Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
jj to je...dostala jsem právě šílenou chuť na tu klasickou hospodskou vychlazenou... 8-) tak jsem si dala alespoň z obchodu... a co už nakupuješ věcičky?
Profilova fotka
jani - nenakupuju, všechno prý podědím po švagrovce
Profilova fotka
Holky, tak jsem právě po celém dni rozsekla jednu velkou věc!!! Fotoknihu! A udělám jí tak, že do ní dám jenom naše fotky - ty jakoby umělecké, žádné skupinky. Prostě to bude jako katalog. To bude pro naše, tchánovce a švagrovku a k tomu jim dám DVD s fotkama a když si pak budou chtít nějaké vyvolat, ať si je vyvolají a je to ;-)
Profilova fotka
Tak se mějte fajnově!!! Já vyrážím na pokec s kámoškou, manža má dneska zase do půl 10 trénink, tak co bych sama doma dělala.. PAPA
Profilova fotka
Foogy a co kočárek ten už alespoň vybraný je? Užij si hezký pokec s kamoškou :-)
Profilova fotka
foogy: na tu skořici bacha, v těhu by se moc neměla, vyvolává předčasný stahy, takže jen sem tam...ke konci těhotenství a při porodu se naopak doporučuje...ale nechci tě strašit a kofolu tu já taky miluju
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Pejskové jsou oočkovaný :-) Ten tchánojc řekla doktorka, že má slabou šelest na srdci, tak že nemá mít moc velkou zátěž a že se nemá rozčilovat :-D Fakt by mi zajímalo, jak to bude tchýně tomu pesanovi vysvětlovat :-D
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak mám nemocnýho manžela.... Večer byl cvičit a když přišel, tak byl bledej, měl zimnici a teplotu 39. Takže mám o víkendu o zábavu postaráno - budu ho kurýrovat :-N Foogi: co ta pudinková bábovka, nezapomněla si? O víkendu bych jí asi zkusila. Děkuju.
holky ahooj, mě včera dorazila sada na modeláž nehtů. Rozhodla jseme se že to vyzkouším sama. Kupodivu mi to celkem šlo! To potahování je lehké, spíš je horší udělat celý nový nehet. mám je jen čiré, žádný disajn na to neumím, byla k tomu jen francie ale to si zatím netroufám. Večer půjdu do vankovky po práci, musím!!!! si koupit na oslavu nějaký top. Něco ke kalhotům, něco co má šmrnc. A půjdu reklamovat adidasky, mám je rok a půl a rozpáraly se mi švi u špičky.
švy
zítra jdu do práce ]-( ]-( a v pondělí na snídani v kolik se to Janě hodí? V 9? v 8?
pro neznalé, máme tu takovou snídaňovou kavárnu. Kousek od porododnice. (kdyby jana potřebovala... :-D) Mají tam od 7 narváno až do poledne a pak už tam je prázdno.
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ránko, tak já jsem dneska naprosto nevyspaná...trochu poklidím a jdu zaujmout pozici ležícího střelce :-D Hakli já myslím, že v 9 to bude ideální...než se nachystám a dostanu k nemocnici autem, přes tu ucpanou zvonařku, tak je to ideál ;-) Takže nehtíky už jsou hotové?
a jaktože jsi nevyspaná? Kopal? Všechny jsem je během ordinace nezvládla, jen dva nové a 3 doplnit, dnes to dodělám. Koupila jsem si podprsenku, mají dnes slevu 10% tak jsme jednu bezešvou koupila. Mám takové cisterny tak kupuji ty na velká prsa... široká ramínka atd.
Profilova fotka
Trochu mě večer bolelo břicho a asi do čtvrt na 11 se malej stále vlnil a nechtěl najít vhodnou polohu, jak by mu to vyhovovalo. Pak jsem usnula únavou a kolem 4 se vzbudila a už neusla...prostě se mi bez manže blbě spí :-| A kde jsi ji kupovala? Tam naproti u vás v omeze?
Profilova fotka
Ahoj holky hakli - tý jo, jsi dobrá, že ses do toho pustila!!! Já říkám upřímně - já bych to nezvládla sobě a horko těžko někomu cizímu. Mamka mě přemlouvala, abych to šla dělat, ale já jsem na ruční práce trošku levá. Tak nám je pak vyfoť, ju? A ten nakupovací navečer ti závidím!!! Jéééé! Hadry, to je moje! Jani - to chápu, taky se mi bez manži blbě spí. Prostě mi tam chybí, no. A hlavně já v baráku u nás bych sama doma nebyla - buď si zvu kámošky a nebo spím u našich. A když byl pryč v cizině, tak jsem bydlela u našich. Holky, tu snídani vám závidím!!! Se máte! A hlavně se máte, že spolu takhle můžete vyrazit! jannis - promiň, to víš, že jsem na to zapomněla, je to tady http://www.mamincinyrecepty.cz/sladke...
Profilova fotka
Holky a co plánujete manžílkům k Vánocům?
jo u linie zas. Na náměstí už chystají stánky vánoční, tak zítra se tam půjdu podívat když tubudu strašit a nemůžu péct bábovku. On pudink je vlastně škrob, bramborovej, takže by to šlo i tak - škrob a třeba kakao nebo pravá vanilka. (Trochu zdravější verze) Fogy ty čekáš to "ono" kdy? A jaká máte jména vybraná? A pokojíček připravený? dnes je pěkně , kdo může běžte ven!
