Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
tak nakonec je docela pěkně i dneska, ne? tak cooo, holky, už jste nervózní? :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj, uplne me omylo - rozpocet na raut - mame sice hodne lidi - ale 80 tis je strasne moc. A to je bez piti... jejda to ta svatba prijde na sileny penize..Jak to mate vy? ufff
Profilova fotka
chara - a na kolik je to lidí??? já bez pití měla rodinný oběd pro 10 osob + raut pro cca 45 lidí za 15.000 - a teda bylo to bez koláčků, dortu a podobně, ale včetně 2.000,- za výzdobu hospody.. celkem jsme platili po půlnoci i s pitím a panákama necelých 22.000,- Kč
Profilova fotka
chara a už je ti aspoň líp? bacily doufám zbaběle prchají? :-)
Profilova fotka
čaute holky,..... tak na mě padl fakt asi nějaký zánět na průduškách ..... a to mám teď úúúplně narvaný týden ...... po - koláčky 2.várka + zkoušení šatů a žehlení út - vlásky brava st - svat.nehty, trhání obočí, trvalá na řasy čt - mytí oken + úklid pá - dovo - příjezd prvních hostů, mytí vlásků, vyzvednout šatky, závoj, kožíšek, kulmu na vlasy.... ufffffff :-D
Profilova fotka
veru - hezký, jen abys nebyla úplně uhnaná a mrtvá nevěsta :-) a teda nevím, ale ten úklid a mytí oken chceš provozovat se svatebníma nehtama??? to bych asi přehodila pořadí teda... pokud nebudeš mít jen odborný dozor :-D
Profilova fotka
wopi - vypadá to náročně, že ? ..... :-N :-D :-D :-D já mám normálně extra dlouhé nehty, nepřijde mě to, kdyby náhodou něco, mám tu holčinu, co mě je dělá hned za rohem domu....... ale T slíbil, že je umyje, když já jsem je myla minule..... uvidíme, uvidíme :-D
Profilova fotka
Ahoj holky tak kde jste??
Profilova fotka
jééé, ty máš zítra velký den :-) :-) :-) ;-) ;-)
Profilova fotka
no prave a jsem pekne na nervy
Ahojy, tak zejtra jdem na to. Držím všem nevěstám, které mají stejný termín (i jiný) pěsti ať jim vše dopadne jak má a zítra pevné nervy a vše dle plředstav. :-)
Profilova fotka
to se ti nedivím .... já mám ještě týden ... no...ještě.... tenhle utekl příííííšerně rychle.... a to jsem skorem nic neměla ...ten příští...to bude smršť :-D a to jsi sama doma? ... nemáš u sebe mamku?kamošku? svědkyni? ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
taky preji at se nam 11 vse podari a uzijme si ten nas krasny den ;-) :-)
Profilova fotka
nejsem sama jsem u rodicu a je u nas sestra a skoro manza je u jeho rodicu :-)
Profilova fotka
jj :-) jsem si říkala :-) tak pevné nervy...povede se :-D
Profilova fotka
diky mooc jdu spat at jsem na ten zitrek odpocata pa
Profilova fotka
ach jo, tak zenich privwezl domu kytky, ta moje je nadhera, ale uplne jina, nez jsem si predstavovala... jsem hrozne zklamana... i kdyz vim, ze to je blbost... jeste pripravim penize do obalek, dame panacka na dobrou noc a hajdy do perin, zitra v sest mi prijde vizazistka.... tak holky, na zitrek preju vse dobre... :-)
holky moooc držím na zítřek palečky x-) Teda já vás obdivuju, já měla den před takové nervy, že jsem ani nezapínala notebok :-p
Holky na zítřek se pěkně vyspěte, budu na vás všechny moc myslet ;-) Už se moc těším na fotky! Na jednu stranu vám hrozně závidím, krásné šaty, vlasy, kosmetika, každý vám bude říkat, jak vám to moc sluší...no hned bych si to zopakovala :-D Hlavně si to zítra pořádně užijte ;-)
