Svatba na Hrubém Rohozci - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, najde se tu některá z Vás???
Profilova fotka
ahojky budoucí nevěsty tak jak jdou přípravy ;-)
Profilova fotka
ahojky Ivi, tak co něco nového :-)
Viděly jste včera večer regionální zprávy na ČT1 po hlavních událostech, jak vichřice poničila park na Hrubém Rohozci a na Sychrově? Chtělo se mi brečet. Moc stromů vzalo za své. Ale svatbu rušit nebudem. Podpoříme je. Holt se vyfotíme na pařezu.... :-|
Profilova fotka
jejda tak to je mi líto, ale neboj než vy budete mít svatbu tak to tam daj trochu do pořádku a taková fotka u pařezu ;-)
Profilova fotka
tu každej nemá :-D
Profilova fotka
Ahojky. Nového??? Dnes jsme objednali minizákusky. A už máme doma prstýnky. Musím ještě vybrat nějaké to oznámení. Fakt je to těžký, ale jinak to je v pohodě.
Profilova fotka
Tak to je super, že už máte prstýnky :-) To docela rychle i když u nás taky byli z jedných prvních věcí co byli doma. Neboj skoro všechna oznamka jsou pěkný ať už vyberete jakýkoliv ;-)
Profilova fotka
Ahojky Míšo. Tak a mám tě. No chtěli jsme už mít něco zaplacené. Ale třeba obřad ten ještě zaplacený nemáme :-o Míša se jel ven projet na kole. Vrátí se asi tak v pět. Míšovi se líbí gumoví medvídci. Na oznámku je červený a zelený, tak nevím.
Profilova fotka
Koukám, že jsi chtěla jít na nějaký srazík, jo??? Příští týden v pátek asi půjdu s kamarádkou a kámošema do hospody. Tak uvídíme. Prý byla minule semnou sranda. Taky jsem vypila pět piv. Tak se brzy uzdrav
Profilova fotka
A nakolik tam tak vyjde ten obřad?
Profilova fotka
Obřad bude stát 3900 kč
Profilova fotka
Dobrá pálka, ale ono se to takhle nějak pohybuje.
Článek se načítá
Profilova fotka
No jo co se dá dělat
Profilova fotka
já mám pocit,že jsme platili 4000 na ten Rohozec, no takže je to pořád podobné. Mylsím,že třeba Valdštejn by vyšel o malinko dráž kvůli poplatkům za vjezd aut.
Profilova fotka
Tak pa pa já se loučím
Profilova fotka
Ahoj Scai. Myslím že ten poplatek za vjezd není moc vysoký
Profilova fotka
jojo není to asi moc,myslím,že tam by to vyšlo tak na 4500, což už není při těch pálkách moc rozdíl :-D
Profilova fotka
Ahojky Míšo. Dneska jsem viděla nový oriflame a je tam ten zázračný kelímek. Zlevněný z 220 korun na 120. Takže to je krásný. Hned si ho objednám
Profilova fotka
Ahojky slečny a mladé paní. Tak jak se Vám všem vede? A co přípravy??? :-)
Ahoj všem. Včera jsem vyzvedla na poště balíček - prstýnky objednané přes e-piercing z Plzně. Jsou pěkné a dokonce nám padnou. :-) Z toho máme radost, protože jsme to všelijak měřili a odhadovali. V sobotu jedeme na schůzku do restaurace dohodnout vše tentokrát do všech podrobností a za fotografem. Tak snad to dobře dopadne. Jiank nemáme na přípravy moc čas, pač rekonstruujeme byt. A co Vy?
Ahoj holky,tak se konecne pripojuji na spravnem miste. My chysteme svatbu na Hrubem Rohozci 28.6. 2008. Mam to trochu komplikovane, protoze si beru anglicana, tak si umite predstavit, kolik jsem mela papirovani. Minuly vikend jsem se vypravili zhlednout ono misto. Abych pravdu rekla, tak jsem byla trochu zklamana, ale asi to bude tim, ze bylo osklive pocasi a vsechno vypadalo tak trochu ponure a depresivne. Pote jsem vzala Simona (to je muj nastavajici) na zamek Sychrov, protoze jsem na zacatku prave vahala mezi temito dvema misty a jemu se tam samozrejme libilo vice, tak jsem myslela, ze me omejou a zbytek vikendu jsem probulela. Pote jsem se ale rozhodla vyhledat vice informaci o techto dvou mistech a upokojila jsem se, ze jsem snad vybrala dobre. Co myslite? 8-) 8-)
Profilova fotka
Ahojky Castle. Já si myslím, že jsi vybrala dobře. Je to tam krásný. Taky jsme chtěli datum 28. června, ale bohužel už to bylo na celý den plný, akorát nám nabízela matrikářka asi vpět hodin. To už je pozdě. Tak se mějte. A jak jdou přípravy?
