Říjen 2008

Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
1
2
65
Profilova fotka
tak zatím jen já :-)
Profilova fotka
Ahojky babie , já mám sice už po svatbě, ale taky jsem jí měla v Říjnu minulího roku a bohužel si někteří myslí, že je ještě čas na zařizovaní. Nás tady na beremese bylo asi jenom pár co mělo svatbu v Řijnu tak nezoufej a čekej on se někdo přihlásí ;-) Jestli chceš zatím pokecat tak se přidej k nám Říjen 2007 :-)
Profilova fotka
Ahojky, Babie, tak to si piš že je ještě čas :-) , my jsme se např. rozhodli pro svatbu necelé 3 měsíce předem. Tak jak psala Miska, určitě vyčkej, bude vás určitě více. ;-) PS:přeji krásné, pohodové přípravy ;-)
Profilova fotka
Ahoj Digi super měsíc na svatbu co :-)
Profilova fotka
fakt? no ja nevm ja po lonsky zkusenosti jako, kdy vse bylo na kvap a pak stejne nebyla tak mam strach :-D
Profilova fotka
Hele podle mě čím dřív začneš zařizovat tím líp ;-) Já na to měla taky necelej rok a pořád si říkala jak mám moc času a, že v Září se už budu jen nudut a těšit na svatbu, ale realita byla ůplně jiná jelikož jsem měla co nejvíc nakvap :-)
Profilova fotka
Máš v albu dobrej dortít takovej budete mít nebo jen slouží k inspiraci?
Profilova fotka
no ja mam nevyhodu pac sem jeste tehu a v kvetnu me ceka porod... :-) takže budou i jiny starosti než jen svatba, tak sem zacala driv abych mela jistotu ze bude misto v hotelu a tak..sem na tohle densj puntickar, jako ja kdyz neni po mojem jak to chci ja taky je spatne :-D
Profilova fotka
Jé tak to gratuluji ;-) A jakto že svatba minulí rok neproběhla když jste se chystali
Profilova fotka
Jasně že je to super měsíc ;-). Pokud už začínáš chystat teď, tak buď v klidu, nemůžeš na nic zapomenout :-) . Tenhle server je naprosto úžasná věc, nebýt ho, určitě by naše svatba neměla tolik nečekaného a krásného. :-)
Profilova fotka
děkuju ;-) vážně mi onemocněl bratr a prodělal operaci srdce v německu, měl mi jít za svedka, a ja sem proste rekla ze se bez nej nevdam pokud tam on nebude....takze proto 8-)
Profilova fotka
Tak to jo to je važnej důvod.
Článek se načítá
Profilova fotka
ale tak ted uz se snad nic nepo...nebo nemelo by a konecne se vemem :-D
Profilova fotka
Jéje, ty jsi těhule??? Tak to gratuluji ;-) . S mimčem to bude trochu náročnější, ale i to se dá zvládnout ;-) . My jsme to chtěli nejdříve také naopak - nejdříve mimčo pak svatba.
Profilova fotka
my uz cekmae druhe teda,a ani ejdno nejak nevbylo planovane... :-D no jo stava se...zas si rikam ze do rijna uz budu mit svoji figuru a bude klidek
Profilova fotka
Já jsem ráda, že byla nejprve svatba a teď možná to mimi ;-)
Profilova fotka
no je to hezci...kdyz az po svatbe.... :-D ale priroda kdyz si umane tak to nikdo nezmeni
Profilova fotka
Tak druhý to je super. Tak to budete mít roztomilí družičky ;-)
Profilova fotka
My jsme svatbu dlouho nepovažovali za důležitou, stále jsme si říkali, že pro nás žádný papír není důležitý. Ale když se dlouho nedařilo, tak se rozhodli pro svatbičku a rozhodně toho nelitujeme. Ale mít své děti na svatbě má určitě také své kouzlo. :-)
Profilova fotka
Ahoj všem, já bych měla mít svatbu 18.října 2008 v Brně na zámku. Myslela jsem, že budu všechno zařizovat tak měsíc dva před svatbou ale teprve až teď mi kolegyně v práci říká, co a jak zařizovala pomalu rok dopředu tak jenom zírám !!! Skoro se snad začnu aji bát 8-( Ale né moc se těším, v říjnu bude krásná barevná zahrada :-) Je mi 24 a příteli 25 a budeme spolu v den svatby přesně 2 roky :-D
Profilova fotka
danca my se prave rozhodujem jestli 11 nebo 18 tyho zatim verdikt nepadl
Profilova fotka
Holky v Řijnu budete mít nadherný fotky se žlutím listím, to jen tak někdo nemá :-D Mě na svatbě bohužel pršelo (samozřejmě štěstí) a mrzlo a já to naštěstí vůbec neodsonala a na fotkách po tom není ani památka :-)
Profilova fotka
no ja doufam ze bude teplo a nebude cina :-)
Profilova fotka
Jasně i v říjnu může být nádherně ;-) Ale ujištuji tě že i když bude trošku nevlídno tak to vůbec nebudeš ani vědět :-)
Profilova fotka
ja si taky myslim že budou jiny starsoti, ale nerada bych na ohnostroj aby prselo to by bylo moc na nic :-(
Profilova fotka
No to asi jo, no uvidíš bohužel za počasí člověk nemůže a taky sním nic nezmůže
Profilova fotka
to je pravda to se neda ovlivnit no budu se pak hodne modlit :-D
Profilova fotka
I já se za tebe přimluvám tam nahoře :-D
Profilova fotka
bych potrebovala takovy ty sceny z filmu jak je tam porad krasne :-D
Profilova fotka
no to je
1
2
65

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?