Ahoj, tak svatba byla super, ale teď mi připadá, že už je to strašně sávno :) Hned jak mě táta přivedl k ženichovi, tak jsem dostala záchvat smíchu a nemohla se půl obřadu uklidnit :-D Fakt nevím, proč jsem se smála. Následně mi začalo téct z nosu (mám to vždycky, když přejdu ze zimy do tepla, ale stejně mě nenapadlo vzít si k sobě kapesník), chvíli jsem se to snažila nějak zamaskovat, ale pak jsem stejně musela svědkyni poprosit o kapesník, takže jsem se během obřadu otáčela a smrkala. Zbytek byl už normální, večer to byl parádní mejdan :) Dokonce se nám během oběda podařilo sníst celou polívku děravou lžící :) Ani ženichův svědek to nekazil, byl velmi společenský a neměl blbé kecy, čehož jsem se bála. Ale moje sympatie si neobnovil (v srpnu jsem tu psala, že se na nás docela hnusně vykašlal), protože nám ani nepřinesl dar. Zítra jedeme na svatebku a já jsem nějaká nachcípaná. naštěstí tam jedem na 14 dní, tak to snad během prvních dvou dnů vyležím, ale zítřek nebude asi nic moc.
margitule, moc gratuluju, vítej mezi vdané paní ;-) Jsem ráda, že se to všechno povedlo a svědek se zdržel komentářů :-) Svatebku si moc užijte, snad se vyležíš a budete si to jen užívat :-)
Profilova fotka
margit - taky moc gratuluju mesu - Vam to obema tak strasne moc slusi - jste uplne krasny par s manzelem. Fakt wopi - diky za info o penezich. Trosku jsem udelala pruvan v rautu. Tak to snad jeste trosku spadne ta cena. Holky poradte - nejakou dietu pred svatbou? mit na rautu jednohubky ano ci ne? jak nemit akne - zrovna ted v tom stresu mi to vsechno kazi oblicej...ach jo...:-)))) Dneska bylo tak nadherne a myslela jsem na vsechny cabal, jito, lidunku...
Dnes bylo fakt krásně, hned jsem si vzpomněla, že minulý týden touto dobou jsem byla úplně čerstvá novomanželka :-D chara díky za pochvalu, moc to potěší :-N S aknem si nedělej hlavu, já jsem týden před svatbou úplně celá olezla a jak na potvoru to slezlo až v neděli navečer :-| Je to všechno ze stresu ;-)
Profilova fotka
Ahooooooj... všechno bylo uplně jinak než se planovalo ale nakonec to bya super pařba...akorát jsem se trochu přepanáčkovala a je mě dneska strašně blbě..žaludek na vodě atd..atd.... fotky od fotografa ještě nemá ale dam aspo od kamošky zatim do alba...
ivuu: ahooj.. x-) Moc Tii to slušelo ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky tak uz je to za mnou. Byla jsem strasne nervozni a cela sem se klepala. I slzicky ukaply ale nejuzasnejsi den v nasem zivote. :-D
Profilova fotka
A vam ostatnim 10 a 11 gratuluju a moooc :-D uzivejte si manzelstvi :-)
Profilova fotka
Tak děvčata, teda mladé paní, všem Vám moc gratuluju a těším se na fotky :-) ivu - moc vám to tam sekne :o) akorát jsem sem nahrála další profi fotky a jsem trošku zklamaná, že máme samé takové "statické" - ale tak aspoň jsou povedené :-) mesulka - no manžel mi včera v průběhu celého dne připomínal "tak teď jedem na zámek", "teď už je přípitek", "teď sedíme u oběda".. no docela jsem se divila, že to tak prožívá :-D
Profilova fotka
Ivu moc vam to slusi no parada :-D
Holky všem novomanželkám moc gratuluji ;-) Ivuu - fotky super, moc Ti to slušelo x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?