ahoj ivcadr, tak to jsem rada, ze jsi mi to schvalila. Pripravy zatim nijak zvlast rychle nepokracuji. Spise si prohlizim napady a rady ostatnich nevestinek a snazim se chytit nejakou inspiraci. Jinak uz mam tento termin objednany hned od zacatku ledna, chteli jsme o odpoledne, abychom to meli na pohodu. Ale v 5 hodin uz je asi pozde. Hostinu mame v pensionu Hamstejn, take uz nastesti zamluveny. Na to ostatni si stale myslim, ze je jeste cas. Nejvic na haku to ma muj nastavajici, toho cela svatba vubec nevzrusuje. No proste typicky chlap. Kde mate hostinu vy? x-)
Castle: Já myslím, že jsi vybrala dobře. Na Sychrově je to mnohem mnohem dražší, svatby tam jsou po půlhodině. Na Hrubém Rohozci jsou na jednu svatbu 2 hodiny. A zahrají Ti na varhany. Nevím, jak vypadá park, byli jsme tam naposled v září a pak byla ta vichřice, takže oba parky Rohozec i Sychrov to dost pokosilo.....ale co.
Profilova fotka
Ahoj Castle. Hostinu budeme mít na Šetřilovsku. S nastávajícím si nedělej hlavu. S tím mým je to úplně stejný. Tak zatím pa pa
Ahoj všem, byli jsme v sobotu na Hrubém Rohozci, protože jsme jeli kolem do restaurace. Byli jsme se mrknout v parku, byli jsme zvědaví, jak to vypadá po té vichřici a když už jsme měli cestu.... Pár stromů vzalo za své, ale není to tak strašné, jak to na první pohled vypadalo v TV. Je to v pohodě. Zrovna se tam honily 3 veverky, bylo to fajn. :-)
ahoj holky, tak to je dobre znameni - s tema veverkama. Ja myslim, ze oni to tam daji do cervna do cajku a az to tam vse rozkvete, tak to bude vypadat preci jenom jinak. Holky, uz jste vybrali nejake skladby na obrad? Me dala pani matrikarka kontakt na nejakou pani, ale kdyz jsem si otevrela jeji stranky, tak tam mela teprve ukazky par skladeb. Stale jeste nevim, co mam vybrat, protoze nejake vypalovacky v originale prece jenom mohou znit uplne jinak na varhany a take nevim, zda s vokalnim doprovodem ci bez? Co jste vybrali vy? :-D
Profilova fotka
Ahojky Castle. My už máme vybraných pět písniček z těch šedesáti. Přítel to nějak všechny postahoval, takže je máme všechny v pc. Zeptám se příele jak se to posílá, a kdyžtak bych ti je poslala co nejdříve. Tak zatím pa pa. Jaktože nemáš založené žádné album? :-)
Profilova fotka
Castle. Pošli mi kdyžtak e-mailovou adresu.
Profilova fotka
Ahoj holky! Park je úžasný a fotky máme z parku fakt hezké, bylo to sice před vichřicí, ale když píše Olusenka,že moc stromů nepadlo,tak to je v pohodě, stejně si vyberete jen pár míst a tam se fotí, takže zrovna vynecháte padlý strom :-D Je tam pěkné jezírko, fotky mám v albu. S tou hudbou to bylo taky moc fajn, varhany moc pěkné a nám ještě zpíval takový hoch a pěkně! Vybrali jsme si jako pochod Květiny bílé, pak Ave Maria, potom asi v půlce proslovu (nebo před ano asi) ze starců na chmelu Den je krásný, to bylo super, takové veselé, pak nám hráli Imagine od Johna Lennona (má svědkyně je Beatles maniačka, takže byla uspokojena), pak Tenkrát na západě, Hapka Dívám se dívám, a ještě myslím něco od Gotta, ale ty poslední písničky už jsou gratulace a to člověk moc nevnímá. Nejdůležitější jsou asi ty první čtyři!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?