Svatby 29. srpna 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky. Zajímá mě kdo ještě má svatbu v ten samý den jako já 8-) Jo a pokud je tu nějaká svatba co se navíc koná v Náměšti nad Oslavou na zámku. Budu ráda, když se podělíte o to, jak se těšíte ;-)
Ty jo! nezávidím :-D My máme tři Luboše a už to mě dalo zabrat,ale předpokládám,že každý sedí vedle někoho ke komu patří,tak se rozdělí správně a najdou se podle svých poloviček ;-)
Profilova fotka
no to je dobry napad.. no je to sranda a jak jdou pripravy lentilko uz finisujes?
No,příští týden rozjíždíme druhou etapu příprav a to pečení cukroví 8-) a pak už to snad bude všechno :-N Právě sem se vrátila ze zkoušky účesu a sem stráááááášne zklamaná,je to tak na 30procent to,co bych si představovala a ta slečna kadeřnice to prostě pořád nedokáže pochopit :-S :-| :-( Ale objednala sem ten dlouhý závoj,tak snad ten to zachrání :-N
Profilova fotka
ja.lentilka: a k jaké kadeřnici chodíš? Já byla včera u Markéty na Zastávce a byla jsem celkem spokojená. I když to taky nebylo podle mých přesných představ. Ale máme ještě jednu zkoušku, tak uvidíme. Jinak hned potom co mi vytvořila účes jsem jela do Košíkova na zkoušku šatů. A z nich jsem byla opět nadšená. A taky jsem koukala jak korunka a závoj dokáží ty vlasy zlepšit. Paráda. V Košíkově nechám majlant, protože si beru ještě šaty pro družičku, dva panáčky, korunku, bižu na krk, podvazek. No páááni, dám většinu srpnové výplaty za Košíkov:-D Ale co, je to jednou za život :-D - doufejme. 8-) Dneska mám v plánu vytvořit seznam jmen na jmenovky a předat je kamarádovi, který je vytvoří. Cukroví si necháváme péct, protože asi mimo mě není u nás nikdo ochotný péct. Ale co už :-D Aspoň bude víc času na ostatní zařizování.
Profilova fotka
tak to je supr, no my cukrovi nee nam staci dort je na s preci jen 12 a kdo by to jedl ;-) ;-) vcera jsem si koupila nakonec jsem neodolala figurku na dortika a jeste cekam ty masle na zidle.. ale jako ty dny ted ubihaji az nejak rychle ;-)
Tak s kosmetiky mám pocity smíšené :-N to co běžně nosím a chtěla sem to i na svatbu,se nakonec ukázalo jako nešťastná volba,protože když se to "namalovalo,tak jak to má být" tak sem vypadala příšerně =-) Nakonec sme dali hnědo-zlatou,to vypadá pěkně,ale není to můj styl,nikdy sem to nenosila a asi bych se v tom necítila dobře. Ale paní kosmetička je perfektní a má se mnou trpělivost a tak to příště zkusíme znovu s růžovou.Původně sem chtěla něco do zelena,ale přítel by asi protestoval :-p No ale nakonec to třeba taky zkusíme a uvidíme ;-) pavlli, nechávám se česat u nás ve Vaňkovce v kadeřnictví,dvě zloušky,jen tak na nečisto celkem šli s tím,že to pak zkusíme nahotovo a když sme to včera zkoušeli,tak se to ani zdálky nepodobalo tomu,na čem sme se domluvili ;-( Ale paní kosmetička Knapíková mě dala číslo na kadeřnici,co jí česala na svatbu,tak jí zkusím zavolat,ale pochybuju,že bude mít volno..no uvidíme |-| Já mám zkoušku šatů v pondělí :-)
Profilova fotka
strašně to frčí a já taky pořád nemám finálně vybranou kadeřnici a kosmetičku, a ani místo na afterparty :-S ale nějak to holt dopadne... musí =-)
Tak sem se dovolala té druhé kadeřnici,je z Rosic a má na mě čas,takže nebudu muset jet do Brna. :-D Zkouška sice bude dva dny před svatbou,ale to už je risk,horší,než to bylo,už to být nemůže a tahle kadeřnice česala tanečníky ve Star dance,tak snad to dobře dopadne ;-)
Profilova fotka
ahooj holky tak dneska mi necekane dorazily masle na zidle ,ale zdaji se mi strasne uzky tak se modlim aby tam na ty zidle vubec sli :-( jiak jsem dneska nechala 1000 kc jako zalohu na kyticky no a sem zas švorc :-D :-D ale jako blizi se nam to coo
Profilova fotka
nepi: ani nemluv :-D
Profilova fotka
quanti :-D :-D :-D :-D
