Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Foogi, děkuju za recept, o víkendu se do ní pustím :-) No a manžílkovi k Vánocům budu kupovat CD (to už mám teda koupený), potřeboval by svetr nejlíp na zip (takže měkkejše bude mít taky ;-) ), pak asi raketu na bedminton.... K těm jménům - Stelinka je moc hezký jméno - to schvaluju a Simonka je taky hezký. Leni, my jsme na tom s těma Š úplně stejně, naše příjmení začíná na Š a mně se na potvoru líbí většina klučičích jmen co končí taky na Š.... :-| Mikuláš, Matyáš, Aleš apod..... Jo, a Foogi, já mám taky taťku a bráchu Láďu, ale brácha mají naštěstí Honzíka;-) A ještě jsme měli dědu Láďu, ten byl ale z druhý strany. A můj manža taky provokuje se jménem Kazimír a s dalšíma podivnýma jménama ;-)
Profilova fotka
Leni - u nás je jedna pani a ta se jmenuje Želmíra ;-) A je to ředitelka psychiatrické léčebny či jak to tam funguje. Ale my mu neříkáme Otmare, my mu říkáme čmeldo. To jméno Otmar myslel manža vážně. No, ale náhodou Violeta je hezký jméno, ale zase jí není jak říkat... Leni - a to je přesně ono, jak budeme říkat Stele zdrobněle
Profilova fotka
Foogy: ručně neeee :-D Teď jsem si vlastně vzpomněla, o čem manža mluvil, že by chtěl k vánocům. Autodráhu :-D
Profilova fotka
Želmíra? Tak to snad slyším poprvý :-o Mně třeba hlava nebere, když dá někdo k ryze českýmu příjmení nějaký exotický jméno, to fakt nechápu. Přece se musím zamyslet, jak to bude celý znít....
no fogy tak ´říkej! já už mám tři košile a pyžamo. A musím pak ten dalekohled vymyslet. A jet ho koupit, je to kdesi v prčicích prodejna dalekohledů.
Profilova fotka
Knedluš: já možná budu bráchovi kupovat vrtulník na dálkový ovládání ;-) Tyhle hračky totiž chlapi hrozně berou a vyblbnou se s tím - možná víc jak dítě :-D Kolega toho vrtulníka v práci měl a co jsme se s ním nablbli! :-)
Profilova fotka
Hakli: já už na ty dalekohledy taky koukala....ale ještě nevím......
my zase máme r tak k tomu musí být něco bez r. Mě se odjakživa líbilo Tibor ale to k příjmení nejde. Myslím, že na Amose nemáte. Violeta Dubská je zajímavé. Ted jsem sepisovala smlouvu a měli dceru Naomi Arači.
Profilova fotka
Jo tak Amos je dobrej! :-D
Profilova fotka
Holky, co budete dělat o víkendu? Já přemýšlím, že budu mýt okna. Ale zatím fakt jenom přemýšlím :-)
Profilova fotka
Knedluš: jsem na tom úplně stejně - taky přemejšlím, že se pustím do oken, když už je příští tejden ten první advent!;-) Jinak se budu starat o nemocnýho manžílka a taky si asi uklidím kuch. linku.
Profilova fotka
knedlu: tak okna už mi tu přímo řvou po umytí, zvlášť jak je teď pěkně, tak je vidět, jak jsou špinavý, takže to vidím taky na mytí oken
Článek se načítá
Profilova fotka
No holky, tak to máme stejné plány :-D
ale jo na okna je krásné počasí. Holky kam zmizla oskarka a zbytek?
Profilova fotka
Hakli, těžko říct, kde se zapomněli :-)
Profilova fotka
Holky, pádím domů na ty okna :-) Tak si užijte víkend a v pondělí se na vás budu mooooooc těšit :-)
Profilova fotka
Tý jo, Amos - to je masakr!!!! No, ale proč ne! A ta Naomi Arači zní hodně dobře!!! Holky, mně se v 19ti líbil kluk, byl to Maďar, žijící v Praze a to bych se jmenovala Hana Bona a to se mi strašně líbilo ;-) Tak mně okna myly obě matinky už na začátku září, takže mám vystaráno. Manža má voliš, takže dopo budu uklízet a vařit a odpo jedu za kámoškou a její 1,5letou holčičkou. A v neděli klasika - oběd, procházka. Ale taky by mě zajímalo, jak se oskarka má a jak se jí vede jako těhuli. A jak se vede Lence jako novomanželce. Holky, my loni s manžou prodávali autíčka na dálkové ovládání (pač nám jeden zákazník nezaplatil a dal nám v té ceně autíčka) a o to byl tak obrovskej zájem! Byly to Hummry a fakt super. No a vrtulníky - ty jsme prodali asi jenom 4. Právě jsem na www.naoko.cz našla super dárek pro manžu - šlehač mléka na kapůčo. My totiž doma máme pressovač na kapsule, je to z Francie Krups od švagrovky a miluna miluje kapůčo, tak by si na to mohl šlehat mléko.
:-. ]-( :-S =-) holky tak tady je o víkendu úplně mrtvo? A já sedím v práci. Dnes ráno jsem zas valila nadšeně do schránky a ... nic. Zas nějsem nějaká háklivá, k narozeninám mi taky nikdo moc nepřeje ani k svátku, ale na to oznámení snad přání nebo aspon zavolat mohli. hana Bona je výborný, já znám bulhara mistra republiky v modeláži nehtů a ten se jmenuje Soňa.
