Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Co vy jak jste daleko se zařizováním :-)
Profilova fotka
My mame zarizen zatim termin na matrice, dale pak pro nevestu saty (nevim jake :-(, pry se to chlapum neukazuje), botky pro nevestu a destnik. Ted obhlizime restaurace. Mame velikeho favorita, ale jeste chceme obhlednout par dalsich. Take jsme zacali premyslet o oznameni a pozvance ke stolu. Ostatni mame jen v predstavach. Jo - uz jsme rozmysleli dort - to jsme se vubec neshodli, takze nakonec budou 3 stredne velike jednopatrove.
s_ary - diky, mam z nich opravdu radost x-) Jinak se u nas nic moc nezmenilo. Kdyz to shrnu tak: vsichni, ktere chceme na svatbe mit, jsou informovani a uz se tesi, termin zajisten, komplet obleceni pro nevestu zamluveno a koupeno, zenichovo obleceni je v behu, oznamko pripravene v PC, misto na oslavu predjednano, balonky na vyzdovu aut a oslavy a obalky na oznamko mame doma v krabici, vyvazky pro svatebcany mam hotove, ale asi vyrobim nove, aby ladily k mym satum, pekarna na kolacky je vyzkousena, peceni ostatnich sladkosti si rozebrala rodina a uz testuje recept na medovnik, zlatnik na snubaky je predjenan a presnou predstavu uz mame, dodavatel kytek a jejich podoby jsou domluvene, kadernice je vybrana, kosmeticka domluvena. Jeste musime dohodnout misto na hostinu, jeji detaily a detaily oslavy. ;-) Na prvni pohled se zda, ze uz se muzeme brat, ale v seznamu priprav nam toho zbyva jeste dost a dost a pripravy si uzivame. :-|
Dort mi přijde, že nikdy nemůžeme vybrat, protože se nám žádný nelíbí. Asi si budu muset nějaký sama upéct :-D
Profilova fotka
Na dort jsme se nekohli shodnout. Ja chci klasicky bily maslovy, hrosice chce cokoladovy s jahodana a v obou rodinach je v oblibe ovocny. Takze budou dortiky 3 - maslovy, cokoladovy a ovocny :-) a jsme oba spokojeni.
My budeme mít dort hlavní asi nějaký máslový s marcipánovými růžičkami a s figurkami, na kterých trvá moje drahá polovička. A asi jeden ovocný ve tvaru srdce s jshodami a želatinou. Mám štěstí, moje ségra je cukrářka a moc šikovná, takže si můžu navymýšlet co chci. :-D Umí moc hezký ozdobený cukroví do výslužek, tak začínáme dávat dohromady co teda upeče??? ;-)
No vidíte, my jsme se o dortu ještě nebavili. Myslím, že by to mohl být nejaký ovocný, nejlépe jahodový, s piškotem a lehkým krémem potažený marcipánem. ;-) Mňam. No, uvidíme. x-)
Profilova fotka
Ahoj děcka, dneska jdu na šaty, tak držte palec....a moc, Ať se mi tam vlezou všechny vnady :-D Potom vyvěsím na net nějakou tu inspiračku, ju? ;-)
Ahoj Petral, držím palce a těším se na fotečky. x-)
Profilova fotka
Ahoj tady všichni z červnových svateb. Je mi to hrozně líto, ale bohužel se s vámi musím rozloučit. :-( Svatba byla prozatím zrušena a jestli nějaká bude, to nikdo neví... Chci vám všem poděkovat za rady, inspiraci a příjemného positu, že v "tom" není člověk sám. Budu vás a všechny vaše přípravy pozorovat. Mějte se a všem vám přeji více štěstí, než jsem měla já. P.S. Užijte si ty přípravy i za mě Jana
Jani, to je mi moc líto. :-( Ať jsou důvody jakékoliv, držím palce ať je Ti brzy zase dobře :-) Alena
Profilova fotka
Ali, díky. Už je to lepší...
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani, já jsem v červnu 07 jen na pozorování co asi tak za rok, ale přijde mi, že Vás tak nějak všechny už znám. Doufám, že se vše urovná tak, jak má, a budeš v pohodě. Míša
Profilova fotka
Míši, i já mám stejné pocity jako ty. Jako bych tady tak nějak všechny znala. Dost mě mrzí, že už si tady s váma nebudu psát, radit se a vyměňovat zkušenosti. Ale všechno je tak, jak má být a člověk se s tím má smířit a přijmout to, i když někdy nechce... Pro mě je prvním krok ke smíření s tím, co se stalo, ten, že sem za vámi musím přestat chodit a psát si s vámi a taky vymazání mého alba. Nějak mě to bolí o to víc... Takže dnes jsem tady naposled jako aktivní pisatel... Ale pozorovat vás, jak vám krásně jdou přípravy, to stejně budu. Papapapapapapapapapapapa Jana
Profilova fotka
Nam je to take moc lito ... Za me i za Hrosici ti Jani preji, at se vse urovna a doufame, ze se k nam brzo vratis. Mej se krasne. Papa
Profilova fotka
Jani, tak držím palečky, abys byla co nejdříve v pohodě. A dej pak určitě vědět, jak se máš.... ;-) Míša
Profilova fotka
Jani, je mi to také líto, písnu ti do IP.