Ahojik holky,tak sem byla na poslední zkoušce šatů a maximální spokojenost :-D to je zatím první věc s čím sem tak spokojená :-N Mamku sem odvezla i se segrou k babičce,aby se pustily do pečení cukroví a já sem teď zůstala doma sama se svým naditým diářem plným úkolů :-p tento týden je to ještě volnější,to půjdu ještě zítra na zkoušku líčení a na solárko,ale příští týden to začne.....o víkendu pojedeme na slovensko k přítelovým rodičům,v pondělí se vrátíme,v úterý vyzvednout šaty a jet se podívat za mamkou,co a jak s cukrovým. Ve středu přítel už pojede k rodičům,aby jim taky pomohl dovážet a rozvážet cukroví a zůstane až do svatby,takže budu bez auta a tudíž odkázaná na své druhé sestře a jejím autí. Ve čtvrtek ráno zkouška účesu,zajet pro mamku a pro cukroví,odvézt je do chlaďáku do restauračky(jenom cukroví,ne mamku ;-) ) a udělat tam výzdobu,nachystat stoly a přidělat mašle na židle. No a v pátek nakoupit řezané květiny a vyrobit z nich všechny ty ozdoby,kytky,misky......a odvézt je potom na místa jim určená...........uf,píše se to rychle,ale dělat se to bude už mnohem pomaleji. Hlavně proto,že mamka je u babičky až ve Vyškově a přítelovi rodiče od nás přez 200km,takže organizace velice těžká :-N Mezi tím bych měla ještě postíhat pár solárek ať nejsem bledule. ;-) A tento týden by mě měl přijít můj dlouhý závoj,tak se těsím :-D :-D A co vy? jak pokračujou přípravy? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ja uz mam saty doma, v sobotu jsem si je privezla :-)
Profilova fotka
no ja v pripavach zustala stat mam zanet ledvin a mocaku a antibiotika az do svatby :-( :-(
Máš svoje koupené nebo ze salonu? :-)
Profilova fotka
mam svoje koupene, jeste stesti, ze par lidi bude cestovat autem, proto easyjet mi je nepovolil na palubu, debilove
Ty jo,tak to je sila a proč jako????? :-p :-. :-S :-|
Profilova fotka
...ono je to fakt už příští tejden :-o to je síla =-)
Profilova fotka
:-o :-o :-o Je to děs, chybí mi jmenovky, část vývazků, pořád nejsem schopná to dodělat :-x Dnes jdu teda na vývazky...
luciena: Jé, buď v klidu, já ještě nemám dodělané svat. cukroví, dneska budu promazávat 2. polovinu a pak to musím ještě všechno nazdobit. :-|
Cože????příští týden???? No fakt... :-N Já sem dneska byla na další zkoušce líčení a po předešlé zkoušce účesu a už jedné zkoušce líčení, sem si řekla,že nejlíp by to asi vylepšil pytel na hlavu :-p 8-(
Profilova fotka
Sas: no s tím pečením tě fakt obdivuju, to bych nedala..to bych musela začít tak někdy v květnu :-D Lentil: zase ta zkouška nedopadla podle představ? Jak to? Nemáš fotku? Já jdu na zkoušku líčení ve čtvrtek, tak jsem zvědavá... Sakriš holky, popíjím tu vínečko, co nám zbylo ze sobotní svíce (fakt celkem divoká akce to byla :-D ) a už mi nějak těžknou ruce na klávesnici...no nic, asi si jdu pustit Lásku nebeskou a dodělám přitom vývazky ;-)
Si říkám,že to moje nepodařené líčení a účes,asi nebude kosmetičkou a kadeřnicí,ale nevěstou :-N Hodila sem fotky do alba,tak mrkněte :-) Je fakt,že na fotce to vypadá celkem dobře,ale všichni se na mě nebudou dívat přez objektiv,že? :-N
Profilova fotka
Lentil, to přesně jsem si říkala po dvou zkouškách účesu, že to asi bude tím mým ksichtem...ale když jsem pak zašla k jinému kadeřníkovi, byla jsem spokojená...a to ani nedělal nějakou extra zkoušku, prostě jen hrábl do vlasů, navlnil pár pramenů, řekl jak si to představuje a bylo...domluvili jsme se rychle :-) Ukecal mě i na přeliv, tak jdu ve čtvrtek, a předtím mám ještě ta zkouška líčení, už se těším... Ten tvůj účes se mi zezadu líbil, ale záleží, jak se v něm cítíš ty...mně se ten můj původní zezadu taky líbil, ale zepředu jsem vypadala jak melounek :-D A z toho líčení se mi líbí to první, to druhé jsi vystihla přesně, vypadá to tak uplakaně...chystáš se ještě někam jinam, nebo se necháváš překvapit, jak to dopadne? Ještě pořád ti zbývá možnost nalíčit se sama... ;-)
luciena: Já se budu líčit sama a i kdybych byla blondýna, určitě bych nešla do růžových stínů, vždycky v nich člověk vypadá uplakaně. Možná bych naznačila lehkou linku na horním víčkem těsně nad řasami. Účes mi přijde zezadu celkem OK, ale je to takový standard, není na tom nic složitého :-) Chce to vidět taky zepředu. Já jsem zvědavá příští pondělí, budu mít druhou zkoušku účesu, první se fakt nepovedla. Hlavně na to nebyl čas. Teď udělám radikální změny. Kadeřnici budu mít sama pro sebe a vezmu si ji domů, aby mi do toho nikdo nemluvil, jenom mamka a přítel.