Profilova fotka
Foogy: vůbec netuším, co k vánocům :-) Teda o jednom bych věděla, ale těžko říct, jestli se povede :-D
Profilova fotka
Foogy ahojky, no manža mě chtěl odvést k jho rodičům, ale nechtěla jsem a taky měl přijít ten opravář... A co manžovi k vánocům? To ještě pořádně nevím, ale začal mluvit o tom, že přemýšlí, že by si koupil elektrický holicí strojek, tak mu jej možná koupím... Už chystají stánky? Tak to je super...příští a přespříští týden musím do města, tak se tam alespoň juknu...
Profilova fotka
Hakli - my to čekáme 1. dubna! :-D A jména máme Stela a Simonka a pro kluka zatím Lukáš. V manželově rodině se drží Láďa už několikáté pokolení, dokonce mají pečetní prsten LJ. Jenže nám se jména po rodičích nelíbí, u nás doma to tak bylo a strašně mi vadilo, když mi naši rozlepovali obálky ;-) Takže kluka chceme dát na L, ale ono toho moc není. A Ludánka fakt nechceme :-D knedlu - ty budeš vyrábět ručně??? Hm! A jak to tchýně vysvětlila tomu psovi, aby se nestresoval ;-) Já mám pro manžu dycky spoustu nápadů, pak už se musím brzdit, aby toho neměl za 5.tis. ;-) jani - no, k jeho rodičům bych osobně teda taky nejela... A je fakt, že když jsi těhu, tak už máš ráda svoje pohodlí, viď jani - taky jsem před 2 lety kupovala manžovi strojek, ale od Gilletu ten vibrační a sklidilo to obrovský úspěch :-D Dokonce mi ho i párkrát půjčil ;-) A letos ho chceme koupit jeho taťkovi ;-)
Profilova fotka
přeju všem krásné slunečné dopoledne foogy: tak budete mít soukromý Apríl :-D mně se Lukáš taky líbí moc, vůbec všechny klučičí jména co končí na š jako Matyáš, Tobiáš a podobně, jenže u nás by měl kluk dvě sykavky za sebou /na konci křestního jména a na začátku příjmení/ a blbě se to vyslovuje, takže kdybysme měli jako druhý dítě kluka, tak budeme muset vymyslet něco jinýho taky plánuju, že manža dostane k vánocům holicí strojek
hmm tak od L to je těžké, Stela je moc pěkné. Simona už je na můj vkus moc častá. Leo? Leoš? Nebo Lucas jak má Borhyová. Do dubna ještě čas.
Profilova fotka
Jé Tobiashe jsem moc chtěla, je to krásné jméno...mám je slíbeny, pokud druhy bude taky kluk ;-) No právě a už mám ráda to svoje pohodlí a klid...a osobně ani u vlastních rodičů si už ani nepamatuju, kdy jsem u nich naposledy třeba jen přespala...prostě jen návštěva a pak domů...
Profilova fotka
Ahoj Leni!!! No, mně se Lukáš líbí, ale už jich je moc, no. A hlavně můj extravagantní manža - pro něj je to totálně out :-D On by nejradši Otmara ;-) A Stela se nám líbí podle Stelly Zázvorkový, ale nedá se moc měnit - jako jak jí říkat - Stela, Stelka, Lila, to u Simony toho je hafo ;-) A hlavně já miluju Alici Bendovou, tak proto :-D (Kdo nekouká na VKV, tak tam hraje Simonu) Tobiáš a Matyáš se mi taky libí. hakli - a Lucase? To asi ne :-N
Profilova fotka
Foogy Otmama? Tak to mu říkám jméno ;-) ten můj chtěl mermomoci Davida... Lucas je hezky jméno...
Profilova fotka
jani - Otmar, měl svátek v pondělí, to se mu hrozně líbí. No, můj manža je prostě krapet extravagantní, no.
Profilova fotka
No mě teď konečně napadlo se podívat, kdy vlastně má Filip svátek...tak to budeme mít hezky po sobě... Já mám narozky na konci prosince, malej se má narodit v lednu. A já mám svátek 24.5. a Filip 26.5. :-D
Profilova fotka
jani - tak to vám vyšlo moc hezky! Budete to slavit společně, což je moc fajn!!! Tak jsem právě objevila další super dárek pro manžu! Safra, to bude dilema, co mu nakonec koupit
Profilova fotka
tak Otmar je fakt bomba :-D my měli zas jako kodový označení mimča Želmíra 2 holky u nás v práci pojmenovaly děti taky zajímavě...obě mají holčičky a jedna se jmenuje Violeta (k příjmení Dubská) a ta druhá se jmenuje Tiffany (k příjmení Kiššová), tatínek té druhé holčičky žil nějakou dobu v USA, tak se tam inspiroval my řešili jména spíš kvůli mojí tchýni, ona říká všem zdrobnělinama, tak jsme museli vymyslet něco, z čeho by mi nenaskakovala kopřivka - i svým dvěma 2-metrovým synům, kterým už bylo oběma přes 30, říká Honzíku a Vašíku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?