Po svatbě 10.9.2005

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, holky moc jsem na Vás myslela, sluníčko Vám přálo tak povídejte jaké to bylo .... :-) mladé panííííí
Profilova fotka
budeš je mít i na cd???, jo, všechny dá na CD a pak vybereme. jdu za ním zítra a budou asi ve čtvrtek - vyvolané. :-D
Profilova fotka
dá nám 2 alba na ukázku, jedno z obřadu a druhé z parku, už upravené fotky, ty nejhezčí prý i v hnědém provedení, ať si vyberem. Chceme to i na CD, ale tam nebudou fotky upravené. Pokud bude zakázka cca do 3 000, bude CD zdarma, jinak tuším za 200.
Profilova fotka
Niki a jak se leželo v kopřivách?? :-D :-D
Nika : byla si fakt nááádherná, hlavně ta kytička... Fakt bomba :-)
Profilova fotka
ahojki pajamo, díky ilči my v nich neleželi, ze soboty na nedělu u nás spali svědek a kamarádi a my byli na hotelu, toto jsme našli dneska odpoledne, když jsme přijeli do našich, naštěstí jsem si to myslela a opatrně odestlala a ejhle, kopřivy :-D
A co jinak? Taky už si v den svatby nelpěla na maličkostech? mě pak přišlo že jsem se nervovalal vlastně zbytečně...
Profilova fotka
jaksi mi na nervy nezbyly síly, pátek a čtvrtek mne totálně vycucl, a tak jsem trochu rezignovala a musím ti říci že to co se vlastně nepovedlo bylo skoro to nej, to je osud, nelpěla jsem na všem, hlavně že jsme šťastní my dva a byla zábava. třeba se pak někdy vyřádím na svatbě u někoho jiného, třeba kamarádky či sestřenek.
No dyť říkám, jen svatba.. I když bych se vdávala třeba každý měsíc.. Hlavně ta euforie potom, užívej si. Já tak týden mohla každýho láskou sežrat. Hlavně manžela :-D
Profilova fotka
jojo, pravda jen kdyby můj nemusel do práce, ;-( , ale 23 papa na dovču a už se mooooooooc těšíme, hurá :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím zpět :-) Už mám za sebou první pracovní představování do telefonu, je to docela sranda - musela jsem si to říct nejdřív nanečisto :-D Všechno nám vyšlo, byla to nádhera. I přes jedno menší a jedno větší nedorozumění (ty byly naštěstí až v neděli) to byl nejkrásnější den, co jsem zažila... :-) :-) Zatím mám fotky jen z jednoho digi, zkusím něco načíst. Až budou profi, hned vám to sem hodím :-)
Profilova fotka
emko: Moc a moc blahopřeju, ať vám svítí sluníčko a kvete láska jedna radost :-) !!
Profilova fotka
ahojki emko, vítej mezi mladé paní, taky jsme si to užili a už se moc těším na manžela až dorazí z práce domů :-D
Článek se načítá
Ahoj holky, bylo všechno fajn, a uteklo to opravdu rychle. Chtěla bych poslat dodatečně poděkování za věcné a finanční dary, máte nějaký nápad na text? Díky za nápady. :-)
Niko, z fotek je znát, že se vám svatba vydařila.Prostředí hradu,hospůdky,vtípky od kamarádů- opravdu to vypadá na moc povedenou svatbu. A tobě to moc slušelo, ten účes s líčením se opravdu povedl!! Přeju vám hodně štěstíčka 8-)
Profilova fotka
Holkýýý!!! Jak vás tady tak čtu... už se taky nemůžu dočkat, jsem další na řadě!!!! Jen mám trochu obavy z toho počasí... :-( Ale miláček říkal, že se mám usmívat a každýmu říkat, že se bereme za každýho počasí :-D No, ale stejně ...
Profilova fotka
ahojki honzino, neboj počasí se snad umoudří, vem si nás, ještě ve čtvrtek hlásili déšť na celý víkend a začalo až v sobotu v noci, což už mi bylo jedno a alespoň se ochladilo, protože ani horko není nejlepší, bylo dost dusno a tak se zábava pořádně rozjela až po deváté večer - myslím tím tančení a tak, ono zvládnout třeba mašinku v parnu je nadlidský výkon. neboj užiješ si to a hlavně opravdu to strašně rychle uteče, já se ani nenadála a bylo šest večer, ale stálo to za to. :-D
Profilova fotka
Tak kočky, máte v albu tři moje fotky. Ostatní jsou velký, tak mi je to nebere. Až budu mít další, od profíka a tak, uvidíte je ;-) Vůbec nevím co nám na obřadě hráli za hudbu... :-o
Profilova fotka
emko, jsou krásné, ty ostatní zkus zmenšit, v nějákém programu v pc, já to dělám přes nějáký foto program. jinak hudbu si taky moc nevybavuji, jen vím že hráli to co jsem vybrala, a nejvíce si pamatuji tu první v gratulacích - moji oblíbenou - bodláky ve vlasech, vehnalo mi to slzy do očí, ale ustála jsem to. :-) jak je, já jsem sama doma a pokouším se uklízet, ale nechce se mi a těším se na mojeho milovaného manžílka jak přijede z práce, a cestou se staví na matriku pro oddací list, a pak budeme jen spolu. :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D jé holky právě mi psal kamaraman, že to má hotové, tak večer pro to jdeme, to je ale šikulka a rychlík, těším se až to vše uvidím,.,. :-D
Profilova fotka