Profilova fotka
No já jsem se po dvou nezdařených pokusech u kadeřnice chtěla zase sama učesat, ale jsem ráda, že jsem nakonec zkusila ještě kadeřníka, myslím že to bude dobré...co se líčení týče, tak mě nejdřív líčila ta původní kadeřnice, to bylo celkem fajn, až na ty slepené řasy...ale líčit se u ní nenechám, když už jsem tam zrušila česání...tak uvidím, jak dopadnu zítra na zkoušce u jiné vizážistky...
No,zepředu je to přesně,jak říká luci "melounek" :-p A musím mít opravdu,zas jak říká sasi "standart" protože mám hrozně jemné vlasy,takže všechno připevnit a pořádně zalepit lakem,jinak je za chvilku po účesu 8-( a to ta moje první kadeřnice pořád nechtěla pochopit,takže mě za chvilku visely prameny. Líčení příště zkusím do zelena a když tak se prostě namaluju sama tak,jak sem zvyklá ;-) zkoušku účesu mám u jiné kadeřnice,až dva dny před svatbou,ale snad už to bude lepší,protože horší,než ten první to být nemůže ]-(
Profilova fotka
Tak já už mám zasedací pořádek i jmenovky. A jsem z nich nadšená. Dneska ráno jsem byla opět za paní květinářkou a upřesnit kytku. Snad už to bylo naposled. Už víte na kolik vás květiny vyjdou cenově? Dneska budu volat kameramanovi v kolik přijede a kolik písní máme vybrat do svatebního videa. Řeším výzdobu aut a schodů (zábradlí) Od pátku mám volnoČím víc se to blííží, tak tím víc mám strach, aby to všechno klaplo. Jakou plánujete rozlučku se svobodou? Pokud jste už měly, tak jaká byla?
No,ten zasedací pořádek mě pořád chybí :-N a moc se mě do toho nechce :-p Kytky mě přijdou na šílený peníze,ale tím že v tom pracuju,mám možnost mít květiny za nákupní cenu velkoskladu,takže se můžu trošku rozjet ;-) mám odloženo asi 7.000,- Rozlučku sem neměla a asi už to ani nestíhám,ale moc mi to nevadí,nějak mě to ani neláká :-N Nejhorší je,že jak už to chystám a plánuju tak strašně dlouho,tak přestávám mít takovou tu sváteční,slavnostní náladu :-N asi,že sem se těšila na pěknej účes a líčení a teď se to nepovedlo a je zas o radost míň :-( :-N Sem prostě jenom ženská,která chce být nejhezčí no :-N
Profilova fotka
Ahoj holky teda vy toho nažvandate tak ja mam nastesti uces i vbizazistku vyresene uz delsi cas.. vcera sem dodelala jmenovky a pritele poslala vyzkouset do restaurace mašle na židle.. JE to sila jak to utika.. Pritel si vcera jel pro darek k narozeninam a prijel s pripochnutym obocim :-D ,ale jako nastesti mu to neoteklo nic.... tenhle vikend budem oba u svych rodicu m,protoze pritel ma rozlucku se svobodou a narozky zaroven a ja mam zanet ledvin a ant tak budu doma a abych nebyla sama tak pujdu k mamce s malou... a pak uz tech par dni ubehne.. Zacinam pekne nervovat :-|

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?