně uteklo!!!!!!!!!! Já mám nervy totálně na pochodu - pořád si říkám, že to bude dobrý a že se nemám proč nervovat, ale znáte to. Teď jsme měli o víkendu svícu a paráda! Přišlo víc jak 50 lidí a bylo to fakt bezva - člověk se skvěle odreaguje. Končili jsme v 5 ráno a co vy už máte taky rozlučku za sebou a dělali jste ji spolu nebo každý sám?
Profilova fotka
No uteklo to neuvěřitelně rychle...nervy mám ale jen z toho, abych stihla dodělat jmenovky a ještě pár blbůstek a hlavně aby mi vyšly peníze, protože tam mi to stále nějak hapruje...jinak už se moc těším...včera jsme byli naposledy u pana faráře, už přímo v kostele, aby nám řekl, co a jak, kam si stoupnem, kdy co budem říkat atd...budu si sama číst první čtení, tak se na to moc těším, jen doufám, že se nezakoktám :-D Svícu jsme měli minulý víkend, taky bylo lidí kolem 50, byla to hodně divoká akce...prý jsme došli v 5 ráno, ale to mám jen z doslechu :-D A měli jsme svícu společnou, jsme spolu 6,5 roku, tak máme společné kamarády a přišlo nám zbytečné dělat to odděleně...Vypily se 3 bečky piva, 5 litrů slivovice, spousta dalšího alkoholu, snědlo se 25 litrů guláše, 350 koláčků, no prostě to bylo veselé 8-)
Profilova fotka
Tak to máme hodně podobné my jsme původně chtěli udělat rozlučku odděleně, ale jelikož máme společné kamarády(jsme spolu 7,5 roku), tak jsme to udělali dohromady a bylo to paráda. To já si pamatuju jak jsme došli domů, ale zase mám vymazané asi 2hodinky někde kolem půlnoci, takže jde vidět, že jsme to zapili dobře. U nás taky padlo asi 30l guláše, 4 dlouhé rolády, 2l slivovice, 1l broskvové, 1l absintu(vsadím se, že ten má velký podíl na tom mím okně) 8l jelzina + další flašky co donesly kamarádi - jo a taky 2 bečky piva
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
u mě můžou být přeháňky od rána tak do desíti a od jedné do pěti v rozumné míře :-D
Profilova fotka
fraal: jo, uteklo to úplně strašně! :-o jinak rozlučku jsme nedělali a už asi ani nestihneme :-N luciena: to mi povídej, s penězma 8-( ale tak trochu vybrakujem kontokorent a pak to tam zas navracíme z darů ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se nám to blíží, co? Já už sem ani nestíhám chodit ani dočítat, co píšete. Ale chtěla jsem vás pozdravit a popřát vám krásnou svatbu. My dolaďujeme detaily, hudbu, kytku, stihla jsem včera změnit šaty na jiné a tak. Tak ať vám všechno vychází a žádný nervy, papa
Profilova fotka
Tezz, tak to jsi ještě lepší než já, já měnila šaty 3 týdny před svatbou :-D Holky, tak kdybysme se "neviděly", tak vám taky přeju, ať vám (nám) to všem vyjde, ať nám svítí sluníčko a kdyby né, tak si z toho nebudeme dělat hlavu, bereme si naše mužíčky, a to je na celém dni to nejdůležitější x-) Možná na vás do svatby ještě nakouknu, jinak se tu pak sejdem s fotkama ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já jsem dnes byla na poslední zkoušce šatů a paráda!!! Už se fakt těším a večer jdu na první zkoušku líčení - tak doufám, že vše bude ok. Svatební nehty už mám taky hotové a je to super, když mi vyjde čas dám je do alba. Všem vám přeju ať svatba vyjde podle představ nebo ještě lépe a ať to počasí je tak akorát. Ještě se chci zeptat máte někdo na večer ty létající lapmiony či přáníčka?
