Svatba na Hrubém Rohozci - červen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, najde se tu některá z Vás???
Ahoj, my jsme dostali na matrice v Turnově seznam písní na papíře s mobil. telefonem na paní Pernicovou. Písní je tam 50, ale dvě nebo tři se opakují takže ve skutečnosti asi 45. Vybírali jsme dlouho. Máme jich 5, jsou dost dlouhé, snad nám zahrají všechny. Na nástup Stín katedrál, pak jen anglické. Zádný odkaz na webové stránky jsme nedostali a neznáme. Abychom věděli, co je to všechno za skladby, hledali jsme je na youtube. Přemýšleli jsme nad tím, jestli to chceme jen hrané, ale nakonec jsme se rozhodli i pro zpěv, tak jsme zvědaví.
ahoj olusenko, tak to mas jeste asi stary seznam, me dali uz novy a jsou na nem tyto web stranky: http:||svatby.flashhorse.cz a celkem 60 pisni, na tech strankach jsou i nektere kratke ukazky, je to i se zpevem, ale stale vaham, jestli by nebylo lepsi ten zpev vypustit. Take porad premyslim, co na nastup, nejak si nemohu vybrat a klasicky svatebni pochod nechceme. Moc se nam libi: Elton John>Your song a taky Lou Reed>Perfect day. ;-) :-) ;-)
Castle: tak zrovna tahle od Eltona Johna na tom našem seznamu nebyla. Co nám dali, to nám holt dali. Jak jsem už říkala, byli jsme na matrice v Turnově (kde taky jinde, že jo ;-) ) a byli jsme tam myslím 21.1. To už je jedno. Máme vybráno. Taky jsme přemýšleli nad zpěvem, jak pán zvládne angličtinu, nevíme, jaký má hlas, nic. Ale Scai říkala, že jim zpíval hezky (jestli je to ten samý), tak jsme to riskli. Třeba to nebudem vnímat, když budem poslouchat oddávající nebo se třeba zasmějem. Přemýšlíme ještě, jestli nemám aspoň tu píseň na slib ANO dát bez zpěvu a ostatní se zpěvem.
Profilova fotka
Ahojky. Tak jak u Vás pokračují přípravy??? Nešílíte??? :-)
Ahoj. Já docela jo. Minulý týden jsem objednala kytky a koláčky na den svatby, ještě musíme koupit ženichovi oblek, mě prádlo, dodělat noviny a vyrobit trička. Na zkoušku šatů mám jít až týden před svatbou, což se mi teda moc nezdá.... A rekonstruujeme byt, zbývá nám toho ještě dost a příští týden se máme stěhovat!!!! a do svatby to dodělat abychom mohli ubytovat svědkyni a jejího přítele (doplňky do koupelny, objednat postel atd atd.) Je toho hrozně moc. :-|
Ahoj holky, ja zatim nesilim.K nam prileti polovina hostu z Anglie, tak silim spise z toho, jak to zvladnout s ubytovanim, transportem z Prahy. Nevim, jestli jsem se jiz zminila, ze ma draha polovicka je Anglican, takze nas jeste ceka posledni preklady a potom to uz vse jen zanest na matriku. Nam take jeste zbyva koupit oblek, objevila jsem dobrou prodejnu v Prazske v Liberci, jen tam dokopat partnera, stale se na neco vymlouva. Kde budete kupovat vy? My take stale neco predelavame a stehujeme, jelikoz jsme se do Liberce prestehovali z Boleslavi teprve pred 2 mesici. Do toho jeste zarizuji prodej bytu v Boleslavi. No je toho stale hodne!! Uz je ale lepsi nalada, priroda je v rozpuku a hlavne zmizelo to depresivni pocasi. Stale premyslim, kde objednat svatebni dort a zakusky,nevite o necem? Nejlepe v Liberci ci Turnove, diky 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
Ahojky Castle. Zákusky a rolády máme objednaný z Lomnice. A dorty budume mít z Lestkova. :-)
Castle: Jé, já jsem z Boleslavi. V Liberci je krásně, mám tam příbuzné a moc se mi tam líbí. taky bych tam ráda bydlela. My máme dort z ovocného baru v Turnově, pobočku mají taky v Liberci na náměstí (na tom, co je radnice). Mají výborný dort-koláč "teplá zmrzlina", v takovém pekáčku, ovocný, ten budeme mít + medovník. Mňam. Ta cukrárna je opravdu dobrá. Ale žádné klasické špičky, rolády a větrníky.
