Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj holky!!! knedlu - ahá, tak proto ty doma pořád tak vyváříš! Teď mi je to jasný ;-) Ale stejně jsi šikulka a manža si musí mlaskat!!!!! A na tom řidičáku by mě teda nafrali a já držka bych jim to tam dala sežrat - kor, když tam čekáš na manžu, kterého ještě vzali! Mazec! U nás byly včera řemeslné trhy, chodíme na ně s mamkou každoročně, ale letos to nebylo nic moc, utratila jsem tam snad 300 Kč, jindy padnou i 2.tis. ;-) A navečer jsme jeli ke tchánovcům na návštěvu. A dneska se mi teda po těch 5ti dnech vůůůůůůůbec nechtělo do práce, dokonce jsem vstávala až v 7:45 a v 9 otvírám, haha. No, nestíhala jsem, to je jasný :-D jannis - a jakého robota jste dostali? A jakou značku?
Profilova fotka
ahoj hakli - haha, s těma svědkama dobrý!!! :-D
foogy není to tím těhotenstvím? Že tě to už tak nebralo.. mě napadlo... Tady jsou v Brně vánoční trhy, brzo je budou otvírat. Ale nic moc tam nekoupíš, letos ale slibují že budou už trochu jíné. Dali se tam totiž pořídit levné ponožky, koženkové kabelky atd. Spíš by se k tomu hodili takové tradiční české výrobky. Ale jinak je to fajn, jsou tam různé věci. Medovina, svařák, klobáska, ovčí výrobky. Holky sláva sláva došlo jedno přání!!! V sobotu budeme mít tu druhou oslavu s Trnavskýma a zúčastní se i jedna populární osobnost rodiny... Právě jsem včera vykládala mamce jak Foogy měla na svatbě celý fotbalový tým. Mám rýmu. Holky těhulky, v noci mě strašně bolela hlava a tak jsem si říkala jak to budu dělat až budu těhotná...můžete si vzít třeba valetol?
Profilova fotka
Jo, ty úřady, to je děs. :-) foogy: manža je taky původně vyučenej kuchař :-) Tak občas vařím já a občas on :-D
tak to je dobrá kombinace dva kuchaři v rodině. Já se ráda dívám na Ano šéfe. Dělala jsem kdysi v hospodě tak mě to baví, jak to tam funguje a jací jsou ti kuchaři jsou. Zrovna včera tam byla Michalova známá.
Profilova fotka
hakli - paráda! První přání! My ti říkaly, abys tomu dala čas! hele a koho budete mít na oslavě? pochlub se!! ;-) My se tuhle koukali na video a fotbalový tým máme i na videu :-D A na Ano šéfe jsme se včera taky koukali, mě to baví, ale manža dává přednost Kriminálce na Nově, takže mám smůlu. Ale někdy to bývá fakt hustý! Akorát jediná věc, která mi vadí, že mám pak hroznou chuť k jídlu, to je děs!!! hakli - mě bolela hlava jenom 2x za celých 6 měsíců, to dřív mě bolívala častěji, měla jsem z toho strach. Ale v lékárně řekli, že můžu paralen, tak jsem si ho 2x lupla.
Profilova fotka
Jo, holky, když jsme u toho vaření, psala jsem vám o pudingové bábovce? Manža byl pracovně 5 měsíců v Korei a oni ji tam pekli a on o ní pořád básnil. Tak jsem jí našla na netu a on si jí sám upekl (miluje totiž, když může péct bábovky :o). No a byla vynikající!!! A hlavně se tam nedává žádná mouka, jenom 4 pudingy a fakt žráááááááádlo! Doporučuju! hakli - u nás pak před Vánoci taky probíhají vánoční trhy, ale to už není ono, je tam hodně větví a tak. Tohle byly prostě staročeské řemeslné trhy. Hodně keramiky, dřeva, slámy, kovu, vosku a tak :-D A žrádla, ale na to byly tak strašně veliké fronty, že jsem to oželela, ale uslintávala jsem jak náš pes :-D
Profilova fotka
Foogi: tohodle robota jsme dostali - Philips HR 7625 http://www.megaobchod.cz/male-domaci-... Jo, Hakli, koho budete mít na tý vaší oslavě - jsme zvědavý! ;-) Tak na Ano, šéfe! koukáme s manžou pravidelně - máme rádi Pohlreicha a ty jeho hlody - kam na to chodí, to by mě fakt zajímalo!:o) Foogi, pudingová bábovka? Tak to musím zkusit. Najde se recept na netu? Ty jo, Foogi, tak to máš šikovnýho manžu, když takhle cestuje po světě. Vím, že si psala i o Číně.....se tak někdo má ;-)
Profilova fotka
jannis - naštěstí už necestuje, už bych bez něj tak dlouho nechtěla být. Dřív jezdil na 5 měsíců a byl v Rusku a v Severní Korei. Sice je fakt, že jsme za ty prášule mohli udělat plot a ložnici a byli jsme na letní i zimní dovče, ale peníze nejsou všechno. Ne? jannis - najdu ti ho a hodím odkaz na tu, kteoru mám ozkoušenou, jo?
