Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
:-D :-D no jasný, cos myslela? :-D :-D
Profilova fotka
tak já zas nic neviděla :-| jannis: já mám šampaň šaty a budu mít tělový punčochy já teď sháním nějaký drůžičkovský šatičky pro malou...něco jsem našla na netu, tak musím počkat, až přijede skoromanža, co mi na to řekne já si taky zkoušela příjmení a docela mi to jde od ruky, ale stejně než si zvyknu, tak už se těším na ty situace, kdy na mě bude někdo volat novým přijmením a já nebudu reagovat :-) ;-)
Profilova fotka
leni - cos neviděla? Jestli mojí těhu fotku, tak ti to tam ještě jednou vložím ;-) A jestlis myslela štěňátko, tak to viděla akorát Lenka, hahaha :-D Štěňátko i s očičkama, haha. No a punčochy budete mít lesklé a nebo matné?
Profilova fotka
no tu fotku...štěnátko s očičkama si nechám ujít :-D :-D já matné
Profilova fotka
Hani, teď jsem se málem počůrala smíchy :-D Já budu mít lesklé asi.. :-) Leni, na ty situace, kdy mě bude oslovovat někdo novým jménem a já nebudu reagovat a v duchu si řeknu, ježíš, ať už se ozve.. a to vlastně budu já :-D :-D
Profilova fotka
holky, asi mi hrabe.. ale teď jsem si dala do mobilu vyzvánění na MP :-) je to úryvek z písničky "Ve snu se vdávám" od Holki - tudíž až mi bude volat, tak mi to začíná textem.. "usínám, a ve snu vdávám, tebe za muže mám, usínám, tvou ženou se stávám, tobě ruku svou dám, tobě ji dám" :-)
Profilova fotka
Leni: Tak kakabus to neni, kdo dál?;-)
Profilova fotka
ad punčochy: Já bych šla asi do lesklých, ale nevím.....
Profilova fotka
leni: tak to už je tedy síla :-D :-D :-D
Profilova fotka
Janísku, tak to se dám podat.. ;-)
Profilova fotka
Leni, že??? :-D já to takhle mám aj u našich.. na mamku mám: maminka je právě drátě, má něco na srdci a proto volá tě, maminká volá zvedni to - mamince ...a zase znova:) a na taťku mám: říkej mi táto, že sem tvý zlato, že sem tvá princezna, poklad tvůj beze dna.. (je to písnička od Smolíka a Genzerové) :-)
Profilova fotka
Holky, je fakt, že pod šatama stejně nebude vidět, jestli jsou lesklé nebo matné, takže nevim, co tady jako řešim, že. Ale půjdu do lesklých, nohy v nich by mohly vypadat líp - až se budu fotit s podvazkem. leni - jéééééééééééééééééééééééé, to je krásná písnička!!!!!!!!!! Téda, to je tak romantické!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nádhera! lenczo - máš tam fotku. Tak jukni, já to smažu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, teď jsem našla krásnou krojovanou svatbičku :) http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Profilova fotka
Hani, mně se to prostě líbilo.. jinak jsem tam měla na MP tohle: první noc v novém bytě.. :-D
Profilova fotka
foogy: můžeš mazat, hezký bříško....a holky mají pravdu, jsi krásně štíhlá, kde bys vzala těch 6 kilo, co jsi chtěla ještě zhubnout?
Profilova fotka
Leni, já vím kde.. na prsách, ale to bych si být Hančou rozmyslela :-) :-D protože nikde jinde by těch 6kg vzít nemohla ;-)
Profilova fotka
holky, oběééééd, papa leni - náhodou, super vyzvánění. I na mamku a taťku! Parádní!