Ahojky,dekuji moc za typy, hned zitra se vypravim prozkoumat ten ovocny. Porad premyslim, jaky typ dortu zvolit. Kdyz jsem videla ceny dortu, tak na me sli mdloby. Dokonce jsem cetla, ze nektere nevestinky patlaly dorty samy noc pred svatbou. No to bych asi nezvladla.To dam radeji nejakou tu kacku navic. Budeme mit asi 40 hostu, tak premyslim, kolik sladkeho asi tak sporadaji. Take by to chtelo asi nejake zakusky a asi poprosim i babicky aby neco pripekly. (v ramci uspory) V kolik hodin mate obrad? My nastesti az ve 3 odpoledne a potom se rovnou presuneme na Hamstejn, kde budeme mit asi v 6 hodin veceri. Porad premyslim, kdy se vypravit za kastelanem, abych s nim dohodla veskere detaily. Vy uz jste tam byli? Olusenko, kde rekonstruujete byt, v Bolce? Muj partner prave v Bolce zustat nechtel, tak jsem zvolila Liberec, jelikoz jsem tu studovala a dost se mi tu libilo. My zde chystame otevrit nasi jazykovou skolicku. Tak do svatebnich priprav jeste pripravujeme jeji otevreni. Tak se vsichni mejte, preji prijemny prvni maj!! :-) :-)
Profilova fotka
Ivi, tak už se to bliží co? :-)
Castle: zpěv byl na Hrubém Rohozci nádherný. Jestli uvažuješ o tom, vypustit ho, tak to nedělej. Sice si nahlásíš se zpěvem vše, ale nakonec to tak není, oni to upravují, aby to bylo perfektní. Nastupovali jsme na Stín katedrál, skoro jsem nepoznala, že to bylo ono, pak bylo REM - Everybody hurts, zpívané, krásné, byla pauza, pak přišla oddávající a mluvila k nám. Pak Memory na slib bez zpěvu a pak Yesterday zpívané na prstýnky a polibek a podpisy a pak zase zpívaná jedna na gratulace. Zpíval pán, mladší a paní hrála na varhany, bylo to fakt skvělé.
Ahoj holky, my mame 6.9. na Valdstejne. Kdybyste meli nejake dobre typy na kytky, kolacky a dort v okoli Turnova (hostinu mame u Frydstejna, jinak jsme z Prahy), tak budu moc rada ! diky
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky Ajule. My jsme měly květiny z Turnova z ulice Antonína Marka to je pod radnicí v Turnově.Koláčky z Cukrárny Kamélie též z Turnova a dorty z Lestkova. Vřele všechny doporučuji. Třípatrový dort nás stál jenom 913 korun. 600 koláčků 1500 korun. A květiny-svatební,korsáž pro ženicha, dvě kytky pro družičky, jedna pro babičku, jedna pro svědkyni a kytka na auto, myrta a minirůže do vlasů za 3200 korun. Ale fakt nádherný kytky. Kdyžtak se podívej do mého svatebního alba. Ahoj Ivča
Profilova fotka
Ivi tak už máš po svatbě tak hup za náma na koníka třeba semka ;-) http://www.modrykonik.cz/forum/show.p...
Ajule: doporučuju cukrárnu Ovocný bar pod náměstím ještě před BaŤou. Ivcadr: Není 600 koláčků za 1500Kč trochu moc? My měli 6kilo koláčků tj. 1200 ks za 1300Kč. Ale asi byly větší, ne? No, hlavně jestli byli dobré, ono už asi pak těch pár stovek.... ;-)
Profilova fotka
Olusenko, takže vidím,že hudba se Ti taky moc líbila.To jste měli asi stejného zpěváka, takového mladého kluka? A jak se líbilo a vyšlo to ostatní?
Scai: obřad byl krásný. Hudba krásná a zpěv taky. Dopředu jsme nahlásili matrice, že bychom chtěli proslov oddávající trochu osobnější jako víc pro nás a tak jsme jim nahlásili nějaké osobní údaje, proč se berem v pátek 13. atd. a paní ho upravila, resp. říkala jen pro nás, pač ona ho nečte ale mluví tzv. zpatra. Každému se to moc líbilo a litoval, že jsme neměli kameramana. My teď taky litujeme. Fotografka z Print-Servisu z Turnova mě trochu (trochu víc) zklamala, ale s tím už nic nenaděláme. Ráno pršelo a pak foukal vítr, a byla zima, ale i tak to vyšlo, že jsme se fotili nejen uvnitř ale taky i v parku. bylo to pěkné.
Profilova fotka
Ahojky Olusenko. Budou nějaké fotečky???Máš pravdu na Rohozci je to nádherný, ale ten den tak rychle utekl,škoda. Zopakovala bych to hned znovu. :-)
Ivcadr: jo, nějaké tam dám, mohla bych už teď, co mám u sebe, ale chci před ně dát něco z příprav z domova a tady to nejde vložit na začátek, musela bych vše vymazat a dát znovu a to se mi nechce. Ale příští týden sem pár fotek dám.
Profilova fotka
Olusenko,tak to jste měli asi stejnou paní. Taky nám to moc pěkně říkala a skoro to ani nečetla. Byla to myslím buď starostka Turnova nebo místostarostka. Byla menší a měla tmavé vlasy?
Ano, paní Kordová, popis přesně odpovídá. neměla žádný papír v ruce, nečetla nic, říkala to z hlavy.
Ahoj holky, muzu se pridat do Vasi diskuze?? Ja se na Rohozci vdavam ted 8.8. :-). Jsem z Prisovic, a zacinam byt trochu nervozni, aby vse klaplo, jak ma byt :-) .
Weronikanova: Sice 8.8. není červen, ale proč ne? malá svatba nebo velká? Už máte všechno zařízeno? kde máte hostinu?
Tak kdepak jste holky? Že by už na Koníkovi? ;-)
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Ted jsem byla na matrice a prý se ted nedá zamluvit termín, až v lednu. Co je to za blbost???? Když bylo 8.8.2008, tak to měli lidi zamluvený třeba rok dopředu..Toje hrozný, jak pak mám zamlouvat všechno ostatní????

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?