Profilova fotka
Ahojky holky, tak co je nového...jsem tu pár dní nebyla a teď tu budu asi od rána do večera...jelikož až do pátku do večera jsme sami samotincí, manžu máme na školení mimo Brno :-| Hakli já měla na začátku těhu problémy s bolestí hlavy a mohla jsem max 3krát denně paralen...ale když jsem byla před svatbou nachlazená, tak jsem byla u doktora a ten mi dokonce předepsal brufen...že prý ten se nesmí jen na začátku těhu... A gratuluji k prvnímu přáníčku :-)
Profilova fotka
Hakli, tak vidíš, aspoň jedno přáníčko došlo :-) Včera jsem taky koukala na Ano šéfe :-) a kupodivu jsem u toho neusnula :-) Tady v Plzni jsou taky před vánocema staročeské trhy a jsou tam ty starý řemesla, jídlo, medovina,svařák, české ozdoby. Fooogy: máš pravdu, peníze nejsou všechno. A hoď sem ten odkaz na bábovku, taky bych jí zkusila :-)
Profilova fotka
Ahoj Jančo!!! knedlusko - hodím, jen, co to najdu. Já už bych prostě bez manži 5 měsíců nebyla - myslím teď, když jsem těhule a nebo s malým dítětem. Známej takhle jezdí a nechává tady ženu a chudáci jsou oba - ona je na všechno sama a on si je neužije a nevidí, jak vyrůstají, je to strašný!
Článek se načítá
Profilova fotka
Foogy, jo, je to blbý. Ale Lencza má asi taky manžela celý týden pryč. :-( Já už teď truchlím, manža hlásil, že před vánocema budou mít v práci odstávku a že pojede ještě s kamarádem někam prodávat kapry na týden :-(
no holky tak s váma je sranda, říkala jsem si že mě sepsujete že se chlubím, chlubivka jedna necudná. Je to michalův bratranec, moc ho neznám. Je to takový frajírek, samá ženská... http://www.google.com/search?q=martin... hmm tak mě hlav bolí pořád od páteře, no ale řeším to předčasně že. Dlouho tu nebyla Vorlinka nezdá se vám? Jana tu dnes byla na návštěvě, je ostříhaná a břicho nemá moc velké. Holky tady naproti z obchodu říkaly, že vypadá na 5 měsíc
no já jsem jezdívala průvodcovat na krétu na půl roku a vždy jsem zapomněla na to co je doma. Totálně, ta změna prostředí, jiní lidé, starosti co nikdo nesdílí atd. Nemůže to fungovat. Člověk se tam chová jinak, lidi ho neznají, ví že se tam třeba už nevrátí... tak i ty nevěry jsou lehčí apod.