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, chci vám taky popřát krásnou svatbu, veselou a bez značných problémů! 8-) Já teď čekám až se můj nastávající probudí a pojede se mnou do města ještě něco nakoupit (krabičky na výslužky, nějakou tu stuhu na auto....atd) Zdál se mi sen jak jsem zdobila před barákem branku, tak mi snad ta představa vydrží a něco ještě zrealizuji :-D Jinak víc nervózní je skoro manžílek :-p Na mě to dolehne až tak v pátek.... Na spoustu věcí se už moc těším. Včera jsem si pustila videokazetu svatby mojí švagrové (před deseti lety) a řeknu vám že jsem se pěkně pobavila :-D Zítra si jedu pro šatky a pro všechny drobnůstky. Jo a ještě se vám musím pochlubit - Ženich si před nějakýma třema měsícema kupoval oblek....včera si ho znovu zkoušel (na moje naléhání, chtěl si ho zkusit až v den svatby) a kalhoty mu byly malé a když se ohnul tak mu na zadku ruply :-D Přitom se mi nezdá že by nějak přibral. Tak jsme došli k závěru, že nám je paní v obchodě vyměnila a zabalila nám ty menší....Tak jsme ještě jeli kupovat nové kalhoty. No tomu říkám šoky před svatbou. :-D x-) Tak pa a těším se na fotečky!!!
Ahojik holky,tak sem byla na poslední zkoušce líčení a dopadlo to konečně dobře ;-) neskáču z toho sice do oblak,ale jak říkám,to nebude kosmetičkou (protože to je šikulka),ale nevěstou :-p :-D Včera sem si dovezla šaty,tak už visí na hřebíku.Nezdají se mi tak bílé,jako když sem si je naposledy zkoušela :-N no prostě,čím víc se to blíží,tím větší panika nastává a nic se mi nezdá dost dobré =-) :-N
Profilova fotka
Ahojky holky... tak je to sila uz jen 3 dny.. ja jsem v pohode malicko nervozni, ale pritel nervuje pomalu vic nez ja... fraal ahojky ja mam letajici lampiony , ale nevim kdy je budem poustet elikoz vecer mame parbu na diskotece ktera je v lesoparku tak aby jsme neco nezapalili.. jinak ja taky jeste doladuju, a hlavne uklizim byt. z toho mam nejvetsi paniku ja , protoze rodina pritele u nas jeste nidky nebyly a budeme v mem byte nikoliv u rodicu jak se to delava tak tu uz 3 dny litam a drbu byt div ne savem :-D :-D :-D pavlusko ty kalhoty to je super, to musela byt legrace ;-) :-D jinak nehtiky mi prijede zitra delat nehtarinka co jezdi az domu, no a v patek jedu dpro dortik a pripravit salonek.. a pak to vypukne Vsem Vám holky preji krásnou pohodovou svatbu, at Vam je tchyne nezkazi , pocasi at vydrzi.. Uzijte si ji jak nejlepe dokazete je to preci Vase svatba,,, ja se tu jeste urco do svatby ukazu , ale kdyby jste tu nebyli tak Vsem Vam hodne stesticka ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
ach jo, mně se všechno komplikuje, nevím, co si dát do vlasů, z místa oběda mi volali, že U se tam nevejde, tak vymýšlím T (a zas jestli se jim tam vejde na délku), má být ošklivo, tak možná nebude využitelná naše zarezervovaná terasa na afterparty, a vůbec jsem z toho nešťastná ;-( mně tahle organizace nikdy nešla |-| a v práci jsem úplně nepoužitelná. Ale tak ať už cokoli, za tři dny bude po všem x-) nepi, nehtarinka je vtipný termín, skoro jako nektarinka :-D
Profilova fotka
quanti nebud nestastna a nekaz si tim posledni dny svobody. Nejak se to vyvrbi.. jinak nehtarinka no vidis nektarinka :-D :-D to je dobry je to zlato dela mi nehticky jezdi ke me domu a ma super ceny.. uz se tesim tyhle nehtiky co mam ted uz jsou osklivy.
Profilova fotka
Ahoj holky, už vás ani nemám čas dočítat, hrozně to fičí a já ještě makám na posledních detailech, tak vám jen přeju krásnou svatbu a sejdeme se tu pak s fotkama ;-) A quanti - hlavně klídek, ono to nějak dopadne :-D To si říkám posledních 14 dní a ono to funguje :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi to ještě vyšlo sem na vas mrknout. Mne se ted odstehovaly moje veci z pokojicku u rodicu a zustala mi tu jenom matrace, nejaky obleceni a par blbosti, ktery se mi nepovedlo zabalit. Vybalovat budu ale az po svatbe. Jinak vcera jsem byla uklizet v nasem byte a vypada to tam moc hezky. Ted se to tam teda zakramuje tema krabicema, ale snad je pak brzo zlikviduju. Taky porad doladujeme detaily a nastesti jsme porad v jednom kole, ze na nervozitu ani nezbyva cas. Uz mame za sebou rozlucky se svobodou, tak dalsi party bude uz svatba. Drzte se, nenechte si to nicim zkazit, myslim na vas vsechny a tesim se na fotky :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?