Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
Profilova fotka
@bessinka Děkujeme,zítra na něj vyrážíme,já jdu až na noční, tak pojedu odpolčo za Hynkem do práce a sjedeme tam,protože je to od něj z práce kousek:-DTak snad si vybere...dnes jsem tady kousiček asi tak 20 minut chůze našla kosmetický a kadeřnický salon a líčení i se zkouškou mě vyjde na 1900 což mi přijde fajn:-Da hlavně,že to mám kousek.Hospodu už jsme taky vybrali,je to kouseky od matriky, takže taky fajn a navíc je to pivovar se staročeskou restaurací a vypadá to tam perfektně:-Da ceny jsou přijatelné a to víc než dost :-)
Profilova fotka
@ptjj Není zač,držím palečky at vyberete :-)
Profilova fotka
@jahy2 Tak to je fajn. A chodíš normálně na kosmetiku? Kolik tě to stojí jedna návštěva? Já jsem zatím byla jednou - 8.2. jdu podruhé. Kosmetička mi udělá tou metou P-Shine i nehty, tak se těším na toho 8. jak to dopadne. Mě totiž stojí kosmetika 500 kč a 1900 kč mi přijde celkem dost...Tak mě to zajímá :o)
Profilova fotka
@bessinka Ne normálně nechodím,ale na Prahu,kousek od baráku i ze zkouškou namalování i účes, je to fakt velmi krásná cena :-) Kor na praze4 :-) jo nehty ty budu mít též asi tak za 400, dřív sem chodila každý měsíc na nehty,ale pak nám to zakázali v práci, pod pokutou 5000 tak se těším,ale pak už budu chodit zas, kašlu na ně platí nás bídně,vozí se po nás a už toho mám dost ,na to, že to dělám 6 let a makám na transplantačním kardio aru mam bidu penize a spousta holek ty nehty stejně má..a nebudu už za věčnou blbku :-p
Profilova fotka
@jahy2 a co vy? byli jste včera? a vybrali? stojí to tam opravdu za to?
Profilova fotka
Ahojky,nene já frčím zachvíli za tím mým do práce,protože to od tamtud, to má kousek a včera sme měli oba volno, tak jsme lebedili v teple domova :-) Já ti večer písnu,ale prej,tam mají pěkný obleky prej od 1500-3000 což je podle mě za oblek od op za kompletní málo :-) Tak snad se nám tam bude něco líbit a snad to nebude přebrané ještě :-) @ptjj
Profilova fotka
@jahy2 jj, my jdeme taky dneska, tak třeba se tam potkáme :-) tak hodně štěstí, ať vyberete
Profilova fotka
Třeba jo :-) Taky hodně štěstíčka :-) @ptjj
Profilova fotka
@jahy2 Tak jsme tam dneska byli, ale ten kram jsme proste nenasli :-S Vy jo? Prosli jsme pro jistotu skoro celou Vinohradskou a nic :-( Tak bud jsme slepi nebo nevim :-D Co vy?
Profilova fotka
@ptjj Taky jsme to nenašli :-( No ono nás tam poslala máma,protože ji v práci řeka kolegyně,že si tam její syn koupil oblek, a že sou tam slevy atd,totalní výprodej ,no tak sme si pak říkali,bůh ví co ji synáček nakukal za hovadiny :-N Takže sháníme dál já už sehnala i boty uplně stejný odstín,( ivory ),tak jak mám šatičky,no a už čekám jen na závoj :-)
Profilova fotka
@jahy2 Tak to jsem ráda, že nejsem úplně slepá :-) Ono spíš možná tam ten výprodej byl, ale dávno tomu. Na netu jsem našla nějaké odkazy, ale už byly neaktivní. Tak gratuluju k botkám a kdes sehnala?
