Svatba v červnu 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky, zdravím všechny, co plánují svatbu na červen 2007 :-)! Jste tu některá?
Profilova fotka
Ahojky holky tak už jsme zase zpět v N a tak se budu moct častěji zapojit. A jak je mladé paníííííííííííííí :-D :-D
Profilova fotka
donko tak aspoň máš na co vzpomínat, na netradiční svatební cestu. A další výhodou je, že víš kam už se nevracet a naopak kam se určitě podívat znovu a třeba na celý týden. Uvidíme fotky?? =-) ;-) kouzlo tak jak je opět v německu? No za sebe můžu říct, že hned po svatbě to bylo úžasný období, se vším všudy jako ze začátku. Moc moc si užívám tu mladou paní, je to opravdu báječný pocit. No co budu vyprávět, asi ví každá, že... x-)
Profilova fotka
Ahoj Kouzlo! Moc gratuluji ke krásné svatbě a přeji jen samé štěstíčku do společného života! Jinak jako mladá paní moc velkou změnu nepociťuji, jen s tím jménem mám pořád ještě problém :-)) A teď po návratu z cest se musím vrhnout na změnu dokladů a do toho se mě tedy vůbec nchce! :-S Vy už to máte holky vyřízeno? Já mám hotovou jen občanku pro kterou si dnes jdu.
Profilova fotka
Tak já mám pas a občanka bude počítám každou chvíli. Ale to mě nijak nestresovalo, protože dělám na úřadě, tak jsem jen holkám dala žádosti s tím, že až to budou hotový, tak zavolají. 8-) :-) No a s občankou pak zajdu na pojišťovnu a na banku a bude... Donko u nás ce prakticky změnou stavu taky nic nezměnilo, ani nemohlo, po těch letech co spolu bydlíme. Ale ten pocit si zatím užívám, dokud to jde. Doděláváme teď byt, už se těším až se přestěhujeme a bude klid. Pak už se bude všechno pomalu vracet do starých kolejí. No a na řadu příjde třeba miminko. x-)
:o)))))))))))))))) :-D
Profilova fotka
Ahojky holky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Donka to musela být paráda, nás snad čeká svatební cesta na podzim. Chceme někam do teplých krajin. Fakt moc rozdíl mezi slečnou a paní necítím. Možná lidi v práci jsou trochu zmatení a nemůžou mě najít v seznamu, ale jinak nic. Teda přišlo mi, že se na mě manžel nějak zamilovaněji koukal těsně po svatbě, ale teď už normálka
Profilova fotka
Čao holky! No nějaké fotky Radus ukážu, ale musím je napřed od svého miláčka získat. Jak jednou uvázne něco v jeho počítači je to problém získat :-))) Taky bych si Broučku dala ještě jednu svatebku na podzim :-) Máme v plánu jen pár dnů u moře s malou, když jsme vypadli na 3 týdny bez ní. ale to asi hupsneme jen na nějaký prodloužený víkend do Slovinska nebo Chorvatska. Vidím to spíše na to Slovinsko, páč můj drahý Chorvaty nesnáší :-)) Teď si udělám dámský víkendík v Praze s mou drahou svědkyní a pak valíme na Slovensku na svatbu, takže pořád v jednom kole :-)) Včera jsme si vyzvedli občanky a večer za mnou velice manžílek chodil a pořád ukazoval, že mě tam má napsanou tak už je to asi fakt, že jsem jeho žena :-D
Profilova fotka
donko taky jsme se nechali navzájem napsat do občanky :-) Jo jo, opravdu jsme vdané, je to tak :-D x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu po dlouhé době. nějak mi při tom těhotenství nedělá ta obrazovka na PC dobře-bolí mě z ní oči a hlava, tak se mu vyhýbám. Už je to ale lepší. Taky bych jela k moři, ale my pojedem jen někam do Čech, ale aspoň ke koupališti, protože je strašný horko, no ale uvidíme, jak bude v srpnu. A uvidíme, jestli vůbec můžu na týden vypadnout, když mám PN. Jinak na doklady se vrhnu příští týden, čekala jsem, až půjdu k holičce, abych na fotkách vypadala už zase k světu, pořád mám tak dlouhé vlasy jako na svatbě, ale nedrží mi žádný tvar a jsou splihlé, a ještě teď v těch horkách. Jinak změnu taky nepociťuji, jen manžílek je strašně šťastný, nechal si mě dát do OP a hned by si tu svatbu zopakoval, tak z toho byl nadšený. to je na tom to nhejlepší, že se mu to taky líbilo a líbí i teď, když říká, že jsem jeho žena a už paní x-)