Profilova fotka
AHojte holky, tak .....jak vidno volno jste si uzily vsechny dobre. Ja byla vcera na te thajske masazi a .......to jsem jakoze neste nikdy nezazila takovou bolest a utrpeni (hned jsem proklela kamaradku ktera nam ty poukazky dala a pry to je hrozna pohoda a relax), popisu vam to asi tak ze dosla cca 45tikilova thajka pozdravila bi den (to me rozesmalo), umyla mi nohy a zacala masirovat tapky....to bylo prijemne, pak pokracovala lytka ...jsem usinala poslouchal jsem tu jejich hudbu, vonelo to tam a pak to zaclo, oprela si svoji nohu o moje trisla a zacala muceni.......vyvalila jsem oci, zarvala au a pani odpovedela boliiiii booooliiii mooooc booolliiiiii......booooliže booooli....a nenechala toho predstava ze mi toto bud eprovadet i na druhe strane ...no zadny relax, a to byly jenom nohy (pote se knim jeste vratila abych byla rozmasirovana - snad jsem to z te jejich reci pochopila spravne), no mazec, mam po tele vyborne modriny, boli me cely clovek, to ze po me hopsala jak na konickovi, jeji kolena jsem mela vsude, o loktech a tapkach nemluvim, jsem protazena jak na prazci............takze to shrnu kdyby me to nebolelo, mozna by to byl supr zazitek.....ne vazne nee nikdy vice jsem se vcera zarekla, ale smala jsem se. holt se slovnikem jako sedet, bi den, relaaax, boli bolize toho moc nevykomunikujete :) holky uz mate ty fotoknihy, ja porad premyslim jak to udelat jestli si to nechat udelat v tom DMku nebo zajit nekam do fotoprodejny............poradite mi nekterea????
Profilova fotka
knedlu - ale ten týden se ještě dá. Protože aspoň víkendy mají. Ale když byl můj manža v té S. Korei, tak byl pryč celých 5 měsíců a nesměl u sebe mít telefon a přístup na net měl jenom 1x za týden, takže to byl fakt mazec!!! No, ale zvládli jsme to, museli jsme. Holky, já se loučím, přijel manža vystřídat mě a já jdu s holkama z bývalé práce na kafíčko ;-) Mějte se krásně!!! PAPA
Profilova fotka
Hakli: pěknou osobnost to máte v rodině :-) Barun: tak to je docela síla, taková masáž :-) Foogy: hezké odpoledne :-) Já taky frčím na úřady :-)
Profilova fotka
Hakli tak už vím, kdo to je, ten váš známý :-) A že holkám děkuju, to zas takový hroch ještě být nemůžu 8-) Foogy užij si kafčo Knedlu ty uřády... Baru to je to opravdu taková bolest? Já ti s tou fotoknihou neporadím...zatím jsem žádnou nedělala...
basska já taky byla na té thajské, prvně na 1,5 hodině na celé tělo a pak na hodinu na záda. Drahý je to jak čert, 1290 kč za hodinu a bolelo to také. Zas nějaký zázrak se mi to nezdálo, že bych pak byla pár dnů lehčí - jak po masáži bývám. Kde jsi na tom byla?
Profilova fotka
Hakli: tak to máte ale sakra fešáka v rodině! :-) S ním mě Růžovka bavila víc ;-) Foogi: když najdeš recept budu ráda. Jinak co se týče tý dlouhodobý pracovní cesty, tak to máš pravdu. Když je ještě člověk svobodnej a bezdětnej a nějaká kačka by se hodila, tak dejme tomu, ale jinak je to asi na prd :-| Ale musela to bejt pěkná zkušenost a viděl nějakou exotiku...... A v tý Číně jsi byla s ním (nebo si se za ním jela podívat)? Baru: takže thajská masáž je pěkně brutální, co!? :-D Už jsem o tom slyšela, ale myslela jsem si, že je to příjemný a ne bolestivý - to je vážně o ničem :-| Baru, já taky pořád nevím s tou fotoknihou - chtělo by to, se do toho prográmku trochu ponořit, ale taky jsem si zatím nenašla čas....a hlavně bych nejdřív od někoho chtěla alespoň slyšet jak vypadá výsledek - přecejenom to není nic levnýho....
baru objednej si to na stránkách dm, ten program je takovej divnej ale jak se to naučíš tak je to fajn. A ted mají nějakou akci, dostala jsem kupon na 25 procent slevu. což je dost z 800
Profilova fotka
Dobré ráno kočandy :-) Tak hlásím, že už mám nový techničák na auto, řidičák bude za 20 dní :-) Jinak už se nám tu nějak dlouho neukázala Lenka a Oskarka.
