Svatba v dubnu 2011

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, máte taky někdo naplánovanou svatbu na duben 2011?My se budeme brát v Třeboni na zámku.
lenkakasp: to je jasný, nová kolekce to jistí! :-D Kamarádce dokonce v jednom salonu řekli, že jde moc brzy, že ještě nemají ani kalendář :-D Ale protože si chtěla hlavně dělat představu, co by jí slušelo, tak potom všude říkala vymyšlený dřívější termín svatby! A s jinou kamarádkou jsme chodili po salonech 5,6 měsíců dopředu a všechno v pohodě. O šaty se nebojím, spíš toho, že až mi konečně vypíšou termíny na matrice, budou už zamluvený všichni fotografové, co se mi líbí... ]-(
Profilova fotka
lucie1984: No tak to nám naštěstí vyšli vstříc na matrice v N.Hradech a termín nám zamluvili více než rok dopředu..Taky jsem se bála, aby pak nebylo všechno zamluvený. Máme naštěstí i termín, i fotografa a kameramana. A kdy vypíšou termíny?Řekli vám to?Abys nečekala do Nového roku :o(
bessinka: No, oficiálně je vypisují až v listopadu, ale jedna holčina v diskuzi mi psala, že tam byla loni v půlce října a že už prý byly... tak se tam vnutím už na začátku října s nějakým čokoládovým úplatkem a budu doufat, že mi to projde :-D Tak zase je to výhodo, že dřív to prostě nemá žádná. Na kolik tě vyjdou ty krásné šatičky u švadleny?
Profilova fotka
Teda to není vůbec špatný nápad, obejít salony už teď a odzkoušet typ šatů, s tím že budu říkat dřívější termín :-D A na té matrice se jako může stát, že už Vám řeknou, že tento termín už není volný? Omlouvám se, pokud je můj dotaz hloupý, já tomu nerozumím. Myslela jsem, že v jeden den nezáleží na počtu svateb, že jich může být kolik chce. :-S
Profilova fotka
Lucie1984: Tak šatičky by měly stát cca.4000 kč - což se mi zdá skvělé :o) Určitě se tam vnuť dřív. Myslím si, že tě nevyhodí :o)
Profilova fotka
lenkakasp: No já si myslím, že ti bohužel na matrice můžou říct, že už nemají ten den volno. Berou jen nějaký počet svateb. Ale myslím si, že v dubnu nebude tak "narváno " :o). Uvidíš. Tak si tam zavolej dopředu a budeš vědět, na čem jseš :o).Bessi
Profilova fotka
bessinka : teda holka tys mi dala s tema vyvazkama ]-( mam jich uz 5 :-D je to piplacka :-D :-D :-D
lenkakasp: no, přesně tak. Oni mají prý vypsaný jenom nějaký termíny (ty se asi oddávají celý den - nevím jistě?) a pak už na tebe může zbýt třeba 9:30 a nebo taky nic... Ale duben bude snad v pohodě, to je pravda. Já už jsem nad tím taky přemýšlela, že půjdu jako na "zkoušku" :-D Je to teda dost ulítlí, ale určitě nejsme jediný, který to napadlo! bessinka: tak to je luxusní cena!!! Kamarádka má zamluvené šaty za 6900,-, což je taky krásný, ale na druhé zkoušce si chtěla půjčit ještě závoj a ten jí vyšel na 3000,-!!!!