Profilova fotka
Nám se svatba taky líbila oběma. Teď jdeme ještě na jednu už jako hosté tak si to musím vychutnat i z té druhé strany :-) Ale stejně mám pořád problém se představovat novým jménem :-N
Profilova fotka
donka no tvoji svědkyni jsem teď už celkem dlouho neviděla, vždycky když jsme někam šli, měla moc práce nebo už měla něco domluveného :o))) S představováním se novým jménem nemám vůbec problém, už jsem si zvykla a dokonce se tak představuji i těm, kteří mě pod novým jménem neznají. To je celkem zábava pak slyšet jejich reakce :o)))
Článek se načítá
Profilova fotka
donko my jdeme v srpnu jako taky na jednu svatbu, jako hosté a už novomanželé. Těším se že si ji užiju zas jinak. x-) Já už jsem si na nový jméno celkem zvykla, asi je to tím, že v práci často telefonuju 8-) :-D arween tak když byste jeli v srpnu na Šumavu, tak se třeba někde potkáme :-D Ale mám strach, že tě poznám :-D :-D 8-)
Profilova fotka
No broucku, má svědkyně je opravdu nějaká moc ulítaná nebo co :-) Od úterka mě ani neměla čas odpovědět na mail :-))) Ale budeme mít celý víkend na probírání novinek. Vlastně celkem brzy po svatbě udělám na 3 dny miláčka slaměným vdovcem :-D . S tím jménem je to u mě pořád nic moc, ale už je to přece jen lepší po tom týdnu v práci a zvedání telefonů a podepisování papírů :-) Jsme vlastně celkem brzy po svatbě na 3 týdny utekly z reality a tak si to člověk opravdu ani neuvědomil, že se jmenuje jinak, zvláště když jsem jela na staré doklady a při placení kartou se musela podepisovat jménem za svobodna, páč to ještě nemám předělané :-) Jsem zvědavá Radus, jak si ty svatby užijeme už z pohledu zkušených nevěst :-)) Já jsem včera konečně viděla naše video ze svatby a dost jsem se nařechtala, myslí, že to byla pařba jak má být :-D
Profilova fotka
mně dělá největší problém se podepisovat, když platím kreditkou, protože tam mám ještě staré příjmení a nějak vždycky něž si to uvědomím, tak bych se podepsala normálně novým
Profilova fotka
No dnes jsem byla vyřídit změnu - teda chtěla jsem- účtu a karty, ale bylo mě řečeno, páč mám podnikatelský účet, že musím první změnit živnostňák a tak jsem si teprve teď uvědomila, že musím obejít vlastně všechny úřady od sociálky až po finanční :-( To bude paráda. Už mě nesedí občanka ani s blbou artičkou do Makra! Vše holt závisí na živnostňáku! Ach jo.... Teda taky je u Vás takové vedro - já už z toho šílím. V Řecku se to dalo, ale tady už 3 noci nespím jak je dusno!
Profilova fotka
donka byla jsem si všechny změny včetně živnosťáku dělat minulý týden, jen jsem ještě nestihla zdravotku, ale jim prý stačí jen poslat oddací list, pak musím sociálku a finanční úřad. Blbý je, že člověk musí měnit i všechna pojištění a spoření, do čehož se chci pustit příští týden.
Profilova fotka
Ahoj holky červňačky, tak to já se musím pochlubit že už mám všechny doklady vyřízený a vyzvednutý. Že jich ale bylo! Když už jsem myslela že je to všechno, tak najednou bum - ještě přehlásit psa, bum - nahlásit změnu na stavební spoření, .... Teď už doufám že žádné BUM nebude.