Profilova fotka
Dobre rano berusky, tak vidmi ze s knedluskou ...radime uz po ranu :) No...s tou fotoknihou zkusim to ted o weekendu mela bych byt doma v sobotu a nedeli tak snad to nejak zmaknem - hlavne jsem zvedava jak to bude vypadat - bohuze kupony mi zande nedosly nevim ani jestli dojdou :( ja chci taky slevu :) No masaz - byla jsem ve Zline v nejproslulejsim salone, no ja taky myselal ze to bude prijemne relaxacni ......a boli me to radne jeste ted, vcera na treningu jsem se nemohla ani poradne rozbehnout jak me bolel zadek........no a o cene ani nemluvim :) to si radeji zajdu k chiropraktikovi a budu mit jistotu ze ....jsem narovnana :) tak co dneska co mate v planu? ja pracu, pracu pracu, dom aci prace pro zmenu - kopa a horda pradla me ceka a pak uz jenom posilka do kter se dneska kupodivu tesim uz ted :)
Profilova fotka
Já jdu dneska na očkování s pejskama :-) Ale nevím, jestli tam dojdu, jsem objednaná na půl 5 a teď volal jeden kolega, že je na bráně a nechtějí ho pustit do areálu, že je tu hlášená bomba. A prý mu řekli, že nás odsuď pustí až v pět !!! Tak místo toho, aby nás evakuovali, tak nás tu budou zdržovat :-(
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Já mám už vyřízenou OP, pas, kartičku pojištěnce a včera jsem si zašla na "byťák" změnit jméno na evidenčním listu a přihlásit ke do bytu manžu. Na řidičák zatím nepospíchám, protože stejně nejezdím :-( Vůbec se mi ale nechce lítat po plynárnách, ČEZU a já nevím, kde ještě :-| Knedluš, já myslím, že pujdete z práce normálně, to oni jen tak vyhrožujou ;-) Holky, počasí je teď luxusní, co!? Alespoň u nás na severu - realativně teplo, sluníčko :-) Od prvního adventu ale může začít zima, protože Vánoce by měli bejt když už ne na sněhu, tak alespoň na mrazu.
Profilova fotka
Jannis: no uvidíme, spát tu snad nebudeme :-) Tak tady taky vykukuje sluníčko :-)
Profilova fotka
dobré ráno já taky hlásím zářícího oskara, ale 5 stupňů no já se obávám, že vánoce budou zase na blátě :-| :-|
Profilova fotka
Ahoj holky!!!! No, taky jsem si říkala, že Lenka tady nebyla pěkně dlouho a pak oskarka a vorlinka! Kdepak se holky toulají??? jannis - dostala jsem za odměnu letenku, že jsem to tady v ČR bez něj těch 5 měsíců vydržela a letěla za ním do Číny na 14 dní. Nádhera to byla!!! x-) Ale let byl šílenej! Letěli jsme 13 hodin, teď já natěšená, tak jsem ani nemohla spát, vůbec mi ten let neutíkal, šílený. A všude kolem samý chrchlající Číňani, kolikrát se mi z nich udělalo šoufl :-p A pak, když jsme přistávali, tak zrovna hráli písničku One love a já začala brečet, celá natrní, aby už letadlo zastavilo a já byla s milunou. No a vedle mě seděl Číňan a půjčil mi papírový kapesníček, abych si mohla utřít slzy :-D hakli - týýý jo! Tak to můžeme jenom závidět! To se někdo má! A tys ho ještě nikdy neviděla? Teď to bude premiéra? A přijede sám nebo s Munzarkou? :-D Hlavně se s ním vyfoť, ať se nám tady pak můžeš pochlubit, jo? knedlu - máte bombu a oni vás neevakuují? To je divný, ne? To si z tebe ten kluk spíš dělá srandu, ne? A Vánoce na blátě - o tom ani nemluvte!!!!! Budou krááásně bílé a zimové!
foogy ty seš, co je na tom k závidění! Já si myslím, že on s ní asi není... kdo ví. On to neřekne. On se proslavil vlastně jenom tou ordinací, jinak hrával tady v brně už dlouho. Já ho neznala předtím vůbec, než jsem poznala michala. Je takovej hovornej, je ho všude plno. A kde jsi byla v té číně? a JAKÉ TO to tam bylo? popiš to trochu.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?