Já jsem v práci, manžel si užívá volno doma - má nařízenej nákup (stejná práva, stejné povinnosti - tak nám to říkal pan starosta :-D ) Tak doufám, že po mě nebude chtít pověsit lustr nebo tak něco :-D Už se taky těším až přijdu domů a uvidím ho (nějak se ho teď nemůžu nabažit ;-) ) Pak začne lítačka, oddací list už máme, dali nám ho rovnou při obřadě, takže - matrika, OP, ŘP atd,atd.. už se nemůžu dočkat.. 8-)
Profilova fotka
tak to já nechávám až na středu, pěkně si doma vyplníme papíry - ty jsem totiž obezřetně vyzvedla asi tak před měsícem, a já to ve středu vše zajistím, no vše, to základní a banky a ostatní nechám až budu mít novou občanku, stále jen uvažuji, jestli jet na dovču na starý pas nebo nechávat dělat nový na rychlo, příjde mi to zbytečné, uvidíme, zeptám se jak to půjdu vyřizovat. ;-)
Profilova fotka
Já jedu jednoznačně na nový, raději si počkám do října. Chceme Egypt, Tunis nebo Turecko - zůstat někde zavřená s Arabama jenom proto, že se mi nechtělo čekat na pas - ne, dík. ;-)
Profilova fotka
no jo, tak to ti stihnou udělat klasický ten co platí dlouho, my jedeme příští pátek na Slovensko, a abych vyhodila penízky za ten co platí rok a pak se musí dělat nový no nevím nevím, asi si to lajznu na starý, uvidíme. :-D
Profilova fotka
Na Slovensko bych se nebála :-) Já se chci někam plácnout a odpočívat, to léto bylo nějaký hektický. I když se mi zdálo, že se nijak nenervuju, že všechno zvládám s minimálním stresem, nebylo to tak. Jen jsem se to snažila zakrýt a všechny kolem uklidňovat..... teď jsem nějaká vysátá ;-) :-D
Ahoooooj mladé paní! Tak to máme za sebou :-D Bylo to super, počasí se vydařilo a všechno vyšlo přesně podle našich představ (taky se vyskytli maličkosti jako - zapomněli jsme dávat hostům výslužky atd., ale jinak to bylo všechno nad mé očekávání úžasné). Chudák ženich se mi při vycházení ze zámku pěkně zapotil - musel pilkou přeřezat kouli na noze, tak doufám, že na fotkách od profesionálky, nebude moc upocený :-) Zatím dávám do alba fotečky od kamarádů - příští týden už bychom měli mít i z parku. Holky bylo to něco naprosto skvělého...vdávala bych se každý den :-D
Profilova fotka
jojo, my na takové nejsme, jedeme do Roháčů, něoc polozit a protrajdat, ale pokud budeme moooc utahaní je tam blízko možnost do termálů, tak se budeme placatit tam. Mne moře neláká, to by tam musely být hory ať mám kam utéct, jedinný sen a jedniná zem která mne z těch teplých láká je Korsica, tam je všo, moře a krásné hory, no snad příští rok... jojo i mi chybí energie, ale ne ze stresu, ten jsem opravdu nehala doma :-), spíše mi chybí spánek, od středy jsme to táhly se sestřenkou každý den do půlnoci a brzo jsme vstávaly, a v sobotu mi tak něják těch pár hodin spánku nestačilo. :-)
Profilova fotka
Hm, já myslím, že to bude všechno dohromady. Nervozita a nevyspání. Ale co, musíme něco vydržet :-) Peta, ahóóój, my jsme měli taky kouli. :-D Manžel si nechal peněženku u švagrový v kabelce a ona zrovna, když měl platit za klíček nebyla k nalezení :-D :-D Ten se vztekal.. Řezal, až si málem prošmik kalhoty :-D Ten by čučel, kdyby mu dali ještě chomout. Nejhorší můj zážitek je z hostiny, teda ne z hostiny ale z jednání se spolumajitelkou rekreačky - to bylo fakt hustý. Nejdřív nám ve čtvrtek 8.9. zavolala, že ve smlouvě zapoměli na pronájem a cena se zvyšuje o 10000,- Když jsme jí to pak v neděli nechtěli zaplatit, tak se vztekala jak malá holka. Nadávala až se jí od pusy prášilo. Fakt profík a správnej manažer - určitě je nikomu nedoporučim. Ale náladu nám nezkazila - aspoň budeme mít co s manželem vyprávět vnoučatům. Že jejich babička s dědou jsou nejarogantnější rodina na světě a chtěli ošidit chudáky hostinský...
Profilova fotka
tak to je fakt síla, my byli spokojení opravdu moooooc, a útrata celkem 25600,- za celou hostinu, vše pro 40 lidí.
Profilova fotka
a nakonec jste zaplatili?
Profilova fotka
Nezaplatili jsme jim to, myslím, že 65 lidí udělá dost velkou útratu v jídle i pití. Vyšlo nás to celkem slušně při tom počtu - 60 000,-. Mi neříkejte, že na tom nevydělali ]-( Ještěže se s náma začali hádat až v neěděli a ne v sobotu, to naštěstí nikdo z hostů nepocítil žádný napětí. Jen můj manžel mi říkal, že se nemůže pořádně odvázat, když tam tu ženskou vidí. A ještě nám ta můra řekla, že jsme nevychovaní, protože jsme ke svatební tabuli nepřistupovali s vážnou tváří, ale smáli jsme se jako telata :-o jenže my jsme byli vysmátí už od rána a na zámku nás za to dokonce pochválili :-) Podle mýho mají být lidi o svadbu veselí, na smutnění jsou jiné akce... A vůbec, nám se to tak líbilo a to je hlavní ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?