Profilova fotka
tak jestli to má na prsou, tak to bych si taky rozmyslela, to by nastávající nebyl asi nadšenej :-D ale je fakt, že v těhu a pak až bude kojit, tak to bude co se velikosti prsou jenom lepší ;-) ...jsem si tuhle něco zkoušela a když jsem koukala na sebe do zrcadla, tak jsem si říkala, kde já proboha k takovýmhle kozám přišla holky už máte vybraný k šatům bižu? já vůbec nemůžu nic najít, jsem nějaká vybíravá...potřebuju náušnice, něco na krk a korunku, ale pořád nemůžu najít komplet, ze kterýho bych padla na prdel a řekla, to je prostě ono
Profilova fotka
Hani, děkuju.. zatím pa a nech si chutnat, já si akorát ohřívám kulajdu :-)
Profilova fotka
Lencza: Já jsem taky dlouho s bižu váhala, ale nakonec padla volba na úplně jednoduchý říční perličky - těsně kolem krku a teď k nim sháním něco do uší.... Lenni: Taky bych si dala kulajdu - vlastní výroba?
Profilova fotka
Leni, já mám bižu vybranou už docela dlouho.. dostala jsem ji od maminky, abych měla něco darovaného ;-) korunku sice mít nebudu, ale na krk a náušnice mám (viz album)..
Profilova fotka
Janísku, kulajda je domácí, ale od tchýňky :-) včera jsem s ní byla dlouho doma, dělala koláč a já jí vysvětlovala jak zacházet s novým mobilem (dostala ho k narozkám) a tak mě pak domů zabalila kulajdu, koláč a jogurtík kostíka :-D
Profilova fotka
Ty jo, tak to máš dobrou tchýňku :-) Holky, a jak přecházíte případným nemocem a nastydnutím? Berete nějaký vitamíny, nebo se spolíháte na ovoce a zeleninu? .....nerada bych byla na svatbu unudlaná a chcíplá..... :-S
Profilova fotka
Janísku, já beru vitamínky.. beru Calibrum, Cetebe a Celaskon (šumivé tablety).. :-) jinak se teple oblíkám, abych nenachladla.. Holky, přemýšlím, že po svatbě bych se ráda ostříhala.. ale ani přítel, ani taťka to nechce slyšet :-N tak přemýšlím, že si nechám jen sestříhat vlasy.. :-) kvůli svatbě si totiž nechávám přes půl roku růst vlasy.. a nejradši bych změnu.. :-)
Profilova fotka
Lenni: Ty jo, tak ty to opravdu nepodceňuješ - taky si zaběhnu pro nějaký céčko ;-) Já to moje háro, taky asi po svatbě shodím, ne moc, ale tak o pět cenťáků stoprocentně - taky mám ráda alespoň malou změnu......a navíc těm vlasům to prospěje!
Profilova fotka
já tedy nic neberu, jenom doufám, že na mě neskočí nějakej bacil leni: to máš stejný jako ségra, ta má dlouhý hustý blond vlasy a když si je chce nechat na léto aspoň trošku zkrátit, tak to musí udělat tajně a doma o tom moc nemluvit, protože její přítel taky nechce, aby se nechávala ostříhat....já myslím, že když to nebude moc razantní změna a uděláš to třeba postupně, tak si manža zvykne
Profilova fotka
ahoj holky prosim vas co budete mit na obed na svatbe? my jsme tak nejak proti tradicni svickove :-)
Profilova fotka
Janísku, já ty vitamínky ale neberu pravidelně, jen když si vzpomenu :-D Já taky chci právě aspoň trošku shodit háro.. změna je fajn, co? :-) Leni, jj, tak to stejné je u nás právě.. jednou jsem se ostříhala a taťka se mnou a mamkou 14dní nemluvil :-N Razantněji se chci ostříhat až budu těhu, resp. po mimču.. :-) třeba nějaké delší mikádo..
Profilova fotka
Ahoj Adélko, už jsem to tu psala, ale napíšu to znovu:) aperitiv: buď cinzano nebo šampus předkrm: šunková rolka s křenem nebo udělat to na sladko - v tomto ještě nevíme polévka: klasická - nudlová s knedlíčkama hlavní chod: přírodní plátek se šunkou, sýrem, oblohou a příloha bude dvojí - krokety a brambory ve formě lasagne večeře: řízek s bramborovým salátem raut: studené mísy
Profilova fotka
diky Leni, my chceme kureci kapsu, no musime to promyslet :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?