Profilova fotka
@ptjj Ahooj děkuju :-) No taky jsme tam chodili,jak dva pošuci :-) Botky jsem sehnala na cilkový :-) sice u našich vietnamskych spoluobčanů,ale na těch pár hodin to stačí :-) sou to lodičky a fakt pěkný´normální...sem ráda,že sou úplně shodné s barvou šatů :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, my jsme oblek pro ženicha a vlastně všechny členy rodiny :-) kupovali v Polsku cena kalhoty,sako,vestička do 2300,- z nové kolekce, takže super a co se týče kvality je perfektní, máme s tím opravdu zkušenosti :-) i maminka si tam vybrala nádherný kostýmek přímo ve svateb.salonu za 2000,- halenka, sukně, kalhoty, sáčko... tak pokud to máte blízko vřele doporučuji, my to máme do Polského Těšína hodinku cesty fakt se to vyplatí... košili brácha hledal po všech obchodech v kraji, chtěl bílou s jemným sříbrným proužkem vyšitým, kupovala jsem ji ženichovi s dlouhým rukávem v Polsku za 350,- v obchodě a brácha chtěl s krátkým, nesehnal ani podobnou, nemluvě o cenách tady ... :-(
Profilova fotka
@ptjj Ahooj :-) Tak jsme zjistili,že ta výprodej je Na Vinohradská 123 :-) A na začátku každého měsíce naváží nové zboží :-)
Profilova fotka
@jahy2 Ahoj, no to je dobry :-) A pujdete tam? Jestli jo, tak dej vedet, jaky to tam je, my se tam az do pondeli rozhodne nedostaneme :-S
Profilova fotka
@ptjj No Drahá půlka,tam půjde možná zítra,ale já ne, protože budu po dvouch nočních :-(a mám doma dost práce. Takže myslím,že tam beze mě nepůjde,jak ho znám :-) chce totiž samozřejmě poradit,takže dřív jak ve středu se tam asi taky nedostanem :-x
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si dneska koupila prádlo na svatební noc, mám z něj radost :o). Ale foto sem dávat nebudu, přítel sem chodí, tak aby to neviděl :o).
Profilova fotka
@bessinka tak to gratuluji. Jakou barvičku?
Profilova fotka
@itimich Je to rudá červená, ale vypadá to moc pěkně. Má to na sobě malinká srdíčka. Je to asi myšleno teď k Valentýnovi, ale já to použijz na svatební noc. A vy už máte nějaké prádlo na svatební noc?
Profilova fotka
@bessinka Já mám jedno vyhlídnuté, ale nevím. Je to přes internet a já nemám odvahu do toho jít. Přece jen mám trochu větší prsa, tak mám strach :-S . Je to takový béžovo hnědý. Ale přítel má zase rád černé prádlo. Tak pořád váhám.
Profilova fotka
dala jsem to do prádélko, co se mi líbí, do albíčka. ;-)
Profilova fotka
@itimich Jo ten můj má rád taky černé, nebo červené :o). No ono je mu to ve výsledku většinou stejně jedno, moc dlouho to na sobě zpravidla nemám ;-) . Já bych asi přes internet prádlo neriskovala. Bála bych se, že mi to nebude sedět - i když v mém případě jde spíš o malá prsa. Ale celkově bych se asi bála. Ale jestli to třeba není moc drahé a líbí se ti to, tak do toho jdi. Já to kupovala normálně v H a M u nás v Č. Budějovicích.
Profilova fotka
@itimich To je moc pěkný, to si objednej, bude se mu to líbit, uvidíš :o)
Profilova fotka
Pořád nad tím přemýšlím, taky mám trochu strach, ale není to drahý. Tak do toho asi půjdu. 8-)
já si objednala černočervený korzet přes net, mám velký prsa, takže jsem se trochu bála, ale sedí úplně úúúžasně. Těším se na reakci svýho miláčka, vypadá to fakt skvěle :-D
Profilova fotka
@ptjj Ahoj,tak ta moje drahá polovička si včera koupila oblek na tý vinohradský:-DZa 2000 a fakt pěkný moc :-) A ještě k tomu dostal sedmičku Fernetu ;-) Dají se tam kombinovat i velikosti a upravy tam taky dělají,takže doporučuji x-)
Profilova fotka
@jahy2 Ahoj, jo? no tak to je super, my tam asi zaskočíme zítra. Díky za info a gratuluji k dalšímu úlovku :-)
Profilova fotka
Tak přeju at vyberete ;-)
Profilova fotka
@jahy2 taky gratuluji k úlovku. Já pořád hledám bordó vestu a kravatu, ale za 2000,- se mi ji kupovat nechce, tak snad něco seženeme. při nejhorším bude jen s kravatou. Nebo jsem si ještě říkala, že koupím smetanovou košili a vestu s kravatou a nechám mu dát do klopy tmavou růži, aby se ke mě hodil. Mám svetanový šaty s bordó výšivkou.
Profilova fotka
@itimich To je celkem dost za vestu s kravatou v bordó 2000 kč. Taky jsem měla v plánu to takhle koupit + celý oblek. Jirka žádný nemá. Ale uvidíme, třeba to někde seženeme levněji. A oblek už máte koupený všechny pro svého drahého? My půjdeme až v dubnu..

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?