Profilova fotka
Ahojky, my máme termín 9.4.2011 :))
Profilova fotka
hannyy: Jojo ty vývazky jsou piplačka, ale mám dobrej pocit, že jsem je dělala sama :o)
Profilova fotka
lucie1984: Jo cena je to super, taky se na ně moc těším :o). No 6900kč za šaty je celkem běžná cena tady v ČB - teda je to spíš míň než víc :o)
Profilova fotka
Lucy.m: Ahoj :o)vítáme tě. Máte už něco na svatbu přichystané? Bessi
Článek se načítá
Profilova fotka
bessinka: Nee ještě ne, mám přesnou představu ale ještě pokukuju a přemýšlím, hlavně mám vymyšlené užasné šaty už jsem je viděla ale u nás je nikde nemůžu sehnat. :-|
Profilova fotka
lucy.m:tak si je zkus nechat ušít, jestli víš, jaký bys chtěla :o)
Profilova fotka
bessinka: Toho já se moc bojím a tady u nás žádnou šikovnou švadlenku ani neznám:(
Profilova fotka
lucy.m: Aha, tak to je škoda.Mě ušije švadlena ty co mám v albu (s tou červenou mašličkou) za 4000kč - to je parádní cena. Chtěla jsem se zaptat, ty máš taky yorkšíráka :o)? Bessi
Profilova fotka
Bessinka: Jj mám jsou mu 4 měsíce dostala jsem ho k valentynu od přítele, jdu kouknout do toho alba :-)
Profilova fotka
Bessinka:Týýýý jo to fakt kokáže jo, škoda že je tak z daleka do toho bych šla taky :-(
Profilova fotka
lucy.m: My máme taky yorkšíráka :o)Je to holka a jmenuje se Besi. 11.3.2010 jí byly 2 roky :o). Jojo zvládne jakékoli šaty, je moc šikovná :o). Tak ti budu držet palce, aby sis vybrala dobře ty šaty, a aby nebyly moc drahý...Bessi
Profilova fotka
Bessinka: Taaaaaaak jupiiiiiii konecne mam vybrane i misto svatby , tak to bude ve Vranove v Zameckem hotelu, dneska jsme to vse objeli a ten se nam libi nejvic i cenove ok, bohuzel to Kravsko nic moc :-| ja mam z toho taky dobry pocit, mamina znama je aramzerka, tak si vse namaslime sami to bude fajn :-N
Profilova fotka
Bessinka: Zkusím ještě v Plzni sehnat nějakou švadlenku uvidíme, no a jak jinak ses daleko s plánováním? :-)
Profilova fotka
lucy.m: Jasně, zkus to, za to nic nedáš :o). No my máme zamluvený termín 23.4.2011, pak fotografa a kameramana, mám hotové vývazky, koupené pytlíčky na rýži, já mám koupené botky, knihu hostů, 2 alba na fotky, kufříček na přáníčka, košík na věci ze svatby, figurku na svatební dort,a bižu :o). Jinak mám všechno v hlavě a momentálně řešíme restauraci - tu kterou jsme chtěli, tak je moc malá :o(. A kdy si založíš taky album, ať můžu nakukovat pro inspiraci :o). Jo a všechny věci co už máme mám v albu :o). Bessi
Profilova fotka
Bessinka: Už se na tom pracuje:)) Máš v albu kytičku z gerber je to moje favoritka a po ni bíle tulipány, ty miluju...
Profilova fotka
lucy.m: Já tulipány taky miluju, ale dost rychle zvadnou, tak si nechám udělat kytici z gerber :o). Na album se moc těším :o). Bessi
Profilova fotka
lucy.m: Blbě jsem koukala, album už máte :o)Jdu mrknout.
Profilova fotka
Bessinka: Moc toho tam ještě namám ale už sem našla fotku šatů a psala švadleně z plzně tak čekám na odpověď, taky jsem se rozhodla pro gerbery a konečně mám i barvy v jakých bude celá svatba:)
Profilova fotka
lucy.m: A jakou budete mít barvičku :o)?
Profilova fotka
Bessinka: No jelikož chci čistě bílé šaty a kytku taky bílou tak zbytek půjde do zelena možná se žlutými detaily:)) jinou barvu kosile a kravaty by mi stejne na sebe nevzal asi: :-D A co vy?
Profilova fotka
Bessi: Teď na to koukám bordová hmmm, tu měla moje sestřička moc hezké:)
Profilova fotka
lucy.m : Tak to budete mít krásné barvy :o). No my vybrali bordó proto, že jsme původně měli mít obřad na zámku v Třeboni a hostinu v Třeboni v restauraci kde mají vymalováno bodró. Třeboň nakonec padla, ale barva zůstala :o).

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?