Profilova fotka
no, těch změn bude habaděj. My jsme byli obkouknout jednu svatbu hned týden po té naší. A i když jim hosté neutekli tak brzo a byli tam mnohem dýl, tak se to s tou naší nedá srovnat. na ní jsme byli hlavními postavami dne a řádně si to užívali. A vše se točilo jen kolem nás. takhle ne. Ale bylo to zajímavý porovnat z tohohle hlediska.
Profilova fotka
No asi sina ty doklady vyhradím pondělí a pokusím se toho zvládnout co nejvíce. Začnu pasem, řidičákem a živností a pak uvidím kolik toho ještě zvládnu :-))) S pojistkou jsem měla trable už před cestou, došlo mě týden po svatbě ukončení a výplata pojištění a už mě nechtěla ověřit na úřadě podpis za svobodna, ikdyž to končilo k datu kdy jsem ještě nebyla vdaná. Tak jsem musela ověřit kopii oddacího anpsat změnu atd.... no naštěstí penízky než jsme se vrátily z dovči přišly :-) Já se celkem na tu svatbu kamarádů těším. Asi to nebude jako ta naše, kdy jsme byli jak píšeš Arween hlavními postavami, ale i tak si to doufám užijeme rozparádíme to tam jako na naší svatbě :-)
Profilova fotka
Docela se těším, protože u nás doma asi taky bude ještě jedna svatba (bráška), ale ti chtějí jen mini, tak uvidím, jestli to bude jen oni a svědci nebo i blízká rodina. Blbý je, že na občanku čekám 30 dní, protože bez ní mi kde co nezmění. A ještě blbější je, že za každou změnu - živnosťák, pas ařidičák ještě platíš.
Profilova fotka
Pěkný večer! Tak jsem dnes úspěšně protančila mezi úřady a velkou většinu změn mám vyřízenou. Sice na to padnul jeden celý den, ale krom finančního kde budu potřebovat až nový živnostňák mám vše úspěšně změněné - nebo zažádané o změnu. Nejhorší byl řidičák - tam jsem trčela 2,5 hodiny!!! S těma polatkama máš Broučku pravdu, jsem hubenější o nějakou tisícovku za všechny poplatky za změny! VYDŘIDUŠI!! Taky jsem se dnes byla konečně ostříhat a připadám si zase jako člověk :-))
Profilova fotka
mně už živnosťáky dnes došly. Chybí mi finančák, sociálka a zdravka, tak to musím vyřešit. Taky mi ještě chybí účty, ale ten se nedá změnit bez občanky.
Profilova fotka
Tak jsem se konečně dostala k tomu, že dám do alba i fotky od fotografa, ale nevím jak to má udělané, prostě nejdou zmenšit abych je tam dostala :-( Tak jsem přidala ještě od něj pár momentek, ale zbytek bohužel :-( A jak jes jinak holky máte co by čerstvé paničky :-) Tady na Moravě je pořád vedro. No snad bude o víkendu hezky i v Praze kam v pátek odjíždím a nechávám doma miláčka samotinkého :-)
Profilova fotka
Tak se mě podařilo přece jen pár fotek zmenšit a taky jsem přidala něco ze svatební cesty :-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny, taky už mám vyřízené doklady. A až bude občanka, tak najedu na banky. Jinak se zrovna nemáme moc dobře, protože jsme přišli o to očekávané mimčo. Ale už se to lepší a mám super chlapa, takže jsme se přes to přenesli rychle a společně. ;-(
Profilova fotka
Arween, holčičko, to je mi moc líto. Je dobře že máš takového fajn manžela a jste na to dva. Hlavu vzhůru a těš se na další těhotenství, které tentokrát už bude určitě v pořádku!
Profilova fotka
Ahojky a děkuju. je to smutný, ale musíme myslet pozitivně. Snad to příště vyjde-musí. Nic jiného nám nezbývá.
Profilova fotka
arween to je mi líto. Podle statistik takto končí cca 30% těhotenství, ale příště to dopadne určitě dobře
Profilova fotka
To je smutné arween a je mě to líto, ale určite to příště dopadne dobře, uvidíš!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?