Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
smudlinka10: No já taky nechápu, proč nejdou Velikonoce v jeden termín každej rok ....
Profilova fotka
tak asi bude svatba 9.dubna, nechceme aby bylo šílené vedro, to jedné doslova propocené svatbě v červenci bych teda radši chtěla jarní svatbu
bessinka: no my chceme mít svatbu v Teplicích, původně to mělo být na zámečku, ale nějak mě to tam nenadchlo, tak ty penízky dám radši do oslavy :-) až budeme mít chvilku čas, tak bysme se chtěli jít podívat do tý restaurace, na všechno se poptat a kdyžtak hned zamluvit :-) nejhorší je to dlouhatáááááánský čekání, hrozně se to táhne ]-(
Profilova fotka
smudlinka10: No já taky nechci, aby bylo vedro - proto 23.4.2011. Bála bych se, že bude 9.4. ještě moc zima, tak uvidíte :o)
Profilova fotka
aaaaajulkaa: Joje blbý, jak se to vleče, už aby to bylo...Jenže zase, za jeden den, je to pryč, tak si musíme pořádněužít ty přípravy :o)
Profilova fotka
Ahojte děvčata, tak co přípravy kdo méte co hotovo??
no, zas na druhou stranu to beru tak, že mám dost času se dát do formy, zpevnit postavu, něco zhubnout... ale to si říká každý a málokomu se to povede :-D ale času je na to dost, tak třeba se to povede :-)
Profilova fotka
aaajulkaa:jo já chci taky zhubnout, tak uvidíme :o)
;-) tak držim palečky :-) já jsem z toho tak nadšená, v srpnu to bude rok, co jsem zasnoubená a od tý doby si to plánuju. Přítel už je z toho na nervy, jak se ho pořád na něco ptám a pořád mu vykládám, jak si představuju tohle a tohle :-D vždycky řekne, že je ještě dost času :-N
Profilova fotka
aaajulkaa:Já plánuju už asi rok a půl, přítel taky říká času dost :o)on by to měl vyřízený ze dva dny, vůbec by nepotřeboval takový přípravy :o)No jo to je většina chlapů :o).
bessinka: no jo, ale podle toho jejich vyřizování by byla svatba někdy večer, protože už by nebyl termín a v nějakým pajzlu, protože restaurace, co za něco stojí by byly dávno obsazené :-D a nějakou dekoraci? To by je ani nenapadlo :-)
Profilova fotka
tak zima mi ani tak nevadí, jen chvilku budem venku a pak budem už na sále ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
aaaajulkaa: No to máš úplnou pravdu :o) Jsou si všichni dost podobní v tomhle :o)Hlavně, abysme to měly všechny krásný ...Aby se všechno povedlo :o)!
Profilova fotka
Ahojky, plánujeme taky svatbu na rok 2011 - jen pořád váhám s termínem - duben - červenec - září? No letos budu pečlivě sledovat počasí :-) Jediné, v čem máme jasno je místo - Kláštěrní zahrada ve Zlaté koruně - viz fotogalerie.
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky x-) Tak jsem si dnes koupila plátky růží a ubrousky s ženichem a nevěstou x-)
Profilova fotka
mykolaapsi: No tak my jsme původně chtěli červen 2011, ale to budu dělat státnice, tak jsme to dali na duben :o)Letos i loni na 23.4. bylo krásně, tak doufám, že bude i příští rok :o)A máte už něco nakoupeno?
Profilova fotka
smudlinka10: Tak to je super, že jsi zase pokročila :o)A jak barevné plátky růží?
ahojky, tak hlásím pokrok :-) včera jsme se s přítelem dohodli, že bychom si mohli zamluvit ten termín na matrice, tak doufám, že příští týden budeme mít čas a konečně se do toho pustíme :-D za chvilku to bude už jen necelý rok do svatby a tedy se to konečně všechno rozjede :-) radši si to zařídím vše dopředu, abych se pak mohla věnovat jen příjemným starostem :-D
Profilova fotka
Milé nevěsty držte mi palečky pokud vše vyjde tak jak má bu Paní Vostřáková ještě letos v létě.... jupííííí
Profilova fotka
aaaaajulkaa: Noto víš, že jakmile je datum tak máš hned lepší pocit :o)Já dělám taky vše ráda dopředu :o)Tak pak napiš, jak to dopadlo..
Profilova fotka
luy.m: No to víš, že ti držíme palce. A tiše závidíme...
Profilova fotka
lu držím pěstičky besi v bílé barvě, chci je na stůl a ten bude asi se zeleným vlizelínem
Profilova fotka
smudlinka10: No to bude nádhera :o)No jsme holky šikovný, jak si to všechno pěkně naplánujeme a paknám všechno vyjde do posledního detailu :o)
Profilova fotka
snad ano, zjistila jsem kolik toho ještě doma mám schovaného :-D takže mám ještě svatební album - knihu, svíčku, kapesníčky co koupil přítel, jeden pro mě a jeden pro něj(asi chce doják :-p )
Profilova fotka
No já budu brečet určitě, se znám :o)Jo ty věci se strašně hromadí, viď :o)?
Profilova fotka
já brečím jen když slyším písničku co chci na svatbě :-D jj budu muset vymyslet nějaké místo na ně
Profilova fotka
Mě taky rozbrečí písnička, co jí chceme na svatbě, a většinou i jiná romantická :o)No jo,co se dá dělat :o)Já věci na svatbu strkám do skříně, a za chvíli už mi nebude stačit jedna polička :o)
Profilova fotka
no taky je mám právě ve skříni ale asi to bude chtít jiné místo
Profilova fotka
smudlinka: Můžu mítdotaz? Jak jsi v tom albu udělala to písmo zelenou barvou a to, že máš na každé řádce jen jednu větu? Díky moc za info. Já na to sama nepřišla. Bessi
Profilova fotka
tak na konci řádku dělám < br > musíš odmazat tu mezeru < font color=LimeGreen > opět bez mezer, ale barvu si zvolíš podle tabulky, najdu ti stránku kde jsou barvičky

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?