Profilova fotka
Děvčata nevím co máte proti Otmarovi,to je naprosto luxusní... :-D :-D :-D My to máme rozdělené tak,že Peťa bude vybírat jméno pro holčičku a já pro kluka-samozdřejmě,že po nějaké domluvě,ne že přijde do porodnice a řekne,že chce třeba Hedviku... :-S
Profilova fotka
Dobré ránko holky... No dneska je teda počasí...fuuuj a to jsem si říkala, jak bude o víkendu krásně a uděláme si procházku s pejsanem...místo toho je manža ve škole, já sedím doma a pes chrápe :-S Hakli neboj ono se určitě nějaké oznámení ještě objeví ;-) A když jste probíraly ty jména, mně se hrozně líbí jméno kamaráda, je z Tunisu a jmenuje se Kamel :-)
no lucko! No to snad né! Já budu mít Hedvičku! Tak bacha jo! ;-) Hnusně je, já včera udělala po 10 hodinách v práci maraton ve Vankovce do 9. Byla jsem tam pomalu poslední nakupující, koupila si pár svetříků - zas žádná bomba. Mám pocit, že si pořád kupuji to stejné... Ale v Tchibu měli krásné skleněné vánoční banky, tak jsem si jich koupila hned 12 ks. Nemáme žádné a tyto mipřišly naprosto luxusní, i to že jsou skleněné a průhledné to už není moc vidět. zkusím vám sem dát odkaz.
nemají je moc pěkně nafocené. http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
http://www.tchibo.cz/is-bin/INTERSHOP...
Profilova fotka
Hakli, ty opravdu chceš mít Hedviku? :-) Ty baňky vypadají super :-) ten odkaz celý nefunguje, ale když jej nakopíruješ a vložíš, tak se ti ty baňky ukáží :-)
no s Hedvikou se ještě uvidí, ale doma se to moc líbí. Tak se uvidí. Nevíte někdo kde se dá najít aplikace nafotky, jak jsou třeba na bilbordu novomanželé apod.? Mívají to tu nevěsty v albech.
Profilova fotka
Leni,promiň mi to... :-S Já jen,že mám tetu,která se tak jmenuje a nemám ji moc v lásce,tak to bylo první co mě napadlo... ;-(
Profilova fotka
Ahoj holky! Tady bylo celý den nááádherně! Sluníčko, teplíčko... Paráda! Já byla 4 hoďky u kámošky, která mi domů dokonce nabalila oběd pro manžu a rumovou bábovku, je fakt zlatá! A pak jsme přijela domů, lehce poklidila a padlo to na mě a válím se na gauči a pročítám Maminky.A teď čekám na manžu, až se mi vrátí z voliše. Prý to vidí až na 8 :-( Holky, odebíráte některá Avon? My si s mamkou teď objednali nový lak, je červený a má v sobě nenápadné zlaté třpytky, tak jsem si jím včera přelakovala nehty a je to luxusní!!! Takové vánoční. hakli - tak sis včera nakoupila, jo? A koupila sis taky něco na tu oslavu a nebo jenom svetříčky? A ty baňky jsou krásný!!! My letos chceme koupit novej stromeček a i nové ozdoby, ale nemůžeme se dohodnout na barvu :-) A Hedvika se mi hrozně líbí. Jani a je to přesně jak píšeš, dycky si to jméno představíš s nějakou osobou ;-)
Ahoj holky říjnovky, zdravím vás po delší době. Zase vůbec nestíhám - ve škole nám začínají zápočty a zkoušky a navíc si H. koupil nějakou PC hru, takže mě ani moc nepouští k pc ]-( Jak se máte? Holky co svatební cesty, byli jste? U nás to vypadá až na jaro.. Koukala jsem, že už je termín svatby říjen 2010, ty bláho, toto letí :-)
Profilova fotka
ahoj tak okna zůstala nedotčená, nějak jsem se k nim nedostala....místo toho jsem vyšúrovala suterén v paneláku, zrovna na nás vyšla služba v sobotu jsme byli s manžou a tchánovcema v kině na This is it....úplně mě to dostalo, ať si říká, kdo chce co chce, tak na Jacksona prostě nikdo nemá
Profilova fotka
AHojte Berusky, ted jsem vas konecne docetla :) davame mi pokourit :) Jak pak se mate? U nas nic noveho, dneska u nas prsi a je faaakt hnusne, snad to do te doby nez pojedu domu prestane. darky na vanoce.....holky letos nevim jsem totalne bez naladky a bez napadu jak pro mojeho tak pro celou rodinu......tak snad mi neco padne do oka. My jsme si s kamaradkou daly krasny darek k vanocum, 1 prosince jedem do Brna nakupovat a ....jdem na Bodystat - to mereni co maji v tom poradu jste to co jite (ona kouka a moc ji to zajimalo) tak jsem ji objednala a sebe k tomu ...kdyz uz tak at se nasmejem poradne. Takze konecne budu v Brne zase nakupovat, do Vanceku poradne za sobama :) fotoknihu - covece Hakli sleva porad zadna, byl ajsem v patek aj u fotografa a dal mi software na tu knihu, koukla jsem jak to vypada ve skutecnosti ...tak snad se s im nejak pohraju (rikal ze do tydne by to melo byt hotove tak ....snad to bude stat za to), jinak kazdy ted kdyz pojedem k babicce k nasim na narozeniny dostane jednu fotku nas a .....vypalene DVDcko....bych to ozelela - jenom nejsem stale schopna udelat to nase fotoalbum..nejak k tomu neni cas vybrat zbytek fotek..ale dokopat se musim Nic jdu se zase vratit k praci, dneska jsem tu uz od 6ti a ted mam takovou krizi ze kdybych mohla spim jak ruzenka. Apropo k tem jmenum: Stella je krasna, me se libi Emma (či Ema) a klukum...to mame dilema stale ja boju za Vojtu, Amos je dobre ale kdyz si vemu jak bojovali spoluzaci co se jmenovali trosku jinak s okolim .......tak nevim jestli bych s k tomu priklonila.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?