Po svatbě 10.9.2005

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, holky moc jsem na Vás myslela, sluníčko Vám přálo tak povídejte jaké to bylo .... :-) mladé panííííí
Profilova fotka
děvčata díky za gratulace. Je fajn si takhle ještě pokecat o našich zážitcích. Vy to chápete, okolí to už musí asi otravaovat ]-(
Profilova fotka
ahojki holky, tak jak je, dneska jsme dojeli domů z pohádkové svatební cesty, bylo fajnově ale krátko, a proto zítra vyrážíme ještě na naši chatu, sice pracovně ale sami dva až do neděle, tak ti to tu užívejte a mějtě se peti, stále přidávách krásnější a krásnější fotky, budu se muset polepšit i já, zatím papa ;-)
Ahoj holky, tak jsem se konečně taky dostala k tomu dát sem pár foteček. Byli jsme na svat. cestě v Řecku. Musím říct, že všechno, tj. svatba i svat. cesta vyšla perfektně. Nu nic, mějte se krásně. PS: jak si zvykáte na nové příjmení? Mě to dělá trochu problémy :-D
Profilova fotka
Lulucie, velká gratulace. Moc hezký fotečky, zvlášť ten detail očí. Já žádnou takovou samostatnou fotku bohužel nemám, taky mě mrzí, že nemáme fotku, jak se vedeme za ruce a odcházíme, ale máme zas jiný fotečky. Příjmení mám teď dost dlouhý, příšerný a taky na telefon je blbý, protože se sice čte i píše česky a stejně, ale lidi si myslej, že je to cizí jméno, tak maj tendenci tam psát přehlasovaný u apod.
Diky drobku, ta s detailem očí se mi taky hodně líbí. Vy máte taky nádherné fotky. U tebe se mi zase líbí detail jak se držíte za ruce.Máš takového urostlého manžela, to mi je občas trochu líto že ten můj není trochu vyšší :-D Ale vím že to není v životě to nejdůležitější... Moc ti to slušelo. Ve Vrtbovské zahradě jsem byla kamarádce na svatbě a strašně se mi to tam líbilo (měla to ale v tom přístřešku). Jenže ta cena se mi zdála opravdu hodně a pak jsem si říkala že přece jenom bude lepší obřad blíž mého rodného hnízda :-D S tím příjmením sis nepolepšila, no ale snad si brzy zvykneme :-)
Ahoj holky, koukám, že v této diskusi dlouho nikdo nepsal, přesto se ale také konečně hlásím. Měla jsem nějaké problémy s přihlášením, podařilo se až včera. Koukala jsem do vašich albumů,supr. Nám se také vše vyvedlo. I svatební cesta. Včera jsem si byla pro občanský průkaz, a samozřejmě sem se podepsala starým jménem.
Profilova fotka
Ahoj lidacal, máš v albumu moc hezké fotky. Pamatuju si, jak jsi váhala nad šatama... jestli nejsou moc obyčejné apod. Ale jsou super a tobě to moc slušelo. :-) Kde jste byli na svatební cestě?? Nám taky vyšla suprově, ale jestli se podařilo úplně všechno co jsme si na ní chtěli splnit, to se teprve uvidí ;-) .......... myslím jestli jsme si přivezli nějakýho mimíska :-)
Diskuse pokračuje po 3 letech
Profilova fotka
Ahoj nevím, zda tu ještě některá občas býváte - jak se máte? Jste šťastné? Já se rozvádím :-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?