Ahojky všichni, po Janině rozloučení se nám sem ani moc nechce psát, že?! :-( S dovolením naše mlčení prolomím. Včera jsem si totiž udělala radost a koupila tři balení (á 450g) čirých skleněných oblázků na stůl. x-) Dokonce byly za pár korun (40 za balíček). :-) Ještě chci modré, ale ty v jysku neměli. Krásný den.
Profilova fotka
Nazdarek. Mno, spis tak nejak nemame ted o cem psat. Byli jsme o vikendu v dalsi restauraci. Jeste jich par na seznamu mame. Jinak s pripravama nepokracujeme. Jo malem bych zapomel - vybirame strasovou korunku k satum, ale to je vazne vse
Profilova fotka
Ahoj! No ja taky nic moc. Mame pred-zamluveny kostel a o hostine se rozhodujeme...pocitame a pocitame:) Ja se divam na ruzne saty, nedoporucuju divat se na stranky vyrobcu, protoze pak budete tak jako ja zklamane, ze se to neda sehnat :-| Musim si vytvorit album a dam to tam. Taky se divame po tom, kde to nechat vytisknout...problem je, ze skoro nikde nemaji otevreno v sobotu...a ja mam tak malo dovolene :-( ..jo a az v v praci zjisti, kolik casu tady travim, tak to budu muset hodne vysvetlovat :-)
Ahoj, taky ted nejak nepokracujeme....jenom premyslim, ze se na saty pujdu podivat uz v prosinci....ale jeste nevim.....stejne porad nevim, jestli saty nechat usit...nebo pujcit... :-|
Profilova fotka
Tak děcka, já teda pokračuju....chodím pošatech a v albíčku jsou zatím favorité. Jinak jdu v sobotu na poslední rozhodování s mámou a chci to rozhodnout. Jinak se teď spíš zaměřuji na Vánoce a práci, ale šaty to byla radost...cítila jsem se jako princezna.
Profilova fotka
Ahoj nevěsty,tak mi máme termín 23.6.2007 ve Valticích... :-)
Ahojky, my taky mame termin 23.6.2007, uz jsem se bala,ze se nikdo v tomto terminu nevdava ;-) a mame to na Bruntalsku
Ahoj Petral, trošku jsemi Tě okoukla v albu a smekám. Moooc Ti ty šaty sluší a vůbec na fotkách vypadáš hezky. x-) Jo, když je někdo pěkný a fotogenický... :-)
Vítejte monaliza a magi :-) Jak jste na tom s přípravami?
Profilova fotka
Teda almo moc děkuji je to pro mne velká pocta. Jsem k sobě však dostatečně kritická a vím, že musím ještě trošku zhubnout, aby to bylo v den D perfektní...A jak jsi na tom ty? Co jsem viděla, tak už máte spoustu příprav za sebou. Vím, že i Ty máš už šatičky jasný...bohužel já nejsem dost rozhodná, mám ještě jedny favoritky, ale bohužel salon nedovolil focení...snad se mi v sobotu povede ukecat...prostě jsou oboje krásný a perfektní a nevím...poslední slovo bude mít mamča :-)
Profilova fotka
Ahoj :o)) Plánujete některá svatbu okolo 70 lidí? Potřebovala bych se s někým poradit ohledně rozpočtu :o))
Petral, já už jsem se smířila s tím, že na svatbu perfektní postvaičku mít nebudu. :-S Při učení totiž děsně kynu, a to už jen z toho věčného sezení (v práci, doma nad učení) a státnice mám začátkem června ]-( Mám šaty vcelku, tak hodne schovají, ale ty ruce ..... ach jo. :-( Před dovolenou jsem se i přes zkoušky vybičovala k pravidelnému cvičení a měla jsem pocit, že zabírá i na ruce a můžu se tam i učit. Můj návod je: před odchodem z práce si šlehnout L-carnitin a ve fitku alspoň 30 min. šlapat na kole. U nás mají takové to kolo, kde sedíš s přenými zády a šlapeš před sebou a na něm se dají louskat podklady. x-) Jenže co teď už zase měsíc dělám pro své tělo? Áááno, vůbec nic! :-N Jinak přípravy jsem trochu odložila (nakupuji příležitostně) a ženich chodí v noci z práce, tak na ně momentálně prdí úplně, proto jsme začali včas ;-)
kkatka - rozpočet na počet lidí, ještě doladěný nemáme, ale je rozložený na jednotlivé položky. Zkus se mi podívat do alba, třeba Ti alespoň trochu pomůže.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?