Menu Forum

Po svatbě 10.9.2005

(Zamčená)
26. kvě 2009
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
drobek
4
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 180 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 10. září 2005
    Ve Vrtbovské zahradě, v Praze 1, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
drobek
4
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 180 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 děvčata díky za gratulace. Je fajn si takhle ještě pokecat o našich zážitcích. Vy to chápete, okolí to už musí asi otravaovat emoticon
23. zář 2005 ve 14:58  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
Registrovala se 6. května 2005 na beremese.cz. Přidala 654 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
    Na hradě Hukvaldy, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
nika (35 r.)
Registrovala se 6. května 2005 na beremese.cz. Přidala 654 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Nový Jičín.
    Na hradě Hukvaldy, Region Frýdek-Místek
 ahojki holky, tak jak je, dneska jsme dojeli domů z pohádkové svatební cesty, bylo fajnově ale krátko, a proto zítra vyrážíme ještě na naši chatu, sice pracovně ale sami dva až do neděle, tak ti to tu užívejte a mějtě se

peti, stále přidávách krásnější a krásnější fotky, budu se muset polepšit i já, zatím papa emoticon
28. zář 2005 ve 22:10  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lulucie
Registrovala se 20. června 2005 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lulucie
Registrovala se 20. června 2005 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky,
tak jsem se konečně taky dostala k tomu dát sem pár foteček. Byli jsme na svat. cestě v Řecku. Musím říct, že všechno, tj. svatba i svat. cesta vyšla perfektně.
Nu nic, mějte se krásně. PS: jak si zvykáte na nové příjmení? Mě to dělá trochu problémy emoticon
29. zář 2005 ve 12:29  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
drobek
4
fotoportrét
fotoportrét
drobek
4
 Lulucie, velká gratulace. Moc hezký fotečky, zvlášť ten detail očí. Já žádnou takovou samostatnou fotku bohužel nemám, taky mě mrzí, že nemáme fotku, jak se vedeme za ruce a odcházíme, ale máme zas jiný fotečky.
Příjmení mám teď dost dlouhý, příšerný a taky na telefon je blbý, protože se sice čte i píše česky a stejně, ale lidi si myslej, že je to cizí jméno, tak maj tendenci tam psát přehlasovaný u apod.
30. zář 2005 v 10:06  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lulucie
fotoportrét
fotoportrét
lulucie
 Diky drobku, ta s detailem očí se mi taky hodně líbí. Vy máte taky nádherné fotky. U tebe se mi zase líbí detail jak se držíte za ruce.Máš takového urostlého manžela, to mi je občas trochu líto že ten můj není trochu vyšší emoticon Ale vím že to není v životě to nejdůležitější... Moc ti to slušelo. Ve Vrtbovské zahradě jsem byla kamarádce na svatbě a strašně se mi to tam líbilo (měla to ale v tom přístřešku). Jenže ta cena se mi zdála opravdu hodně a pak jsem si říkala že přece jenom bude lepší obřad blíž mého rodného hnízda emoticon
S tím příjmením sis nepolepšila, no ale snad si brzy zvykneme emoticon
30. zář 2005 ve 13:01  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lidacal
Registrovala se 7. května 2005 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lidacal
Registrovala se 7. května 2005 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků.
 Ahoj holky, koukám, že v této diskusi dlouho nikdo nepsal, přesto se ale také konečně hlásím. Měla jsem nějaké problémy s přihlášením, podařilo se až včera. Koukala jsem do vašich albumů,supr. Nám se také vše vyvedlo. I svatební cesta. Včera jsem si byla pro občanský průkaz, a samozřejmě sem se podepsala starým jménem.
2. lis 2005 v 19:15  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
emko
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 630 příspěvků a 2 alba.
    Zámku v Blatné, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
emko
Registrovala se 13. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 630 příspěvků a 2 alba.
    Zámku v Blatné, Region Strakonice
 Ahoj lidacal, máš v albumu moc hezké fotky. Pamatuju si, jak jsi váhala nad šatama... jestli nejsou moc obyčejné apod. Ale jsou super a tobě to moc slušelo. emoticon
Kde jste byli na svatební cestě?? Nám taky vyšla suprově, ale jestli se podařilo úplně všechno co jsme si na ní chtěli splnit, to se teprve uvidí emoticon .......... myslím jestli jsme si přivezli nějakýho mimíska emoticon
3. lis 2005 v 07:00  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
drobek
4
fotoportrét
fotoportrét
drobek
4
 Ahoj nevím, zda tu ještě některá občas býváte - jak se máte? Jste šťastné? Já se rozvádím emoticon
26. kvě 2009 v 15:52  •  Svatba byla v září 2005  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.